Sloučení půjček

„Poradili mi, jak si půjčit zdravěji“

Sazba od 5,9 % ročně

Svoje půjčky si slučte do jedné s výhodnějším úrokem a nižší splátkou. Celková výše půjčky může být až 2,5 milionu korun. Navíc vám při řádném splácení odpustíme až 15 splátek a můžete tak ušetřit až 60 000 Kč.

Více

Splátku si můžete měnit i v průběhu splácení

Zdarma si můžete v průběhu splácení snížit splátku na polovinu nebo si ji zvýšit a splatit tak půjčku dříve. Také vám umožníme si splátku odložit nebo změnit datum splátky.

Více

Původní úvěry zrušíme za vás

Veškeré starosti s převedením půjček od jiných společností do České spořitelny nechte na nás.

Více

Načítání aplikace

Spočítejte si nezávazně výhody sloučení půjček

Stačí si vybrat produkty, které chcete sloučit, a uvidíte, jakou novou splátku od nás můžete získat.

Načítání aplikace

Co byste ještě měli o sloučení půjček vědět

Půjčka ČS patří k nejférovějším půjčkám na trhu.

  • díky sloučení půjček splňujete podmínku pro získání odměny za věrnost k účtu
  • půjčíme vám 20 000 až 700 000 Kč (individuálně až 2 500 000 Kč)
  • splatnost si můžete nastavit až na 10 let
  • půjčku můžete získat bez zajištění a bez prokazování účelu
  • zažádejte spolu s někým dalším a dosáhnete na vyšší půjčku
  • můžete do 60 dní odstoupit od smlouvy
  • můžete si sjednat pojištění proti neschopnosti splácet

Myslete do budoucna! Půjčku je dobré si pojistit proti nepříznivým situacím. Takto zvládnete půjčku splácet i při výpadku příjmů kvůli nemoci nebo ztrátě zaměstnání.

Mohlo by vás zajímat

Na co se často ptáte

Je možné sloučit všechny typy bankovních i nebankovních půjček pro soukromé účely, leasingy, kreditní karty, kontokorenty, půjčky od splátkových společností i některé typy malých půjček (tzv. půjčky do výplaty nebo mikropůjčky). Důležité je přinést smluvní dokumentaci k těmto půjčkám.

Pokud jste naším klientem a posíláte si k nám výplatu, bude vám stačit platný doklad totožnosti. V jiném případě budete potřebovat ještě doklad o příjmu (potvrzení od zaměstnavatele nebo 3 poslední výpisy z účtu, na který vám chodí výplata).

Řídíme se pravidly zodpovědného úvěrování. Při žádosti o půjčku prověřujeme vaši ekonomickou situaci právě proto, abychom vás nepředlužili a abyste půjčku byl schopen řádně splácet.

Doporučujeme si k půjčce sjednat Pojištění schopnosti splácet. Při nepříznivé životní situaci (např. ztráta zaměstnání, dlouhodobá pracovní neschopnost) bude pojišťovna hradit splátky za vás.

Při případných obtížích se splácením je nejdůležitější situaci řešit ihned. Přijďte se poradit na jakoukoliv naši pobočku. Společně najdeme řešení vaší situace.

Reprezentativní příklad 300 000 Kč: Úvěr ve výši 300 000 Kč se splatností 108 měsíců a úrokovou sazbou 8,7 % ročně má měsíční splátku 4 055 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru činí 3 000 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 9,2 % a celková částka splatná spotřebitelem 440 940 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 15, doba splácení 93 měsíců, úroková sazba 5,9 % ročně, RPSN 6,2 % a celková částka splatná spotřebitelem 380 115 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě.

Upozornění: Upozorňujeme, že poskytnutí úvěru s výše uvedenými parametry je mimo jiné podmíněno uzavřením smlouvy o úvěru. Smlouvu o úvěru s vámi můžeme uzavřít pouze za předpokladu, pokud splníte podmínky pro poskytnutí úvěru, musíme posoudit především vaši schopnost splácet.
Nutné právní vymezení: Nabídka v této akci nepředstavuje návrh na uzavření smlouvy ani žádný jiný dokument či právní jednání, které by vedly k naší povinnosti uzavřít s vámi smlouvu o úvěru nebo jakoukoliv jinou smlouvu o bankovních službách.
Úvěry poskytujeme se splatností od 12 do 120 měsíců a s RPSN od 3,6 % do max. 15,7 %.
Právní doplnění: Tato stránka neposkytuje radu dle § 85 zákona o spotřebitelském úvěru c. 257/2016 Sb.

 

Tento produkt již máte?

Na stránce péče a podpory najdete všechny důležité informace a dokumenty pro stávající klienty.