Zpět na Věříme dobrým věcem

Finanční edukace a další vzdělávání

Vzdělávání považujeme na cestě k prosperitě za klíčové. Zaměřujeme se zejména na podporu finančního a digitálního vzdělávání, aktivní jsme i ve spolupráci se studenty.

Abeceda peněz

Máme za to, že společnosti se v budoucnu může dařit jen tehdy, když nikdo nezůstane pozadu. Juniory proto odmala vedeme k finanční gramotnosti, u seniorů zase myslíme na gramotnost technologickou.

prasatko

Poradna při finanční tísni

kruh

V roce 2007 jsme společně se Sdružením českých spotřebitelů založili Poradnu při finanční tísni. Ta plní funkci preventivní i pomocnou. Klientům v tíživé finanční situaci poskytujeme bezplatné poradenství a pomáháme jim připravit návrh na oddlužnění podle insolvenčního zákona.

Pomáháme dobrým myšlenkám

Fandíme mladým a nadaným lidem, kteří mají jasnou vizi a chtějí přijít s něčím novým a neotřelým.

Jsme generálním partnerem Vysoké školy ekonomické v Praze, Univerzity Hradec Králové, České zemědělské univerzity v Praze a partnerem Karlovy univerzity. Spolupracujeme s fakultou Ekonomicko-správní na Univerzitě v Pardubicích a Vysokou školou Škoda Auto v Mladé Boleslavi. Studenti mají možnost podílet se na našich inovačních projektech, s našimi odborníky se v roli lektorů a přednášejících potkávají i ve svých školách. Aktuální dění sledujte na facebooku Pomáháme dobrým myšlenkám.

 

žárovka

Kam dál:   Dobrý soused  |   Sportujeme se spořkou   |  Kultura   |  Nadace ČS   |  Stopy ČS