Internetové bankovnictví George nabízí spoustu tradičních i nových funkcí, které vám usnadní život.

Tím to však pouze začíná. George se stále vyvíjí, aby vám poskytoval více možností a reagoval na vaše budoucí potřeby a přání.

Co George umí?

Účtenky vždy po ruce

Účtenky vždy po ruce

Už žádné hledání účtenek. Uložíte si je ke konkrétní platbě a vždy snadno najdete.  

upozornění na výdaje

Upozornění na budoucí výdaje

George hlídá vaše pravidelné výdaje a ukáže, co vás v nejbližších týdnech čeká.

vyšší úroveň zabezpečení

George klíč

Přihlašujte se do svého bankovnictví a potvrzujte platby ještě bezpečněji.

vyhledávání

Chytré vyhledávání

Zadáte slovo nebo číslo související s platbou a George ji během vteřiny najde.

automatické třídění plateb

Automatické třídění plateb

George pečlivě roztřídí vaše výdaje tak, že přesně víte, za co a kolik platíte.

Vlastní bezpečné nastavení

Vlastní bezpečné nastavení

Nastavíte si vlastní přihlašovací údaje a upravíte si vzhled podle sebe.

George v mobilu

George v mobilu George v mobilu George v mobilu George v mobilu George v mobilu George v mobilu George v mobilu George v mobilu

Aplikace, se kterou máte banku v kapse

Stáhněte si George a začněte sami objevovat jeho výhody nebo přijďte do kterékoli naší pobočky, kde vás s Georgem rádi seznámíme.

George v mobilu funguje na zařízeních (telefonech a tabletech) s operačním systémem Android 4.4 a novější; iOS 10.3.3 a novější. Kompatibilita s prohlížeči

Seznamte se s Georgem

Jak v Georgi vyhledávat
platby

Jak v Georgi zadat jednorázovou platbu

Jak v Georgi zadat trvalou platbu

Na co se často ptáte

Ano, můžete si vyzkoušet demo verzi George, ve kterém najdete všechny funkce, které internetové bankovnictví George umí. Přihlásíte se jednoduše předvyplněnými univerzálními údaji. V demo verzi George neoperujete s vlastními financemi, jde o fiktivní účet, na kterém můžete bez obav otestovat všechny funkce nového internetového bankovnictví. 

Inspiraci jsme našli u letadel. Piloti letadel totiž tímhle jménem důvěrně oslovují autopilota. Vynálezem tohoto stroje se stal svět létání jednodušší a bezpečnější. A protože moderní bankovnictví má usnadnit cestování finančním světem a inteligentně vám pomáhat se správou peněz, jméno George přesně vystihuje inovaci, kterou vám přinášíme.
 

SERVIS 24 ještě nějaký čas zůstane, ale věříme, že si vás George rychle získá novými možnostmi. Do konce roku 2019 plánujeme převést do George všechny fyzické osoby.

Internetové bankovnictví George je pro vás zdarma.
 

Chceme klientům nabídnout servis, který odpovídá dnešní době. Věříme, že internetové bankovnictví George díky svým funkcím uspokojí jak nenáročné klienty, tak i ty, kteří od své banky očekávají komplexní a moderní správu peněz.
 

Internetové bankovnictví George umí tyto údaje automaticky rozlišit. Můžete je tedy zadat všechny do jednoho pole “Číslo účtu”. Pokud zadáte některý z údajů v chybném formátu, George vás na to upozorní.
 

Do George se můžete hlásit stejnými údaji jako do internetového bankovnictví SERVIS 24, tedy klientským číslem a heslem. Pokud máte zřízenou Bankovní IDentitu, můžete si místo klientského čísla zvolit libovolné unikátní Uživatelské jméno, které si lépe zapamatujete.

Každý kontakt, na který odešlete úhradu, vám internetové bankovnictví George automaticky zařadí do adresáře pro další použití. Podle tohoto jména pak budete moci příjemce rychle vyhledat při zadávaní další úhrady a nebudete už muset znovu vyplňovat všechny údaje. Lépe se vám bude také cokoliv hledat v historii transakcí.
 

Maximální výše limitu plateb při potvrzení autorizačním SMS kódem je nastavená na 200 000 Kč denně a je možné ji změnit jen pokud máte Bankovní IDentitu. S použitím bezpečnostní metody aplikace George Klíč je možné limit navýšit až na částku 5 milionů Kč. Tento limit je společný pro internetové bankovnictví George v počítači i v mobilním telefonu.

Bezpečnostní metoda Limit při aktivaci Maximální limit
SMS 200 000 Kč 200 000 Kč
George klíč 200 000 Kč 5 000 000 Kč
Ověření hlasem 20 000 Kč 100 000 Kč

V internetovém bankovnictví George můžete vidět i produkty, jejichž majitelem nejste, ale jejich majitel vám potvrdil nová vícekanálová oprávnění a určil vás disponentem. Majitel přitom může tato nová disponentská oprávnění potvrdit na pobočce nebo přímo v Georgi pomocí online průvodce, který se mu začne zobrazovat od května 2018. Pokud jste zákonným zástupcem (např. dětí), produkty by se vám měly zobrazit automaticky. Pokud je nevidíte, chybí nám některý z důležitých údajů a bude potřeba navštívit pobočku a údaje doplnit.
 

V současné době jsou přihlašovací údaje do internetového bankovnictví George shodné s přihlašovacími údaji do internetového bankovnictví SERVIS 24. Změna hesla je možná pouze přes SERVIS 24, a to na adrese www.servis24.cz.

Pokud už máte novou Bankovní IDentitu, změnu hesla můžete provést přímo v Georgi v sekci “Nastavení”, pod položkou “Profil”.
  

George v současnosti zobrazuje pouze produkty fyzických osob - občanů a fyzických osob - podnikatelů. Účty právnických osob budou zpřístupněny v rámci připravovaného disponentského modelu.
 

Ano. Správně bude fungovat, pokud máte alespoň jeden z těchto prohlížečů: Chrome, Firefox, Opera, Samsung Internet a Safari.

Problémy mohou nastat, pokud máte v telefonu nastavený jako výchozí prohlížeč Seznam.cz. V takovém případě postupujte následovně:

  1. Jděte do Nastavení.
  2. Zvolte Aplikace > Výchozí aplikace > Aplikace prohlížeče.
  3. A vyberte jiný prohlížeč než Seznam.cz.

Kontakt se skládá z názvu příjemce a čísla jeho účtu. Šablona je navázána na kontakt, ale je obohacená o některý z dalších detailů jako částka, variabilní symbol nebo poznámka pro příjemce. Pro jeden kontakt tak může existovat více šablon, které se od sebe budou lišit právě některým z těchto detailů. Pokud se pak stane, že příjemce změní číslo účtu, stačí nové číslo uložit pro kontakt a George ho automaticky propíše do všech šablon, navázaných na tento kontakt.

Vyzkoušejte si George na vlastní kůži Spustit demo verzi
×
George
Česká spořitelna
Bankovnictví budoucnosti.
Stáhnout