Jaká vylepšení George přináší?

vyhledávání

Chytré vyhledávání

Zadáte slovo nebo číslo související s platbou a George ji během vteřiny najde.

automatické třídění plateb

Automatické třídění plateb

George pečlivě roztřídí vaše výdaje tak, že přesně víte, za co a kolik platíte.

george v mobilu

George v mobilu

Zaplatíte, změníte limit nebo zablokujete kartu, ať jste kdekoliv. Stačí si stáhnout naši aplikaci.

vyšší úroveň zabezpečení

Vyšší úroveň bezpečnosti

Vyberete si svou metodu, se kterou se přihlásíte a potvrdíte platby.

pohodlnější přihlašování

Pohodlnější přihlašování

Rychle a jednoduše se přihlásíte a potvrdíte platby s aplikací George klíč.

nonstop online poradce

Nonstop online poradce

George pomáhá se správou peněz a kdykoliv zodpoví všechny vaše dotazy.

Seznamte se s Georgem

Jak v Georgi vyhledávat
platby

Jak v Georgi zadat jednorázovou platbu

Jak v Georgi zadat trvalou platbu

George v mobilu

George v mobilu George v mobilu George v mobilu George v mobilu George v mobilu George v mobilu George v mobilu George v mobilu

Aplikace, se kterou máte banku v kapse

Stáhněte si George a začněte sami objevovat jeho výhody nebo přijďte do kterékoli naší pobočky, kde vás s Georgem rádi seznámíme.

George v mobilu funguje na zařízeních (telefonech a tabletech) s operačním systémem Android 4.4 a novější; iOS 10.0 a novější. Kompatibilita s prohlížeči

Na co se často ptáte

Ano, můžete si vyzkoušet demo verzi George, ve kterém najdete všechny funkce, které internetové bankovnictví George umí. Přihlásíte se jednoduše předvyplněnými univerzálními údaji. V demo verzi George neoperujete s vlastními financemi, jde o fiktivní účet, na kterém můžete bez obav otestovat všechny funkce nového internetového bankovnictví. 

Inspiraci jsme našli u letadel. Piloti letadel totiž tímhle jménem důvěrně oslovují autopilota. Vynálezem tohoto stroje se stal svět létání jednodušší a bezpečnější. A protože moderní bankovnictví má usnadnit cestování finančním světem a inteligentně vám pomáhat se správou peněz, jméno George přesně vystihuje inovaci, kterou vám přinášíme.
 

SERVIS 24 ještě nějaký čas zůstane, ale věříme, že si vás George rychle získá novými možnostmi. Do konce roku 2018 plánujeme převést do George všechny fyzické osoby.
 

George je pro vás zdarma. Transakce se pak řídí platným ceníkem shodným se službou SERVIS 24.
 

Chceme klientům nabídnout servis, který odpovídá dnešní době. Věříme, že George díky svým funkcím uspokojí jak nenáročné klienty, tak i ty, kteří od své banky očekávají komplexní a moderní správu peněz.
 

George umí tyto údaje automaticky rozlišit. Můžete je tedy zadat všechny do jednoho pole “Číslo účtu”. Pokud zadáte některý z údajů v chybném formátu, George vás na to upozorní.
 

Zatím se do George můžete hlásit stejnými údaji jako do SERVIS 24, tedy klientským číslem a heslem. V průběhu roku pak změníme způsob přihlašování na tzv. Bankovní IDentitu.
Více o nové Bankovní IDentitě
 

Každý kontakt, na který odešlete platbu, vám George automaticky zařadí do adresáře pro další použití. Podle tohoto jména pak budete moci příjemce rychle vyhledat při zadávaní další platby a nebudete už muset znovu vyplňovat všechny údaje. Lépe se vám bude také cokoliv hledat v historii transakcí.
 

Maximální výše limitu plateb při potvrzení autorizačním SMS kódem je nastavená na 200 000 Kč denně a není možné ji měnit. Tento limit je společný pro George v počítači i v mobilním telefonu.
 

V Georgi můžete vidět i produkty, jejichž majitelem nejste, ale jejich majitel vám potvrdil nová vícekanálová oprávnění a určil vás disponentem. Majitel přitom může tato nová disponentská oprávnění potvrdit na pobočce nebo přímo v Georgi pomocí online průvodce, který se mu začne zobrazovat od května 2018. Pokud jste zákonným zástupcem (např. dětí), produkty by se vám měly zobrazit automaticky. Pokud je nevidíte, chybí nám některý z důležitých údajů a bude potřeba navštívit pobočku a údaje doplnit.
 

V současné době jsou přihlašovací údaje do George shodné s přihlašovacími údaji do služby SERVIS 24. Změna hesla je možná pouze přes SERVIS 24, a to na adrese www.servis24.cz.

Pokud už máte novou Bankovní IDentitu, změnu hesla můžete provést přímo v Georgi v sekci “Nastavení”, pod položkou “Profil”.
  

George v současnosti zobrazuje pouze produkty fyzických osob - občanů a fyzických osob - podnikatelů. Účty právnických osob budou zpřístupněny v rámci připravovaného disponentského modelu.
 

Ano. Správně bude fungovat, pokud máte alespoň jeden z těchto prohlížečů: Chrome, Firefox, Opera, Samsung Internet a Safari.

Problémy mohou nastat, pokud máte v telefonu nastavený jako výchozí prohlížeč Seznam.cz. V takovém případě postupujte následovně:

  1. Jděte do Nastavení.
  2. Zvolte Aplikace > Výchozí aplikace > Aplikace prohlížeče.
  3. A vyberte jiný prohlížeč než Seznam.cz.