Konsolidace a převedení půjčky

Péče a podpora

Splácíte u nás půjčku a potřebujete odložit splátky? Pokud se zkomplikovala vaše životní situace v souvislosti s koronavirem, požádejte si online o odklad splátek.

Často se nás ptáte

Zdarma vám změníme datum splátky.

Neodkládejte řešení vaší finanční situace. Co nejdříve se informujte. Zdarma vám nabídneme snížení vaší měsíční splátky nebo vám zjistíme možnost konsolidace půjček. Snížení splátky je možné provést na jakékoliv pobočce, nejdříve po 6 řádně uhrazených splátkách půjčky včetně pojištění (pokud je k půjčce sjednáno), maximálně o 50 % původní výše splátky, pokud nejste aktuálně v prodlení se splátkou. O změnu výše splátky požádejte nejpozději 5 pracovních dní před termínem její úhrady.

Doporučíme vám buď odkládat si finanční prostředky stranou a vytvářet si rezervu. Nebo si můžete zkrátit dobu splácení půjčky zvýšením splátky nebo prostřednictvím mimořádných splátek. Zvýšení splátky je možné provést na jakékoliv pobočce, nejdříve po 6 řádně uhrazených splátkách půjčky včetně pojištění (pokud je k půjčce sjednáno), maximálně o 50 % původní výše splátky a pokud nejste aktuálně v prodlení se splátkou. O změnu výše splátky požádejte nejpozději 5 pracovních dní před termínem její úhrady.

Na stávajících půjčkách se nic nemění. Pokud budete potřebovat další prostředky, je nutné vyčkat až po zkušební době.

Můžeme vám navýšit částku vaší současné půjčky.

Doporučíme vám sloučit půjčky do jedné splátky. Tím ušetříte na splátce, vše máte v jedné splátce a ještě si můžete půjčit další peníze.

Máte možnost si zdarma odložit splátku. Odklad splátky je možný na jakékoliv pobočce, nejdříve po 6 řádně uhrazených splátkách půjčky včetně pojištění (pokud je k půjčce sjednáno) a to až dvakrát ročně. Je možné odložit vždy jen 1 splátku a mezi odloženými splátkami řádně uhradit 3 splátky. O odklad splátky požádejte nejpozději 5 pracovních dní před termínem její úhrady.

Ano, určitě nám tuto změnu oznamte.

Česká spořitelna, a. s.
6670 Vymáhání pohledávek 
tel: +420 956 777 666 

Pro volání z mobilních linek: 
O2: +420 726 111 666 
T-Mobile: +420 605 661 666 
Vodafone: +420 776 991 666

e-mail: spravapohledavek@csas.cz

Po uplynutí lhůty, kdy se vás budeme snažit upozornit na neproběhlou splátku, vám bude 10. den prodlení účtován poplatek 300 Kč na úhradu nákladů spojených s prodlením. Další poplatky ve výši 900 Kč jsou účtovány 40. a 70. den prodlení. Za každý den prodlení zaplatíte také úroky z prodlení ve výši REPO sazby zvýšené o 8 % z dlužné částky.

Dokumenty ke stažení