Americká hypotéka

„Velká půjčka, malý úrok. To se může hodit!“

Ušetřete na úrocích

S Americkou hypotékou získáte výhodnější úrokovou sazbu než u klasických spotřebitelských úvěrů.

Opravdu na cokoliv

Na studia doma či v zahraničí, vybavení domácnosti, na cestování... Od 150 tisíc do 5 milionů korun.

Doba splatnosti až 20 let

Splácení americké hypotéky si můžete rozložit až do 20 let. Tak, aby splátky vaší rodinu nijak nezatížily.

Rychle a bez zbytečných nákladů

On-line ocenění bytu pro vybrané úvěry máme zdarma, bez nutnosti účtu u České spořitelny.

Hypotéka bez obav

Nečekaného výpadku příjmů se bát nemusíte. Americkou hypotéku si můžete výhodně pojistit.

Načítání aplikace

92 % klientů doporučuje.   Přečíst recenze

180 000

klientů má hypotéku u nás

čtvrtina ze všech s hypotékou bydlí ve vlastním s Českou Spořitelnou

100 %

doporučuje online refinancování

vše vyřídili bez návštěvy pobočky

2 000

nových klientů měsíčně

s hypotékou od nás

Mohlo by vás zajímat

Inspirace pro vaše finance

Na co se často ptáte

Rozdíl je v tom, že peníze z Americké hypotéky můžete použít na cokoliv, nejen na bydlení.

Americká hypotéka je úvěr, který je zajištěný zástavním právem k nemovitosti.

Při splácení vaší hypotéky z aktivně využívaného účtu České spořitelny vám dáme slevu na úrokové sazbě ve výši 0,5 %. Další slevu ve výši 0,2 % pak získáte při sjednání pojištění schopnosti splácet​ k hypotéce.

Dejte nám o tom vědět co nejdříve. Nejlépe ještě před tím, než dojde k nezaplacení pravidelné a doposud řádně hrazené splátky. Pomůžeme vám dát situaci do pořádku bez zbytečných dramat.

Ano, máme na to samostatné pojištění.

Předčasné splacení:
Spotřebitel je oprávněn předčasně splatit úvěr nebo jakoukoli jeho část kdykoliv po dobu trvání úvěrového vztahu, přičemž banka má v takovém případě nárok na náhradu nutných a objektivně vynaložených nákladů; bližší podmínky pro uplatnění práva na předčasné splacení, jakož i výše náhrady souvisejících nákladů, budou stanoveny v příslušné smlouvě o úvěru.

Odstoupení:
Spotřebitel je oprávněn odstoupit od smlouvy o úvěru, bez uvedení důvodu a bez jakékoli sankce, ve lhůtě 14 dnů od jejího uzavření; bližší podmínky pro uplatnění práva na odstoupení, jakož i povinnosti spotřebitele vyplývající z uplatnění takového práva, budou stanoveny v příslušné smlouvě o úvěru.

Celková výše úvěru 800.000 Kč, výše jednotlivých měsíčních splátek 6.311 Kč (splátky zahrnují jistinu a úrok), počet splátek: 180, úroková sazba fixovaná na 5 let ve výši 4,89 % ročně, poplatky spojené s úvěrem, které jsou součástí celkových nákladů úvěru: cena za vyřízení úvěru 6.000 Kč, správní poplatky za vklad a výmaz zástavního práva do katastru nemovitostí 2 000 Kč, náhrada nákladů spojených s vypracováním odhadu nemovitosti 3.900 Kč, doba trvání úvěru: 15 let, roční procentní sazba nákladů činí 5,32 % a celková částka splatná spotřebitelem 1.148.680 Kč (za předpokladu, že se úroková sazba po celou dobu trvání úvěrového vztahu nezmění). Reprezentativní příklad nezahrnuje náklady na pojištění zástavy (nemovitosti), jejich výše nám není známa. Tyto náklady budete platit příslušné pojišťovně, u které si pojištění sjednáte.

Upozornění: Reprezentativní příklad má jen informativní charakter. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy ani o jiný dokument či právní jednání, které by vedly k povinnosti uzavřít s vámi smlouvu o úvěru nebo jinou smlouvu o bankovních službách.

Všechny zobrazené výpočty a údaje, včetně případného údaje o úrokové sazbě či výši splátky úvěru, jsou orientační. Konečné parametry úvěru se mohou lišit podle výsledků posouzení vaší schopnosti splácet úvěr a budou uvedeny ve smlouvě o úvěru.

Úvěrová kalkulačka má pouze informativní charakter. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy ani o žádný jiný dokument či jiné právní jednání, které by vedly k naší povinnosti uzavřít s vámi smlouvu o úvěru nebo jakoukoliv jinou smlouvu o bankovních službách.

Poskytovatel neposkytuje radu dle § 85 zákona o spotřebitelském úvěru c. 257/2016 Sb.

Důležité dokumenty

Tento produkt již máte?

Na stránce péče a podpory najdete všechny důležité informace a dokumenty pro stávající klienty.