Jdeš do toho s námi?

Na jednu stranu si ještě chcete užívat studentského života, ale na tu na druhou se už pomalu blíží státnice a chtělo by to pořádnou položku do CVčka. Chyťte svou šanci, naberte zkušenosti nebo rozjeďte podnikání. Ať jste na univerzitě, čerstvě po studiu, nebo začínáte na vlastní pěst – pomůžeme vám.
 

Škola

Začněte už při škole...

Závěrečné práce

Téma závěrečné práce, to je, oč tu běží. Máte super nápad, ale chybí vám podklady či možnost konzultace? Napište nám, třeba se domluvíme.

Přednášky a workshopy

Na chvilku zahodit skripta a zaposlouchat se, jak teorie funguje v praxi. Kolegové z různých oblastí vám odprezentují to nejlepší. Rádi přijdeme přednášet i k vám.

Praktické projekty

Vyzkoušejte si, jaké to je makat na opravdovém projektu. Získáte zkušenosti i kontakty a zkusíte si, jestli zvládnete své výsledky prezentovat a obhájit. To vypadá jako skvělý první zářez do CV, že?

... a dál sbírejte praxi

IT Resource
Pool

Jste zapálení do IT a bavila by vás práce na pozici testera, vývojáře nebo analytika? Staňte se součástí našeho poolu pro studenty a po škole budete mít o zaměstnání postaráno.

Poslat CV přes email

Ambasadorský program

Praxe, praxe, praxe. Nepřemýšlejte, jak udělat ze sbírání jahod v Anglii super položku do životopisu.

Pojďte získat něco opravdového – staňte se na rok našim ambasadorem.

Absolventský
program

Práce v bance, navíc v korporátu, nezní moc jako sen. Dejte tomu jeden rok. Jeden rok placené stáže.

A uvidíte, že to neznamená jen sedět v kanclu od devíti do pěti.

Podnikání

Postavte se na vlastní nohy
Začněte podnikat

Podnikatelské
inkubátory

Super nápad, ale rozjet bez zkušeností moc nejde, co? Tak začněte v inkubátoru – třeba s xPORT na VŠE, Point One na ČZU a ICUK na UJEP a dalšími akcelerátory - Social Impact Award nebo Impact First.

Chcete rozjet vlastní byznys, ale nevíte, jak na to?

Pak vám určitě přijdou vhod rady pro začínající podnikatele od spoluzakladatele a CEO Liftaga Ondřeje Krátkého.

Hledá se Nová krev
pro české podnikání

Realizujte svůj podnikatelský sen a nastartujte své podnikání s Firemním úvěrem Start up ČS. Začátky podnikání jsou těžké. Naši poradci pro podnikatele s vámi projdou krátký dotazník a vysvětlí vám na co je při rozjezdu podnikání důležité myslet.

Nejoblíbenější studentské produkty, díky kterým vám zbyde více peněz na to, co vás baví

Studentský účet

Nestojí vás nic - neplatíte za výběry z bankomatů, příchozí a odchozí platby ani za vedení účtu nebo internetové a mobilní bankovnictví George

Pokud nám v 21 letech doručíte potvrzení o studiu, zůstane vám studentský účet až do 26 let. A k tomu získáte službu Moje zdravé finance na následující dva roky zdarma.

Služba Moje zdravé finance

Se službou Moje zdravé finance máte přehled o svých financích – budete přesně vědět, za co utrácíte a kde můžete ušetřit.

Za službu platíte maximálně 100 Kč měsíčně, ale často ani to ne. Šetříte na cestu na Bali nebo do Austrálie? Pomocí spoříicích obálek to půjde snadněji, než si myslíte.

Cestování

Kreditka a cestovní pojištění 
„Double pack“ na cesty

Kreditní karta

Víte, jaký je rozdíl mezi kreditkou a debetkou? Debetkou v některých státech nezaplatíte. Bez ní si třeba v USA nebo Austrálii nepůjčíte auto a někdy ani nezaplatíte hotel. Kreditku je dobré mít na cestách po ruce – nejen na půjčení auta, ale taky jako rezervu. Kdyby se cokoli stalo.
 

Cestovní pojištění

Taky se vám stává, že večer koupíte levné letenky a o víkendu už frčíte pryč? Zařizovat na poslední chvíli jednorázové pojištění je otrava. A prodraží se. U nás máte cestovní pojištění na celý rok za 35 Kč/měs. Bez obav se kdykoliv můžete vydat na Manhattan, na nákupy do Drážďan nebo za tetičkou na Slovensko.

Načítání aplikace

 
© 2022 Česká spořitelna, a. s.
Tato stránka není návrhem na uzavření smlouvy. Poskytnutí uvedených služeb může být vázáno na splnění dalších podmínek, které vám ochotně sdělíme na kterékoliv naší pobočce.
Podmínky užívání | Ochrana osobních údajů | Jak pracujeme s cookies