Peníze na klik

„Začátek školního roku je vždycky nápor. Hlavně pro moji peněženku."

Když potřebujete malou půjčku, která spěchá

Každý se může dostat do finanční tísně, a když se to stane, nemusíte si o peníze nikomu říkat. S Penězi na klik máte schválenou půjčku a čerpáte ji sami, podle potřeby a klidně i opakovaně.

Peníze máte do 15 minut na účtu

Vyhněte se zbrklému řešení nečekaných výdajů nevýhodnou půjčkou, která vás může přijít pěkně draho. U nás dostanete férové podmínky a půjčku bez nástrah máte připravenou do 15 minut na účtu.

Půjčku můžete kdykoliv celou zdarma splatit

Splácet můžete postupně – každý měsíc stejnou částku. Nebo se můžete rozhodnout kdykoliv splatit více a nic vás to nestojí.

Načítání aplikace

Nastavte si Peníze na klik dle svých potřeb

Načítání aplikace

Co byste měli vědět o Penězích na klik

Peníze na klik jsou nejférovější mikropůjčkou na trhu.

  • Jednoduše o ně zažádáte v internetovém bankovnictví nebo na pobočce.
  • Po schválení máte připravenou  finanční rezervu. K dispozici vám je kdykoliv a okamžitě. Dokud z ní nečerpáte, nic nesplácíte.
  • Jakmile peníze potřebujete, převedete si je na účet stejně jednoduše, jako když posíláte úhradu z účtu na účet.
  • Splácet začnete, až když si vypůjčíte. Každý měsíc splácíte stejnou částkou bez ohledu na to, kolik máte vypůjčeno. Takže dopředu víte, s čím počítat.
  • Kdykoliv můžete zdarma poslat mimořádnou splátku nebo půjčenou částku zcela doplatit.
  • Kdykoli si můžete zdarma změnit datum splátky nebo úvěrový limit podle vaší aktuální situace.

Tip: Sjednejte si pojištění vyčerpané částky. V případě ztráty zaměstnání nebo při dlouhodobé pracovní neschopnosti za vás uhradíme vypůjčenou částku.

V čem jsou Peníze na klik jiné než

Kreditní karta

Nepotřebujete další kartu. Peníze si sami převádíte na účet a máte tak přehled o všech svých výdajích na jednom místě. 

Kontokorent

Peníze na klik splácíte postupně, každý měsíc stejnou částku. Máte je bokem vedle svého účtu a jejich převedení na váš účet řídíte sami jedním klikem.

Nákup na splátky

Podpis a schválení smlouvy řešíte jen jednou. Předschválené peníze můžete využít na cokoliv  a bez dalšího papírování. Navíc o nich máte přehled na jednom místě u své banky.

Mikropůjčka před výplatou

Od vlastní banky vždycky dostanete férové podmínky bez nástrah. Schválení přitom řešíte jen jednou, ale peníze můžete použít opakovaně.

Koukněte, jak jsou Peníze na klik užitečné

Během 90 vteřin zjistíte, jak se vyhnout nebezpečným mikropůjčkám

Tip: Rezerva je vám neustále k dispozici a čerpat ji můžete přes internetové bankovnictví, telefonicky, na pobočce či v bankomatu.

Neřešte výdaje pod tlakem a nenechte si vnutit nevýhodné úroky.
Peníze na klik jsou férovou půjčkou bez dalších podmínek.

Mohlo by vás zajímat

Inspirace pro vaše finance

Na co se často ptáte

Pokud jste naším klientem a posíláte si k nám výplatu, bude vám stačit platný doklad totožnosti. V jiném případě budete potřebovat ještě doklad o příjmu (potvrzení od zaměstnavatele nebo 3 poslední výpisy z účtu, na který vám chodí výplata).
Kdykoliv můžete zdarma splatit více nebo vypůjčenou částku zdarma zcela dorovnat.
Splátka tvoří 5 % z úvěrového limitu. Skládá se z úroků, z cen souvisejících s úvěrem a z části vyčerpané jistiny (až do výše sjednané pravidelné splátky).
Peníze na klik můžete čerpat opakovaně, pokud však budete splácet jen minimální dohodnuté částky, nemusí to stačit na úplné splacení.
Zřízení a vedení účtu je zdarma, stejně jako předčasné splacení půjčky. Při převodu peněz na účet uhradíte jednorázově 50 Kč.

Druh spotřebitelského úvěru: úvěr umožňující opakované čerpání (revolvingový úvěr). Celková výše úvěru: 20 000 Kč. Doba trvání úvěru: úvěr na dobu neurčitou. Úroková sazba: 16,9 % ročně. Výše povinné měsíční splátky: 1 000 Kč (kromě uvedené povinné měsíční splátky můžete úvěr splácet v termínech a částkách podle svého uvážení). RPSN je 18,51 %. Celková částka splatná klientem je 21 927,8 Kč. Cena za čerpání úvěru 50 Kč. Příklad vychází z běžně poskytované výše úvěru Pro účely výpočtu RPSN a celkové splatné částky jsme vycházeli z předpokladů: že jste si úvěr sjednali k účtu vedenému u nás, že je účet veden bez poplatku, že jste smlouvu o úvěru uzavřeli k 1. dni v měsíci, že úvěr vyčerpáte ihned v plné výši, a že ho splatíte 12 stejně vysokými splátkami vždy k 5. dni v měsíci. Podmínkou je, že musíte mít účet u České spořitelny.

Důležité dokumenty

Tento produkt již máte?

Na stránce péče a podpory najdete všechny důležité informace a dokumenty pro stávající klienty .