Cestovní pojištění k účtu

„Cestovní pojištění jsem dříve řešila na poslední chvíli.“

Akční cena právě teď

Můžete ušetřit až 255 Kč. Sjednejte si pojištění do konce září a na své dovolené v cizině použijte aspoň 2× platební kartu České spořitelny. Následující 3 měsíce pak máte pojištění úplně zdarma!

Výhodnější než jednorázová pojistka

Za cenu, kterou byste jinde zaplatili za pojištění na 10denní dovolenou, jste u nás pojištěni na celý rok a na neomezený počet cest. Naše pojištění si sjednáte jen jednou a už se o něj nestaráte.

Vysoké pojistné plnění

Pojištění kryje náklady na ošetření a léčbu v případě náhlého onemocnění nebo úrazu až do 6 mil. Kč. Aktivní klienti ocení, že se vztahuje také na celou řadu sportů.

Nepřetržitá asistence

Čert nikdy nespí a naše Cestovní pojištění k účtu to ví. Proto všem našim pojištěncům poskytujeme asistenční službu v češtině 24 hodin denně.

Vyberte si variantu pojištění, která vám nejlépe vyhovuje

Varianta A jednotlivec A+ rodina B jednotlivec B+ rodina
Léčebné výlohy 3 mil. Kč 3 mil. Kč 6 mil. Kč 6 mil. Kč
Úrazové pojištění smrt / trvalé následky 150 tis. / 350 tis. Kč 150 tis. / 350 tis. Kč 200 / 400 tis. Kč 200 / 400 tis. Kč
Pojištění zavazadel* 10 tis. Kč 10 tis. Kč 20 tis. Kč 20 tis. Kč
Odpovědnost za škodu na životě / majetku 1 mil. / 0,5 mil Kč 1 mil. / 0,5 mil Kč 2 mil. / 1 mil. Kč 2 mil. / 1 mil. Kč
Zpoždění zavazadel o 6 a více hod. - - 1500 Kč / hod.
(max. 8 tis. Kč)
1500 Kč / hod.
(max. 8 tis. Kč)
Zpoždění letu o 6 a více hod. - - 1500 Kč / hod.
(max. 8 tis. Kč)
1500 Kč / hod.
(max. 8 tis. Kč)
Cena měsíčně 35 Kč 55 Kč 55 Kč 85 Kč

*společný limit pro všechny spolupojištěné osoby

Tip: V zahraničí využívejte vždy místní měnu. Pokud platíte u obchodníka nebo vybíráte hotovost z bankomatu, odmítněte možnost zaplatit v českých korunách. Vyhnete se tak dvojímu přepočtu kurzu a ušetříte.

Možnosti sjednání

Online

Jste klientem České spořitelny a ještě nemáte cestovní pojištění?

Zavoláme vám

Telefonicky

Zanechte nám na sebe kontakt, co nejdříve se vám ozveme.

Načítání aplikace
Sjednání na pobočce

Na pobočce

Podívejte se, kde máte svou nejbližší pobočku České spořitelny.

Kdy se pojištění může hodit?

Příběh Svobodových

„Naše děti nechaly ve Španělsku téct vodu v koupelně a vytopily dva pokoje. Hotel škodu vyčíslil skoro na 2 000 EUR (54 000 Kč). Naštěstí jsme měli uzavřené cestovní pojištění pro celou rodinu za 85 Kč měsíčně, takže pojišťovna všechno zaplatila."

Příběh Ondřeje M.

„Letěl jsem na dovolenou do Thajska, bohužel jsem přistál bez kufru, který dorazil až po 10 dnech. Pojišťovna mi proplatila nákup věcí do výše 8 000 Kč, což je fajn, když si vezmu, že si platím pojistku 55 Kč měsíčně.“

Příběh Petra O.

„Při lyžování v Rakousku jsem si zlomil nohu a způsobil otřes mozku. Pojišťovna zaplatila letecký transport do nemocnice, který stál 160 000 Kč, i následnou hospitalizaci v místní nemocnici za 80 000 Kč.“

Myslete na to, že s kartičkou pojištěnce zdravotní pojišťovny vždy nevystačíte. Teprve Cestovní pojištění k účtu je plnohodnotným pojištěním, které kryje většinu rizik, a vy si tak svoje cesty můžete užít opravdu v pohodě.

Mohlo by vás zajímat

Inspirace pro vaše finance

Na co se často ptáte

Ano. Cestovní pojištění k účtu ČS platí kdekoliv na světě. Pojištění se vztahuje na pojistné události, které vznikly v době od překročení státních hranic České republiky při odjezdu do zahraničí do překročení státních hranic České republiky při návratu ze zahraničí.

Pojištění platí od následujícího dne po datu sjednání. To znamená, že pojištění můžete sjednat nejpozději den před odjezdem.

O platbu pojištění se nemusíte starat, stačí mít na účtu finanční prostředky, protože pojistné se strhává automaticky.

Ano, součástí pojištění je i pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou jiné osobě (na zdraví, životě nebo věci poškozením, zničením nebo ztrátou) vzniklou při cestě a pobytu v zahraničí.

Při každém jednotlivém výjezdu můžete v zahraničí nepřetržitě pobývat až 90 dnů.

Ano, pojištění můžete využít i na pracovní cesty. Nevztahuje se však na příslušníky ozbrojených sil a ozbrojených sborů, profesionální řidiče, práce na stavbách, v průmyslových provozech a práce ve výškách více než 1,5 m nad zemí a pod úrovní okolního terénu. 

Ano, pojištění obsahuje i pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou jiné osobě.

Ano, naše pojištění se vám vyplatí již od 1 týdne pobytu v zahraničí, ať už budete cestovat sám nebo s rodinou. Nezapomeňte také na krátké výlety (jednodenní nákupy, eurovíkendy, víkendové lyžování apod.) nebo pracovní výjezdy do zahraničí.

Členství EU vám zaručuje při pobytu v jiné členské zemi EU, Švýcarsku a Makedonii právo na stejnou péči, jako mají občané této země ve veřejných zdravotnických zařízeních. Nezahrnuje ovšem šetření a péči soukromých zdravotnických zařízení a ani úhradu transportu zpět do vlasti nebo repatriaci tělesných ostatků. Navíc musíte platit spoluúčast podle pravidel platných v dané zemi (např. ve Francii až 30 % z nákladů lékařského ošetření).

Důležité dokumenty

Tento produkt již máte?

Na stránce péče a podpory najdete všechny důležité informace a dokumenty pro stávající klienty.