George

Online investování už nemůže být jednodušší

Investujte v Georgi jednoduše a pohodlně online

Jak investovat v Georgi

Obchodujte s fondy online

Provádějte jednorázové nebo pravidelné nákupy, prodeje a výměny kdykoliv. Máte tři možnosti.

Přehled vašeho portfolia

V přehledu svého portfolia vidíte aktuální hodnotu, tedy kolik jste již investovali, výkonnost až 3 roky zpětně a seznam všech svých produktů.

Elektronické výpisy

V Georgi najdete výpisy online i ke stažení, a to až 3 roky zpětně.

Automatizace

Trvalý příkaz na pravidelné investování vám George vytvoří automaticky. Díky tomu nepropásnete slevu za pravidelnost.

Chytré vyhledávání

Chcete své portfolio obohatit o nový fond? Vyhledáte si ho velmi jednoduše.

Historie obchodů a transakcí

Zadané pokyny a jejich aktuální stav si můžete kdykoli zkontrolovat v Historii pokynů.

Chcete si nechat poradit od našich odborníků?

Přijďte k nám na pobočku, naši bankéři vám rádi pomohou s výběrem optimálního investičního řešení. Současně vyřídí všechny potřebné dokumenty, pokud jste ještě neinvestovali. Zdarma vám zřídí majetkový účet a založí internetové bankovnictví George.

Zavoláme vám

800 468 378

 
Volejte zdarma,
jsme vám k dispozici od pondělí do pátku 8:00 – 20:00.

Zavoláme vám

Zavoláme vám

Zanechte nám na sebe kontakt, co nejdříve se vám ozveme.

Sjednání na pobočce

Objednat se k bankéři

Sjednejte si schůzku s bankéřem v nejbližší pobočce online.

Na co se často ptáte

Vyřízení potřebných smluv a dokumentů včetně založení internetového bankovnictví George pro aktivaci online obchodování je zdarma.
 
 

Při nákupu fondu se automaticky generují jednorázové či pravidelné příkazy k úhradě. I proto pro obchody s cennými papíry (nákup i prodej) potřebujete bankovní účet vedený v České spořitelně. George vám ho nabídne ve volbě „Vypořádací účet“.

Pro investice v cizí měně je pak podmínkou tzv. Investiční účet, například v EUR nebo USD, na kterém je třeba mít dostatečný zůstatek pro realizaci zadávaného pokynu. I Investiční účet vám George zobrazí v nabídce vypořádacích účtů.

Nezasílejte peníze na účet fondu běžným příkazem k úhradě. Obchod by nemusel proběhnout. Peníze by se vám v takovém případě vrátily na účet.
 

V horní liště zvolte ikonu pro „Nastavení“ a dále „Produkty“. Zde uvidíte svůj majetkový účet a „fajfkou“ u něj zapnete jeho zobrazení v „Přehledu“. Samotný vzhled karty je možné dále upravovat. Z karty pohodlně vstoupíte do detailu svého portfolia nebo budete moci vyhledávat další produkty.
 

Pravidelné investování je velmi oblíbené. I proto jsme připravili samostatnou sekci „Pravidelné investování“, kde najdete všechny své aktivní pravidelné pokyny včetně detailních transakcí zpětně – bez časového omezení. Ukončené neboli neaktivní pokyny jsou k nahlédnutí 3 roky zpětně. Výjimku tvoří pravidelná výměna, která je díky své povaze (prodej a následný nákup) zobrazena jak v „Historii pokynů“, tak v Pravidelném investování.

Otevřené neboli aktivní pravidelné pokyny můžete také upravovat či zrušit, a to dle
nabízených kroků/tlačítek v jejich detailu. Pravidelné investování vám rádi pomůžeme
založit i na bezplatné lince 800 468 378.

U pravidelných měsíčních nákupů v minimální výši 1 000 Kč do jednoho fondu získáte slevu na cenu za obstarání (ze vstupního poplatku). Od 13. investice do 36. včetně v pořadí činí sleva 25 %, od 37. investice a dále pak 50 %. Tato sleva platí i pro pravidelnou výměnu, kdy nakupujete cílový fond.
 

 
© 2020 Česká spořitelna, a. s.
Tato stránka není návrhem na uzavření smlouvy. Poskytnutí uvedených služeb může být vázáno na splnění dalších podmínek, které vám ochotně sdělíme na kterékoliv naší pobočce.
Podmínky užívání | Ochrana osobních údajů | Jak pracujeme s cookies

×
George
Česká spořitelna
Bankovnictví budoucnosti.
Stáhnout