George

Bankovnictví budoucnosti, které vám usnadní život

George. Jméno, které zavazuje

 
Když letecký konstruktér Lawrence Sperry vynalezl prvního autopilota jménem George, netušil, že se stane inspirací pro naše nové bankovnictví.
 

 
Tímto vynálezem se stalo létání jednodušší a bezpečnější. A přesně takový je i svět financí díky Georgi - bankovnictví budoucnosti, které vám usnadní život.

Jaká vylepšení George přináší?

vyhledávání

Chytré vyhledávání

Zadáte slovo nebo číslo související s platbou a George ji během vteřiny najde.

george v mobilu

George v mobilu

Zaplatíte, změníte limit nebo zablokujete kartu, ať jste kdekoliv. Stačí si stáhnout naši aplikaci.

nonstop online poradce

Nonstop online poradce

George pomáhá se správou peněz a kdykoliv zodpoví všechny vaše dotazy.

vyšší úroveň zabezpečení

Vyšší úroveň bezpečnosti

Nastavíte si vlastní přihlašovací údaje a upravíte si vzhled podle sebe.

automatické třídění plateb

Automatické třídění plateb

George pečlivě roztřídí vaše výdaje tak, že přesně víte, za co a kolik platíte.

pohodlnější přihlašování

Pohodlnější přihlašování

Rychle a jednoduše se přihlásíte a potvrdíte platby s aplikací George klíč.

Vyzkoušejte si George na vlastní kůži Spustit demo verzi
George bude stále s vámi. Stáhněte si jej zdarma do svého telefonu Badge George mobilní aplikace   Badge George mobilní aplikace

Chcete George lépe poznat?

Využijte náš chat a napište nám nebo přijďte do kterékoli naší pobočky. Rádi vás s Georgem seznámíme.
 

Načítání aplikace

Na co se často ptáte

SERVIS 24 ještě nějaký čas zůstane, ale věříme, že si vás George rychle získá novými možnostmi. Do konce roku 2018 plánujeme převést do George všechny fyzické osoby.
 

George je pro vás zdarma. Transakce se pak řídí platným ceníkem shodným se službou SERVIS 24.
 

Chceme klientům nabídnout servis, který odpovídá dnešní době. Věříme, že George díky svým funkcím uspokojí jak nenáročné klienty, tak i ty, kteří od své banky očekávají komplexní a moderní správu peněz.
 

George umí tyto údaje automaticky rozlišit. Můžete je tedy zadat všechny do jednoho pole “Číslo účtu”. Pokud zadáte některý z údajů v chybném formátu, George vás na to upozorní.
 

Zatím se do George můžete hlásit stejnými údaji jako do SERVIS 24, tedy klientským číslem a heslem. V průběhu roku pak změníme způsob přihlašování na tzv. Bankovní IDentitu.
Více o nové Bankovní IDentitě
 

Každý kontakt, na který odešlete platbu, vám George automaticky zařadí do adresáře pro další použití. Podle tohoto jména pak budete moci příjemce rychle vyhledat při zadávaní další platby a nebudete už muset znovu vyplňovat všechny údaje. Lépe se vám bude také cokoliv hledat v historii transakcí.
 

Maximální výše limitu plateb při potvrzení autorizačním SMS kódem je nastavená na 200 000 Kč denně a není možné ji měnit. Tento limit je společný pro George v počítači i v mobilním telefonu.
 

V Georgi můžete vidět i produkty, jejichž majitelem nejste, ale jejich majitel vám potvrdil nová vícekanálová oprávnění a určil vás disponentem. Majitel přitom může tato nová disponentská oprávnění potvrdit na pobočce nebo přímo v Georgi pomocí online průvodce, který se mu začne zobrazovat od května 2018. Pokud jste zákonným zástupcem (např. dětí), produkty by se vám měly zobrazit automaticky. Pokud je nevidíte, chybí nám některý z důležitých údajů a bude potřeba navštívit pobočku a údaje doplnit.
 

V současné době jsou přihlašovací údaje do George shodné s přihlašovacími údaji do služby SERVIS 24. Změna hesla je možná pouze přes SERVIS 24, a to na adrese www.servis24.cz.

Pokud už máte novou Bankovní IDentitu, změnu hesla můžete provést přímo v Georgi v sekci “Nastavení”, pod položkou “Profil”.
  

George v současnosti zobrazuje pouze produkty fyzických osob - občanů a fyzických osob - podnikatelů. Účty právnických osob budou zpřístupněny v rámci připravovaného disponentského modelu.