Peníze na klik

„Je fajn, že můžu i malou půjčku férově řešit se svou bankou.“

Záleží jen na vás, kdy a kolik si půjčíte

Každý se může dostat do finanční tísně, a když se to stane, nemusíte si o peníze nikomu říkat. S Penězi na klik máte schválenou půjčku a čerpáte ji sami, podle potřeby a klidně i opakovaně.

Více

Náhlé situace řešte s klidem

Vyhněte se zbrklému řešení nečekaných výdajů nevýhodnou půjčkou, která vás může přijít pěkně draho. U nás dostanete férové podmínky a půjčku bez nástrah máte připravenou do 15 minut na účtu.

Více

Půjčku můžete kdykoliv celou zdarma splatit

Splácet můžete postupně – každý měsíc stejnou částku. Nebo se můžete rozhodnout kdykoliv splatit více a nic vás to nestojí.

Více

V čem jsou Peníze na klik jiné než

Kreditní karta

Nepotřebujete další kartu. Peníze si sami převádíte na běžný účet a máte tak přehled o všech svých výdajích na jednom místě. 

Kontokorent

Peníze na klik splácíte postupně, každý měsíc stejnou částku. Máte je bokem vedle svého účtu a jejich převedení na váš účet řídíte sami jedním klikem.

Nákup na splátky

Podpis a schválení smlouvy řešíte jen jednou. Předschválené peníze můžete využít na cokoliv  a bez dalšího papírování. Navíc o nich máte přehled na jednom místě u své banky.

Mikropůjčka

Od vlastní banky vždycky dostanete férové podmínky bez nástrah. Schválení přitom řešíte jen jednou, ale peníze můžete použít opakovaně.

Koukněte, jak jsou Peníze na klik užitečné

Během 90 vteřin zjistíte, jak se vyhnout nebezpečným mikropůjčkám

Tip: Rezerva je vám neustále k dispozici a čerpat ji můžete přes internetové bankovnictví, telefonicky, na pobočce či v bankomatu.

Co byste měli vědět o službě Peníze na klik

  • Jednoduše o ně zažádáte v internetovém bankovnictví nebo na pobočce.
  • Po schválení máte připravenou  finanční rezervu. K dispozici vám je kdykoliv a okamžitě. Dokud z ní nečerpáte, nic nesplácíte a ani vás nic nestojí.
  • Jakmile peníze potřebujete, převedete si je na účet stejně jednoduše, jako když posíláte platbu z účtu na účet.
  • Splácet začnete, až když si vypůjčíte. Každý měsíc splácíte stejnou částkou bez ohledu na to, kolik máte vypůjčeno. Takže dopředu víte, s čím počítat.
  • Kdykoli si můžete zdarma změnit datum splátky nebo úvěrový limit podle vaší aktuální situace.
  • Při aktivním využívání služby Peníze na klik splňujete podmínky pro získání odměny za věrnost k účtu

Tip: Sjednejte si pojištění vyčerpané částky. V případě ztráty zaměstnání nebo při dlouhodobé pracovní neschopnosti za vás uhradíme vypůjčenou částku.

Nastavte si Peníze na klik dle svých potřeb

Načítání aplikace

Neřešte výdaje pod tlakem a nenechte si vnutit nevýhodné úroky.
Peníze na klik jsou férovou půjčkou bez dalších podmínek.

Mohlo by vás zajímat

Na co se často ptáte

Pokud jste naším klientem a posíláte si k nám výplatu, bude vám stačit platný doklad totožnosti. V jiném případě budete potřebovat ještě doklad o příjmu (potvrzení od zaměstnavatele nebo 3 poslední výpisy z účtu, na který vám chodí výplata).
Kdykoliv můžete zdarma splatit více nebo vypůjčenou částku zdarma zcela dorovnat.
Splátka tvoří 5 % z úvěrového limitu. Skládá se z úroků, z cen souvisejících s úvěrem a z části vyčerpané jistiny (až do výše sjednané pravidelné splátky).
Peníze na klik můžete čerpat opakovaně, pokud však budete splácet jen minimální dohodnuté částky, nemusí to stačit na úplné splacení.
Zřízení a vedení účtu je zdarma, stejně jako předčasné splacení půjčky. Při převodu peněz na účet uhradíte jednorázově 50 Kč.
Podmínkou pro sjednání služby je účet v České spořitelně. Důvodem není žádná byrokracie, ale prostě to, že bez účtu u nás byste službu Peníze na klik nemohli využívat naplno. Podstatou služby je totiž on-line převod peněz z úvěrového účtu Peníze na klik na Váš osobní účet. A to prostě bez účtu u nás nelze zajistit. Více o nabídce účtů v České spořitelně.
Sjednání služby je zdarma. Zdarma také můžete změnit datum splátky, změnit výši splátky (tím i výši limitu) a poslat kdykoliv mimořádnou splátku či vypůjčenou částku zcela doplatit. Při převodu peněz zaplatíte poplatek 50 Kč a úročíme vám pouze vypůjčenou částku. Prohlédněte si kompletní ceník.

Druh spotřebitelského úvěru: úvěr umožňující opakované čerpání (revolvingový úvěr). Celková výše úvěru: 20 000 Kč. Doba trvání úvěru: úvěr na dobu neurčitou. Úroková sazba: 16,9 % ročně. Výše povinné měsíční splátky: 1 000 Kč (kromě uvedené povinné měsíční splátky můžete úvěr splácet v termínech a částkách podle svého uvážení). RPSN je 18,51 %. Celková částka splatná klientem je 21 927,8 Kč. Cena za čerpání úvěru 50 Kč. Příklad vychází z běžně poskytované výše úvěru Pro účely výpočtu RPSN a celkové splatné částky jsme vycházeli z předpokladů: že jste si úvěr sjednali k účtu vedenému u nás, že je účet veden bez poplatku, že jste smlouvu o úvěru uzavřeli k 1. dni v měsíci, že úvěr vyčerpáte ihned v plné výši, a že ho splatíte 12 stejně vysokými splátkami vždy k 5. dni v měsíci. Podmínkou je, že musíte mít účet u České spořitelny.

Tento produkt již máte?

Na stránce péče a podpory najdete všechny důležité informace a dokumenty pro stávající klienty .