Převedení půjčky

„Hledala jsem, jestli by to nešlo levněji, a našla!“

Sazba od 5,9 % ročně

Převeďte si k nám půjčku ve výši 20 000 až 2,5 milionu korun a získejte výhodnější úrok. Navíc vám při řádném splácení odpustíme až 15 splátek a můžete tak ušetřit až 60 000 Kč.

Splátku si můžete měnit i v průběhu splácení

Zdarma si v průběhu splácení můžete snížit splátku na polovinu nebo si ji zvýšit a splatit tak půjčku dříve. Také vám umožníme si splátku odložit nebo změnit datum splátky.

Původní půjčku zrušíme za vás

Veškeré starosti s převedením půjčky nechte na nás.

Spočítejte si nezávazně výhody převedení půjčky

Načítání aplikace
Hodnocení půjčky České spořitelny

Půjčka ČS patří k nejférovějším půjčkám na trhu.

Myslete do budoucna! Půjčku je dobré si pojistit proti nepříznivým situacím. Takto zvládnete půjčku splácet i při výpadku příjmů kvůli nemoci nebo ztrátě zaměstnání.

Mohlo by vás zajímat

Inspirace pro vaše finance

Na co se často ptáte

Pokud jste naším klientem a posíláte si k nám výplatu, bude vám stačit platný doklad totožnosti. V jiném případě budete potřebovat ještě doklad o příjmu (potvrzení od zaměstnavatele nebo 3 poslední výpisy z účtu, na který vám chodí výplata).

Řídíme se pravidly zodpovědného úvěrování. Při žádosti o půjčku prověřujeme vaši ekonomickou situaci právě proto, abychom vás nepředlužili a abyste půjčku byl schopen řádně splácet.

Doporučujeme si k půjčce sjednat Pojištění schopnosti splácet. Při nepříznivé životní situaci (např. ztráta zaměstnání, dlouhodobá pracovní neschopnost) bude pojišťovna hradit splátky za vás.

Při případných obtížích se splácením je nejdůležitější situaci řešit ihned. Přijďte se poradit na jakoukoliv naši pobočku. Společně najdeme řešení vaší situace.

Úvěr ve výši 120 000 Kč se splatností 96 měsíců a úrokovou sazbou 9,0% ročně má měsíční splátku 1 773 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru činí 1 200 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 9,8% a celková částka splatná spotřebitelem 171 371 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 12, doba splácení 84 měsíců, úroková sazba 6,3% ročně, RPSN 6,9% a celková částka splatná spotřebitelem 150 095 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě.

Úvěry poskytujeme se splatností od 12 do 120 měsíců a s RPSN do max. 15,7 %.

 

Důležité dokumenty

Tento produkt již máte?

Na stránce péče a podpory najdete všechny důležité informace a dokumenty pro stávající klienty.