Konzultace s lékaři online a zdarma pro celou rodinu

Díky online službě uLékaře.cz máte lékaře a jejich rady po ruce pro sebe i svou rodinu 24 hodin denně, a to kdekoliv, třeba i na cestách.

Ať už se potřebujete jen poradit, nasměrovat na správného specialistu, nebo se rovnou objednat, stačí vyplnit krátký formulář. Třeba i v noci nebo z druhého konce republiky.
 

Tip: Pokud používáte platební kartu Mastercard Gold, můžete službu uLékaře.cz využívat úplně zdarma.

Kdy se služba uLékaře.cz hodí

Potřebujete konzultaci

Když potřebujete konzultovat zdravotní stav nebo chcete poradit, jak postupovat a na koho se obracet.

Potřebujete se objednat

Když se potřebujete objednat k praktickému lékaři, jde o tzv. Virtuální čekárnu.

Jak služba uLékaře.cz funguje

Svůj zdravotní problém popíšete jednoduše ve formuláři na internetových stránkách nebo v mobilní aplikaci.

Můžete přidat i přílohu (fotky, obrázek z rentgenu apod.).

Následně budete vyzváni k autorizaci požadavku. S kartou Mastercard Gold máte službu ZDARMA, pro oprávněnost nároku zadáte pouze prvních šest čísel své platební karty.

Praktický lékař vám následně doporučí vhodný postup, případně váš dotaz předá ještě odbornému lékaři z potřebného oboru (například dermatologie, ortopedie, gynekologie, chirurgie či psychologie).

Velmi rychle tedy víte, na čem jste a jestli je skutečně potřeba osobní návštěva specializovaného zdravotnického zařízení. Pokud ano, zdravotní sestra najde nejvhodnější místo, domluví se s vámi na časových možnostech a rovnou vás objedná.

Další případy, kdy lidé využívají uLékaře.cz

 • Když není jasné, za jakým specialistou zajít
  Nevíte, na jakého odborníka se obrátit nebo které specializované pracoviště je pro vás k dispozici? Stačí poslat dotaz a hned máte jasno.
 • Další lékařský názor
  Služba je ideální, když chcete zdravotní stav (svůj nebo svých blízkých) konzultovat ještě s dalším lékařem, abyste měli jistotu, že dostanete tu nejlepší péči.
 • "Překlad" z řeči lékařů do řeči lidí
  Abyste přesně věděli, co vám řekl lékař na vyšetření a co to pro vás znamená, stačí poslat dotaz. Anebo rovnou přiložte lékařskou zprávu či laboratorní výsledky a odborníci poradny uLékaře.cz vám všechno vysvětlí.
 • Na cestách
  Když jste na cestách a objeví se nenadálé zdravotní potíže, můžete si rychle ověřit, jestli si s tím poradíte sami, nebo jestli je lepší vyhledat okamžitou lékařskou pomoc.
 • Při hledání nového praktického lékaře, zubaře nebo specialisty
  Když se přestěhujete, ulehčí vám tato služba život a ušetří vás pracného obvolávání lékařů a zjišťování, jestli vás přijmou mezi své pacienty.
 • Obavy z návštěvy lékaře
  Pokud máte obavy z nějakého vyšetření a odkládáte ho, i když víte, že to může ohrozit vaše zdraví, je dobré se předem informovat na to, co vás čeká nebo co vám při dalším odkládání hrozí.
Načítání aplikace

 
© 2022 Česká spořitelna, a. s.
Tato stránka není návrhem na uzavření smlouvy. Poskytnutí uvedených služeb může být vázáno na splnění dalších podmínek, které vám ochotně sdělíme na kterékoliv naší pobočce.
Podmínky užívání | Ochrana osobních údajů | Jak pracujeme s cookies