Sloučení půjček

„Poradili mi, jak si půjčit zdravěji.“

300 000 Kč s garantovaným úrokem 5,9 % ročně

Slučte si půjčky v celkové hodnotě 300 000 Kč s délkou splácení na 9 let, plaťte včas a odpustíme vám 15 posledních splátek. Půjčku tak uhradíte  dřív a využijete jeden z nejvýhodnějších úroků na trhu.

Splátku si můžete měnit i v průběhu splácení

Zdarma si můžete v průběhu splácení snížit splátku na polovinu nebo si ji zvýšit a splatit tak půjčku dříve. Také vám umožníme si splátku odložit nebo změnit datum splátky.

Původní úvěry zrušíme za vás

Veškeré starosti s převedením půjček od jiných společností do České spořitelny nechte na nás.

Načítání aplikace

Spočítejte si, kolik sloučením půjček ušetříte

Snížíme vám měsíční splátky a navíc vám odpustíme až 15 posledních splátek. Přesvědčte se.
 

Načítání aplikace

Co byste ještě měli o sloučení půjček vědět

Hodnocení půjčky České spořitelny

Půjčka ČS patří k nejférovějším půjčkám na trhu.

  • díky sloučení půjček splňujete podmínku pro získání odměny za věrnost k účtu
  • půjčíme vám 20 000 až 800 000 Kč (individuálně až 2 500 000 Kč)
  • splatnost si můžete nastavit až na 10 let
  • půjčku můžete získat bez zajištění a bez prokazování účelu
  • zažádejte spolu s někým dalším a dosáhnete na vyšší půjčku
  • můžete do 60 dní odstoupit od smlouvy
  • můžete si sjednat pojištění proti neschopnosti splácet

93 % klientů doporučuje.   Přečíst recenze

Myslete do budoucna! Půjčku je dobré si pojistit proti nepříznivým situacím. Takto zvládnete půjčku splácet i při výpadku příjmů kvůli nemoci nebo ztrátě zaměstnání.

Mohlo by vás zajímat

Inspirace pro vaše finance

Na co se často ptáte

Je možné sloučit všechny typy bankovních i nebankovních půjček pro soukromé účely, leasingy, kreditní karty, kontokorenty, půjčky od splátkových společností i některé typy malých půjček (tzv. půjčky do výplaty nebo mikropůjčky). Důležité je přinést smluvní dokumentaci k těmto půjčkám.

Pokud jste naším klientem a posíláte si k nám výplatu, bude vám stačit platný doklad totožnosti. V jiném případě budete potřebovat ještě doklad o příjmu (potvrzení od zaměstnavatele nebo 3 poslední výpisy z účtu, na který vám chodí výplata).

Řídíme se pravidly zodpovědného úvěrování. Při žádosti o půjčku prověřujeme vaši ekonomickou situaci právě proto, abychom vás nepředlužili a abyste půjčku byl schopen řádně splácet.

Doporučujeme si k půjčce sjednat Pojištění schopnosti splácet. Při nepříznivé životní situaci (např. ztráta zaměstnání, dlouhodobá pracovní neschopnost) bude pojišťovna hradit splátky za vás.

Při případných obtížích se splácením je nejdůležitější situaci řešit ihned. Přijďte se poradit na jakoukoliv naši pobočku. Společně najdeme řešení vaší situace.

Reprezentativní příklad 300 000 Kč: Úvěr ve výši 300 000 Kč se splatností 108 měsíců a úrokovou sazbou 8,7 % ročně má měsíční splátku 4 055 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru činí 3 000 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 9,2 % a celková částka splatná spotřebitelem 440 940 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 15, doba splácení 93 měsíců, úroková sazba 5,9 % ročně, RPSN 6,2 % a celková částka splatná spotřebitelem 380 115 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě.

Úvěry poskytujeme se splatností od 12 do 120 měsíců a s RPSN do max. 15,7 %.

 

Důležité dokumenty

Tento produkt již máte?

Na stránce péče a podpory najdete všechny důležité informace a dokumenty pro stávající klienty.