Společně tvoříme #silnější budoucnost

 
 
Společně tvoříme
#silnější budoucnost

Cesta do budoucnosti vede
přes dlouhodobost a udržitelnost

Podpora vzdělávání

Alfou a omegou je vzdělávání

České školství podporujeme finančně a už několikátým rokem pokračujeme v programu Abeceda peněz. Učíme v něm školáky znát hodnotu peněz a zábavnou formou, třeba s pomocí virtuální reality, dětských e-shopů a platebních terminálů, je s nimi učíme hospodařit. Díky Nadaci ČS zase usilujeme o zlepšení celého vzdělávacího systému.

Energeticky soběstačný domov

Chceme, aby se vám v budoucnu dařilo líp. Proto vám pomáháme k větší finanční a energetické nezávislosti. S Hypotékou pro budoucnost si postavíte dům, který vám ušetří peníze, a ještě vám poradíme, jak získat co nejvyšší dotace. Kromě toho se finančně podílíme na projektech nových solárních, větrných i vodních elektráren.

Energeticky soběstační domov
Moderní technologie

Moderní technologie baví i pomáhají

Co bylo dříve jen sci-fi, je už dnes skutečností. Moderní technologie vylepšují budoucnost v mnoha oblastech. Do Spořky nebo na úřad už můžeme online, za balíček, který nám doručí dron, zaplatíme přes mobil a 3D tiskárna na počkání vytiskne perfektní protézu, strojní součástku, nebo dokonce zreplikuje sebe samu. 

Zdravá a udržitelná kuchyně

Zkusili jste už ochutnat praženého cvrčka? Zařadit do svého jídelníčku hmyz je možná velké sousto, přesto jde z hlediska udržitelnosti o geniální řešení. Hmyz je výborným zdrojem proteinu. Už dnes si můžete například upéct chleba z hmyzí mouky nebo doplnit energii zdravou tyčinkou. Zkuste a uvidíte.

zdravá a udržitelná kuchyně

Jak vám pomáháme
k lepší budoucnosti my

Soutěžte o ceny
ve hře #silnější budoucnost

Otestujte své znalosti a ukažte, jestli umíte přemýšlet v rámci udržitelného zítřka. 

O co se hraje

3D Tiskárna /  VR set

Výhra
Výhra 1. týden

Výherce 3D Tiskárny a VR setu vylosujeme na konci, výherce ostatních cen budem losovat po dobu 4 týdnů. Každý týden se hraje o něco jiného.

Podívejte se na kompletní pravidla.