Investujte online

Investování už nemůže být jednodušší.

Staňte se investorem

Nemusíte chodit na pobočku, abyste s námi mohli začít investovat. V internetovém bankovnictví George vám na to stačí několik kliknutí a můžete se pustit do zhodnocování svých peněz.

Jsem klientem
České spořitelny

Začněte s námi investovat v několika krocích v internetovém bankovnictví George. Zabere vám to přibližně
15 minut.   

Nejsem klientem
České spořitelny

Nejprve si založte běžný účet  Standard. Budeme vám na něj posílat peníze, které investováním získáte. 

Tip: S účtem Standard se stačí přihlásit do internetového bankovnictví George, pod záložkou „Obchod“ vybrat dlaždici „Investování“ a dál už vás povedeme. 

Co vše s námi vyřešíte online

Obchodujte s podílovými fondy online

S námi můžete investovat pravidelně i jednorázově, a to již od 300 Kč. Jsou tři způsoby, jak v Georgi můžete zadat pokyn pro nákup podílových listů.

*Na škále od 1 do 7 od potenciálně nižšího rizika a výnosu 1 k potenciálně vyššímu riziku a výnosu 7 za předpokladu, že dodržíte investiční horizont.

V internetovém bankovnictví můžete sami obchodovat s více než 80 fondy. Úplnou nabídku našich investičních produktů najdete na investičním portále investicnicentrum.cz.

Výše uvedené informace nejsou investičním doporučením, nepředstavují investiční poradenství ani nabídku k nákupu či prodeji jakéhokoliv investičního produktu. Zároveň si vás dovolujeme upozornit, že zobrazované fondy se mohou nacházet mimo váš cílový trh. Dříve než začnete se samotným investováním do fondu, je potřeba vyplnit Investiční dotazník (ZPK) a důkladně se seznámit se Statutem fondu a Klíčovými informacemi pro investory (KIID), které naleznete na www.investicnicentrum.cz, nebo vám je poskytneme ve všech pobočkách České spořitelny.

Sledujte své investice online

Přehled vašeho portfolia

V přehledu svého portfolia vidíte jeho aktuální hodnotu, kolik jste investovali, výkonnost až 3 roky zpět i seznam všech svých investičních produktů.

Elektronické výpisy

V Georgi najdete oba typy výpisů Přehled obchodů a Přehled portfolia, a to až tři roky zpětně. Výpisy si samozřejmě můžete stáhnout a uložit. 

Historie obchodů a transakcí

V Historii obchodů si můžete zkontrolovat pokyny, které máte zadány, a jejich aktuální stav. Uvidíte tak, které pokyny již byly realizovány a které čekají na zpracování.

Mohlo by vás zajímat