Jak se zbavit špatných půjček

Půjčky

15. listopadu 2018

5 minut

I když se člověk snaží sebevíc, může se stát, že mu splátky půjček začnou přerůstat přes hlavu. A přesně v tu chvíli je čas na sloučení půjček.

Sloučení půjček – kouzelné zaklínadlo, které působí podobně, jako když si po náročném pochodu sundáte ze zad těžký batoh, zujete boty, které vás celou dobu tlačily, a konečně si na chvilku nerušeně sednete. Prostě se vám uleví. Tak je to i se splátkami, které mohou zatěžovat váš rodinný rozpočet a vaši hlavu na cestě každodenním životem. Chcete vědět, jak takové sloučení půjček probíhá a jestli její kouzlo bude fungovat i na vás?

Pokud například splácíte hotovostní půjčku, k tomu máte vyčerpaný limit kontokorentu, splácení vyčerpané kreditky vám přerůstá přes hlavu, a ještě za to všechno platíte různým společnostem, jste učebnicový příklad adepta zralého na konsolidaci čili sloučení půjček do jedné.

Spojení všeho, co jste si půjčili na koupi auta, nábytku, elektrospotřebičů a dalších věcí, vám přinese podstatné snížení a zjednodušení celého splácení. S konsolidací totiž získáte jednu celkově nižší splátku při výhodnějším úroku, a zároveň se zbavíte starostí se splácením více různých půjček. Celý proces je navíc velice jednoduchý, protože banka, u které si sloučení půjček sjednáte, vyřídí všechno papírování za vás. Možná je jak konsolidace nebankovních půjček, tak těch bankovních – toto řešení je proto vhodné opravdu téměř pro každého.

Mohlo by vás zajímat

Slučte si své půjčky u nás

V České spořitelně, která podle výzkumu Člověka v tísni patří mezi nejférovější poskytovatele půjček na trhu, vám půjčky sloučíme do jedné s úrokem od 5,9 % ročně, a to až do výše 2,5 milionu korun. Po dobu splácení půjčky si můžete zdarma splátky přizpůsobit své aktuální situaci – splátku lze snížit, zvýšit, odložit či změnit její datum. Půjčku budete mít pod kontrolou prostřednictvím internetového bankovnictví George a v online přehledu Moje zdravé finance. Uvidíte, kolik jste už splatili, kolik doplatit zbývá nebo kolik procent z vašich příjmů půjčka měsíčně spolkne. Tak co? Není čas udělat z více půjček jednu? Zastavte se u nás a my vám pomůžeme sundat ten těžký splátkový batoh ze zad.

Pokračujte dále

×
George
Česká spořitelna
Bankovnictví budoucnosti.
Stáhnout