Investovat může každý

Stačí vám 300 Kč měsíčně, abyste s investováním mohli začít. Částku navíc můžete měnit podle své finanční situace. Nevíte, do čeho investovat? Rádi vám poradíme.

Investovat můžete online

Své investice můžete sledovat online. V internetovém bankovnictví můžete podílové fondy nakupovat i prodávat sami.

Peníze máte během pár dní

Když budete potřebovat, můžete své investice kdykoliv odprodat. Peníze máte k dispozici obvykle do týdne.

Každý rok přijdete o část hodnoty
svých peněz kvůli inflaci

Máte 100 000 Kč? Už si s nimi nekoupíte to, co loni. Co dělat, abyste o své peníze nepřicházeli? Řešením může být investování.

Načítání aplikace

Investiční kalkulačka:
Spočítejte si, kolik můžete investováním získat

Načítání aplikace

Důležité upozornění:  Očekávaná ani minulá výkonnost není spolehlivým ukazatelem budoucí výkonosti. Investování do cenných papírů a jiných investičních nástrojů v sobě vždy zahrnuje různá investiční rizika, přičemž hodnota investice může kolísat a není zaručena návratnost investované částky. Uvedené hodnoty jednotlivých scénářů investičních strategií byly stanoveny dle technických norem v souladu s nařízením komise EU 2017/653, kterým se doplňuje nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 1286/2014 týkající se sdělení klíčových informací strukturovaných investičních produktů... Zobrazit více

Proč investovat?

Ať už si chcete splnit své sny, podpořit svou rodinu, nebo si vytvořit finanční rezervu, investování představuje jeden z nejlepších způsobů, jak můžete zhodnotit své peníze. Víme, že svět investování může být složitý, proto vám rádi pomůžeme s tím, kam investovat.

Tip: Máte chuť a možnost investovat větší obnos peněz? Podívejte se, co  můžete získat navíc v rámci osobního bankovnictví Exclusive

Podívejte se, jaké situace můžete s investováním řešit.

Investování: Co vás čeká?

Začnete investovat i vy

V klidu a z pohodlí vašeho domova. Stačí pár kliknutí myší. 

Rádi se s vámi uslyšíme. Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se.

Vyhněte se frontám a objednejte se k bankéři ve vaší nebližší pobočce.

Nejnovější články a podcasty

Mohlo by vás zajímat