Poketka

Inovace v kapse

Co všechno Poketka umí

Poketka

Moneyback

Peníze zpět za vaše nákupy rovnou na účet.

Poketka

Karta na internet

Když nechcete zadávat svou platební kartu na e-shopu.

Poketka

Věrnostní karty

S Poketkou budete mít věrnostní karty pohromadě v mobilu.

Poketka

Laboratoř

Používáním Poketky tvoříte podobu
mobilního bankovnictví.

Poketka

Zůstatek na účtu

Mějte stálý přehled o svém účtu
a mobilních platbách.

Pojďte tvořit mobilní bankovnictví

Sdílejte s námi vaše zkušenosti s Poketkou, mějte novinky ze světa Poketky z první ruky, hlasujte pro nové funkce, soutěžte a tvořte podobu mobilního bankovnictví.

Proč vyzkoušet Poketku

Poketka

Inovace do telefonu máte jako první

V Poketce vyvíjíme nové mobilní funkce. V Poketce je máte k dispozici jako první, můžete je vyzkoušet a dát nám vědět. Používáním Poketky můžete ovlivnit podobu mobilního bankovnictví, které používají miliony klientů.

Poketka

Praktické funkce pro vaše pohodlí

Víme, že vaše pohodlí a čas jsou důležité. Připravili jsme do Poketky funkce, které vám usnadní život. A další stále přibývají.

Poketka

Odměny za používání Poketky

Za nákupy s Poketkou získáte u vybraných partnerů slevy a ušetřené peníze vám pošleme zpět rovnou na váš účet.

Jak Poketka funguje

Moneyback vrací peníze

Při platbě Google Pay získáte ve vybraných obchodech slevu a ušetřené peníze vám vrátíme rovnou na účet.

Nyní na Google Play Nyní na AppGallery

Bezpečná karta na internet

Máme pro vás řešení, když nakupujete na internetu a nechcete zadávat údaje své platební karty. V Poketce si vytvořte jednorázovou platební kartu.

Nyní na Google Play Nyní na AppGallery

Věrnostní karty

Uložte si všechny věrnostní karty do mobilu. Budete je mít stále po ruce a peněženka vám nebude trhat kapsu.

Nyní na Google Play Nyní na AppGallery

Co potřebujete k používání Poketky

Česká spořitelna

Účet

Osobní účet u České spořitelny.

George

George

Přihlašovací údaje do George nebo SERVIS 24.

Android

Android

Mobilní telefon se systémem Android 5.0 a vyšším.

Časté dotazy k Poketce

Cílem Poketky je vyvíjet nové mobilní funkce pro největší českou banku. Ty nejlepší funkce, které u klientů obstojí, Česká spořitelna zařadí například do mobilního bankovnictví George. 

Aktivace i používání aplikace Poketka je zcela zdarma.

Ano. Při prvním přihlášení do aplikace použijete svoje přihlašovací údaje stejné jako do internetového bankovnictví a pak už můžete využívat všechny funkce, které Poketka nabízí.

Stačí si stáhnout mobilní aplikaci Poketka v obchodě Google Play a zadat své přihlašovací údaje, které používáte pro vstup do internetového bankovnictví. 

Ano, na výběr máte jednoduchý přehled nazvaný Akvárium, na kterém uvidíte hladinu zůstatku a poslední transakce, nebo si můžete zvolit přehled Dlaždice, na kterém si sami určíte, co chcete vidět. Změnu přehledu v Poketce nastavíte ve Více / Nastavení / Přehled.

Ano, je to možné. 

Pro bezpečné platby na internetu využijte možnost vytvoření jednorázové Karty na internet zdarma. Tuto virtuální kartu využijte ve chvíli, kdy platíte na nějakém e-shopu, který neznáte, ještě mu nedůvěřujete a nechcete zadávat číslo své originální karty. Kartu na internet lze vytvořit, pokud váš telefon disponuje operačním systémem Android 5.0 a vyšším.

Poketka nabízí hned několik možností, jak snadno ušetřit. Nabízíme vám Slevový program Moneyback, díky kterému můžete za nákupy u několika desítek obchodníků získat peníze zpět na váš účet. V Odměnách zase můžete získat třeba burger, kávu nebo kupón na levnější nákup zcela zdarma. A využít můžete i speciální slevy do různých obchodů, které pro vás vyhledáváme každý den.

Ano, připravili jsme pro vás spoustu skvělých odměn, které získáte díky tomu, že používáte Poketku a nakupujete u vybraných obchodníků.

Vlastníte-li věrnostní karty, které vždy u obchodníků dlouho hledáte po kapsách nebo v peněžence, funkce věrnostních karet v Poketce se vám jistě zalíbí. Stačí v seznamu věrnostních karet vybrat tu vaši a nahrát čárový kód či opsat zákaznické číslo. Máte kartu, která v našem seznamu není? Nevadí, i takovou lze přidat, jen si ji musíte pojmenovat. U obchodníka pak jen stačí ukázat na displeji telefonu čárový kód karty, který obsluha pokladny naskenuje, nebo sdělit zákaznické číslo. 

Díky nákupnímu seznamu v Poketce se už nestane, že zapomenete něco koupit. Nákupní seznam si napíšete přímo do aplikace v telefonu a máte ho tak stále u sebe. Nákupní seznam můžete poslat někomu dalšímu, anebo můžete seznam sdílet s dalším uživatelem Poketky a online sledovat, co už ten druhý nakoupil a co je potřeba ještě koupit.