Refinancování hypotéky

„Končila mi fixace, tak jsem šel do toho. A dobře jsem udělal.“

Splátky podle vašich
potřeb

Služba Variabilita splátek vám umožní zvýšení nebo snížení splátek až o 30 %. Můžete dokonce splácení přerušit až na 3 měsíce.

Komfortní a rychlé sjednání online

Je možné ušetřit na hypotéce a ani se přitom nezvednout ze židle? Ano, je. Refinancování společně vyřídíme bez vaší návštěvy pobočky.

Zpracování a vedení bez poplatků

Při refinancování zapomeňte na poplatky za zpracování. 

Online nástroje

Načítání aplikace

Spočítejte si, kolik díky refinancování hypotéky ušetříte

Načítání aplikace

Dostali jste lepší nabídku?

Pokud vám jinde dali lepší nabídku, než jsme vám dali my, ozvěte se nám na tel. 800 879 888 nebo nám zanechte kontakt a my se vám ozveme!

92 % klientů doporučuje.   Přečíst recenze

Ušetříte na úrocích

Výhodnější úrokovou sazbu můžete získat už rok před tím, než vám skončí platnost vaší úrokové sazby u stávající banky.

Refinancování hypotéky je rychlé

Probíhá bez nového odhadu nemovitosti, nutnosti účtu u České spořitelny a s jednoduchým ověřením příjmů.

180 000

klientů má hypotéku u nás

čtvrtina ze všech s hypotékou bydlí ve vlastním s Českou Spořitelnou

100 %

doporučuje online refinancování

vše vyřídili bez návštěvy pobočky

2 000

nových klientů měsíčně

s hypotékou od nás

Mohlo by vás zajímat

Inspirace pro vaše finance

Na co se často ptáte

Ano, díky Americké hypotéce.

Veškeré poplatky za hypotéky naleznete přehledně a podrobně v souhrnném ceníku České spořitelny v kapitole "Úvěry".

Celková výše úvěru 1.800.000 Kč, výše jednotlivých měsíčních splátek 8.284 Kč (splátky zahrnují jistinu a úrok), počet splátek: 300, úroková sazba fixovaná na 5 let ve výši 2,69 % ročně, poplatky spojené s úvěrem, které jsou součástí celkových nákladů úvěru: správní poplatky za vklad a výmaz zástavního práva do katastru nemovitostí 2 000 Kč, náhrada nákladů spojených s vypracováním odhadu nemovitosti 3.900 Kč, doba trvání úvěru: 25 let, roční procentní sazba nákladů činí 2,79 % a celková částka splatná spotřebitelem 2.492.560 Kč (za předpokladu, že se úroková sazba po celou dobu trvání úvěrového vztahu nezmění). Reprezentativní příklad nezahrnuje náklady na pojištění zástavy (nemovitosti), jejich výše nám není známa. Tyto náklady budete platit příslušné pojišťovně, u které si pojištění sjednáte.
 

Pokud chcete vybrat jinou délku fixace než v nabízených variantách, kontaktujte online hypotečního specialistu na telefonu 956 777 455.

Upozornění: Reprezentativní příklad a úvěrová kalkulačka mají jen informativní charakter. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy ani o jiný dokument či právní jednání, které by vedly k povinnosti uzavřít s vámi smlouvu o úvěru nebo jinou smlouvu o bankovních službách.

Všechny zobrazené výpočty a údaje, včetně případného údaje o úrokové sazbě či výši splátky úvěru, jsou orientační. Konečné parametry úvěru se mohou lišit podle výsledků posouzení vaší schopnosti splácet úvěr a budou uvedeny ve smlouvě o úvěru.

Úrokové sazby zohledňují slevu za splácení z aktivního Osobního účtu ČS (Osobního konta ČS; 0,5 %), slevu za sjednané pojištění schopnosti splácet od PČS (0,2 %). Úrokové sazby jsou platné do 80 % hodnoty nemovitosti stanovené na základě ocenění (LTV).

Poskytovatel neposkytuje radu dle § 85 zákona o spotřebitelském úvěru c. 257/2016 Sb.

Zavolejte nám na 956 777 497. Linka je dostupná ve všední dny od 8:00 do 20:00. Společně se domluvíme na dalším postupu.

Důležité dokumenty

Tento produkt již máte?

Na stránce péče a podpory najdete všechny důležité informace a dokumenty pro stávající klienty .