Účelová půjčka

„Řekl jsem bance, na co to chci, a dostal jsem lepší úrok.“

I pro váš záměr máme řešení

Účelovou půjčku vám poskytneme na auto, rekonstrukci koupelny nebo na cokoli jiného. Doložení účelu je jednoduché a půjčku vyřídíme velmi rychle.

O 2 % nižší úrok než u standardní půjčky

Půjčíme vám 20 000 až 2,5 milionu korun. Pokud doložíte účel, snížíme vám úrok o 2 %. U půjčky nad 600 000 korun vám úrok snížíme o 1 %.

Splátku si můžete měnit i v průběhu splácení

Zdarma si můžete v průběhu splácení snížit splátku na polovinu nebo si ji zvýšit a splatit tak půjčku dříve. Také vám umožníme si splátku odložit nebo změnit datum splátky.

Co byste ještě měli o Účelové půjčce vědět

Půjčka ČS patří k nejférovějším půjčkám na trhu.

  • díky účelové půjčce splňujete podmínku pro získání odměny za věrnost k účtu
  • půjčíme vám 20 000 Kč až 2 500 000 Kč
  • splatnost si můžete nastavit až na 10 let
  • půjčku můžete získat bez zajištění
  • můžete si sjednat pojištění pro nepříznivé životní situace
  • u Účelové půjčky vám snížíme úrokovou sazbu o 2 %, u půjček nad 600 000 Kč o 1 %
  • nejnižší úroková sazba je 5,9 %

Možnosti sjednání

Zavoláme vám

Telefonicky

Zanechte nám na sebe kontakt, co nejdříve se vám ozveme.

Načítání aplikace

Zavoláme vám

Na pobočce

Podívejte se, kde máte svou nejbližší pobočku České spořitelny.

Mohlo by vás zajímat

Na co se často ptáte

Stačí donést např. fakturu nebo kupní smlouvu na věc, na kterou si chcete půjčku vzít.

Pokud jste naším klientem a posíláte si k nám výplatu, bude vám stačit platný doklad totožnosti. V jiném případě budete potřebovat ještě doklad o příjmu (potvrzení od zaměstnavatele nebo 3 poslední výpisy z účtu, na který vám chodí výplata).

Řídíme se pravidly zodpovědného úvěrování. Při žádosti o půjčku prověřujeme vaši ekonomickou situaci právě proto, abychom vás nepředlužili a abyste půjčku byl schopen řádně splácet.

Doporučujeme si k půjčce sjednat Pojištění schopnosti splácet. Při nepříznivé životní situaci (např. ztráta zaměstnání, dlouhodobá pracovní neschopnost) bude pojišťovna hradit splátky za vás.

Při případných obtížích se splácením je nejdůležitější situaci řešit ihned. Přijďte se poradit na jakoukoliv naši pobočku. Společně najdeme řešení vaší situace.

Úvěr ve výši 120 000 Kč se splatností 96 měsíců a úrokovou sazbou 9,0% ročně má měsíční splátku 1 773 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru činí 1 200 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 9,8% a celková částka splatná spotřebitelem 171 371 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 12, doba splácení 84 měsíců, úroková sazba 6,3% ročně, RPSN 6,9% a celková částka splatná spotřebitelem 150 095 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě.

Upozornění: Upozorňujeme, že poskytnutí úvěru s výše uvedenými parametry je mimo jiné podmíněno uzavřením smlouvy o úvěru. Smlouvu o úvěru s vámi můžeme uzavřít pouze za předpokladu, pokud splníte podmínky pro poskytnutí úvěru, musíme posoudit především vaši schopnost splácet.
Nutné právní vymezení: Nabídka v této akci nepředstavuje návrh na uzavření smlouvy ani žádný jiný dokument či právní jednání, které by vedly k naší povinnosti uzavřít s vámi smlouvu o úvěru nebo jakoukoliv jinou smlouvu o bankovních službách.
Úvěry poskytujeme se splatností od 12 do 120 měsíců a s RPSN od 3,6 % do max. 15,7 %.
Právní doplnění: Tato stránka neposkytuje radu dle § 85 zákona o spotřebitelském úvěru c. 257/2016 Sb.

 

Důležité dokumenty

Tento produkt již máte?

Na stránce péče a podpory najdete všechny důležité informace a dokumenty pro stávající klienty.