Americká hypotéka

„Velká půjčka, malý úrok. To se může hodit!“

Ušetřete na úrocích

S Americkou hypotékou získáte výhodnější úrokovou sazbu než u klasických spotřebitelských úvěrů.

Opravdu na cokoliv

Na studia doma či v zahraničí, vybavení domácnosti, na cestování... Od 150 tisíc do 5 milionů korun.

Doba splatnosti až 20 let

Splácení americké hypotéky si můžete rozložit až do 20 let. Tak, aby splátky vaší rodinu nijak nezatížily.

Rychle a bez zbytečných nákladů

On-line ocenění bytu pro vybrané úvěry máme zdarma, bez nutnosti účtu u České spořitelny.

Hypotéka bez obav

Nečekaného výpadku příjmů se bát nemusíte. Americkou hypotéku si můžete výhodně pojistit.

Načítání aplikace

92 % klientů doporučuje.   Přečíst recenze

180 000

klientů má hypotéku u nás

čtvrtina ze všech s hypotékou bydlí ve vlastním s Českou Spořitelnou

100 %

doporučuje online refinancování

vše vyřídili bez návštěvy pobočky

2 000

nových klientů měsíčně

s hypotékou od nás

Mohlo by vás zajímat

Inspirace pro vaše finance

Na co se často ptáte

Rozdíl je v tom, že peníze z Americké hypotéky můžete použít na cokoliv, nejen na bydlení.

Americká hypotéka je úvěr, který je zajištěný zástavním právem k nemovitosti.

Při splácení vaší hypotéky z aktivně využívaného Osobního účtu České spořitelny vám dáme slevu na úrokové sazbě ve výši 0,5 %. Další slevu ve výši 0,2 % pak získáte při sjednání pojištění schopnosti splácet​ k hypotéce.

Dejte nám o tom vědět co nejdříve. Nejlépe ještě před tím, než dojde k nezaplacení pravidelné a doposud řádně hrazené splátky. Pomůžeme vám dát situaci do pořádku bez zbytečných dramat.

Ano, máme na to samostatné pojištění.

Předčasné splacení:
Spotřebitel je oprávněn předčasně splatit úvěr nebo jakoukoli jeho část kdykoliv po dobu trvání úvěrového vztahu, přičemž banka má v takovém případě nárok na náhradu nutných a objektivně vynaložených nákladů; bližší podmínky pro uplatnění práva na předčasné splacení, jakož i výše náhrady souvisejících nákladů, budou stanoveny v příslušné smlouvě o úvěru.

Odstoupení:
Spotřebitel je oprávněn odstoupit od smlouvy o úvěru, bez uvedení důvodu a bez jakékoli sankce, ve lhůtě 14 dnů od jejího uzavření; bližší podmínky pro uplatnění práva na odstoupení, jakož i povinnosti spotřebitele vyplývající z uplatnění takového práva, budou stanoveny v příslušné smlouvě o úvěru.

Celková výše úvěru 800 000 Kč, výše jednotlivých měsíčních splátek 6 311 Kč (splátky zahrnují jistinu a úrok), počet splátek: 180, úroková sazba fixovaná na 5 let ve výši 4,89 % ročně, poplatky spojené s úvěrem, které jsou součástí celkových nákladů úvěru: cena za vyřízení úvěru 6 000 Kč, správní poplatky za vklad a výmaz zástavního práva do katastru nemovitostí 2 000 Kč, náhrada nákladů spojených s vypracováním odhadu nemovitosti 3 900 Kč, doba trvání úvěru: 15 let, roční procentní sazba nákladů činí 5,32 % a celková částka splatná spotřebitelem 1 148 680 Kč (za předpokladu, že se úroková sazba po celou dobu trvání úvěrového vztahu nezmění). 

 

Upozornění: Reprezentativní příklad má jen informativní charakter. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy ani o jiný dokument či právní jednání, které by vedly k povinnosti uzavřít s vámi smlouvu o úvěru nebo jinou smlouvu o bankovních službách.

Všechny zobrazené výpočty a údaje, včetně případného údaje o úrokové sazbě či výši splátky úvěru, jsou orientační. Konečné parametry úvěru se mohou lišit podle výsledků posouzení vaší schopnosti splácet úvěr a budou uvedeny ve smlouvě o úvěru.

Úvěrová kalkulačka má pouze informativní charakter. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy ani o žádný jiný dokument či jiné právní jednání, které by vedly k naší povinnosti uzavřít s vámi smlouvu o úvěru nebo jakoukoliv jinou smlouvu o bankovních službách.

Poskytovatel neposkytuje radu dle § 85 zákona o spotřebitelském úvěru c. 257/2016 Sb.

Důležité dokumenty

Tento produkt již máte?

Na stránce péče a podpory najdete všechny důležité informace a dokumenty pro stávající klienty.