George

Budoucnost internetového bankovnictví má nové jméno.

George vám usnadní správu vašich peněz jako nikdo jiný

George je naší novou tváří v digitálním světě. Umí víc než běžné internetové bankovnictví. Upoutá vás atraktivní moderní grafikou, uživatelsky příjemným prostředím a především originálními funkcemi pro pohodlnou správu vašich peněz.

Tip: Vyzkoušejte si demo verzi George - nového internetového bankovnictví.

Snadná platba

Každá platba se ukládá do adresáře, takže při opakování stačí zadat třeba jen jméno účtu a George vyplní zbytek.
 

Rychlé vyhledávání

George zpětně vyhledá jakoukoli vaši platbu, a to buď podle jména obchodníka, podle časového období, nebo klíčového slova.
 

Finanční manažer

George vám pomůže odhalit, kam mizí peníze z vašeho rozpočtu. Všechny platby přehledně rozdělí do kategorií a znázorní v grafu.

George Go - mobilní aplikace

George Go

George Go je praktický společník na cesty – má mobilní aplikaci s intuitivním ovládáním, díky které budete mít svého George stále při sobě. Můžete procestovat celý svět a všude máte dokonalý přehled o svých financích i možnost ovládat svůj účet.

George. Jméno, které zavazuje

Ptáte se, proč právě George?

Inspiraci jsme našli u letadel. Piloti letadel totiž tímhle jménem důvěrně oslovují autopilota. Vynálezem tohoto stroje se stal svět létání jednodušší a bezpečnější. A protože moderní bankovnictví má usnadnit cestování finančním světem a inteligentně vám pomáhat se správou peněz, jméno George přesně vystihuje inovaci, kterou vám přinášíme.

Na co se často ptáte

George v současnosti zobrazuje pouze produkty fyzických osob, jejichž jste majitelem. Podnikatelské účty budou zpřístupněny v rámci připravovaného disponentského modelu.

Každý kontakt, na který odešlete platbu, vám George automaticky zařadí do adresáře pro další použití. Podle tohoto jména pak budete moci příjemce rychle vyhledat při zadávaní další platby a nebudete již muset znovu vyplňovat všechny údaje. Lépe se vám bude také cokoliv hledat v historii transakcí.

Maximální výše limitu plateb při potvrzení autorizačním SMS kódem je nastavena na 200 000 Kč denně a není možné ji měnit. Tento limit je společný pro služby George Go a George.

Zadat transakci k připodepsání nebo připodepsat transakci je možné pouze prostřednictvím služby SERVIS 24. Z toho důvodu není aktuálně ani možné, aby se do George přihlásil uživatel s nastaveným připodepisováním.

George je internetové bankovnictví nové generace, takže se těžko dají srovnávat. Navazuje na to nejlepší, co nabízí služba SERVIS 24, a otevírá vám nové možnosti do budoucna. Můžete se těšit na jednodušší platby, rychlé vyhledávání, vlastní nastavení i obsah a především kategorizaci výdajů. Vyzkoušejte si George a věříme, že budete nadšeni. A to je jen začátek!

V současné době jsou přihlašovací údaje do George shodné s přihlašovacími údaji do služby SERVIS 24. Změna hesla je možná pouze přes SERVIS 24, a to na adrese www.servis24.cz.

K vyzkoušení George postupně zveme vybrané klienty. Pokud patříte mezi ně, přihlásíte se jednoduše na adrese george.csas.cz svým současným klientským číslem a heslem, které používáte pro SERVIS 24. Jestliže doposud nejste mezi vyvolenými, kontaktujte nás na george@csas.cz a my se vám ozveme.

SERVIS 24 ještě nějaký čas zůstane, ale věříme, že si vás George rychle získá novými možnostmi. Přihlašujete se stejnými údaji jako do služby SERVIS 24.

Inspirovali jsme se příběhem amerického pilota Lawrence Sperryho, který chtěl před více než sto lety usnadnit létání sobě i kolegům. Vynalezl první verzi autopilota, kterou nazval George. I my vám chceme zajistit hladký a příjemný let světem financí bez zbytečných turbulencí.

George je jednodušší, chytřejší a můžete si ho upravit doslova na tělo. Personalizovat. Přizpůsobit. Ty největší změny se navíc skrývají v samotném systému, který umožňuje s financemi pracovat rychle a intuitivně. A další novinky budou přibývat.

Přihlášení je aktuálně možné klientským číslem a heslem pro SERVIS 24. Metodu PKI George nepodporuje.

SERVIS 24 jste si oblíbili nejen vy, naši klienti, ale i my v České spořitelně. Ještě dnes dělá skvělou službu, ale nedá se nic dělat, po technické stránce dosáhl svého maxima. Musíme myslet dopředu, a proto vám představujeme George jako internetové bankovnictví budoucnosti. Ale buďte bez obav, nějaký čas ještě budou fungovat společně vedle sebe. A věříme, že vás nové možnosti nadchnou.

George v současnosti zobrazuje produkty pouze majitelům. Disponentský model ale připravujeme.

Doplňky dávají možnost rozšiřovat aplikaci o další funkce. Jedná se o služby, které v základní nabídce nejsou, ale můžete si je dokoupit nebo i zadarmo pořídit v George+ Obchodě.

V této chvíli si měníte trvalé limity, tzn. že si limit můžete libovolně upravit podle potřeby konkrétní platby a pak si jej zase vrátit na původní hodnotu. Dejte prosím vědět, jestli vám to vyhovuje, nebo jestli byste uvítali i dočasné limity.

Přístup ke službě je zcela zdarma. Transakce se řídí platným ceníkem shodným se službou SERVIS 24.

Bezpečnost je samozřejmě naše priorita. Stránka má všechny bezpečnostní prvky a certifikaci České spořitelny. Při přihlášení do George využíváme bezpečnostní portál České spořitelny. V adresním řádku si ověříte, že je vše v pořádku:

George umí tyto údaje automaticky rozlišit. Můžete je tedy zadat všechny do jednoho pole “Na účet”. Pokud zadáte některý z údajů v chybném formátu, George vás na to upozorní.

Chcete George lépe poznat?

Možnost seznámit se s Georgem má téměř každá fyzická osoba - občan, klient České spořitelny. Pokud jste mezi nimi a máte jakékoliv dotazy, rádi vám je zodpovíme.