Zpět na tiskové zprávy

Klienti České spořitelny nově získají k rychlé on-line půjčce Peníze na klik i platební kartu, se kterou mohou zdarma vybírat z bankomatové sítě Spořitelny, platit u obchodníků nebo na internetu. Kartu si lze i pohodlně nahrát do mobilního telefonu a při placení využívat mobilní peněženku Apple Pay či Google Pay, stejně tak využívat slevový program Moneyback. Novým zájemcům o půjčku je karta vydána automaticky, stávající klienti s půjčkou Peníze na klik si o ni mohou požádat v internetovém či mobilním bankovnictví George, v pobočkové síti nebo přes klientské centrum.

„Předschválená půjčka Peníze na klik se za více než čtyři roky stala rychlou a dostupnou finanční rezervou pro neočekávané situace. Funguje tak, že ji klient čerpá až v okamžiku, kdy ji skutečně potřebuje. Pokud klient úvěr nečerpá, nic za něj neplatí,” říká Filip Belant, tribe lead pro nezajištěné úvěry v České spořitelně a pokračuje: „Zájem klientů Spořitelny o rychlou on-line půjčku Peníze na klik se za poslední rok téměř zdvojnásobil a v současnosti ji využívá více než 180 tisíc našich klientů. Nově lze půjčku snadno čerpat i pomocí platební karty, která v sobě kombinuje hlavní výhody debetní i kreditní karty, navíc s ní lze platit i v zahraničí všude tam, kde striktně vyžadují kreditní kartu,” dodává Filip Belant.

Sjednání a vedení malé on-line půjčky Peníze na klik, včetně poskytnutí platební karty VISA, je zdarma. Celý proces sjednání půjčky zabere do 15 minut. Klient může čerpat půjčku od 5 do 50 tisíc korun, s tím, že ji splácí postupně - každý měsíc stejnou částku. Zároveň o ni může klient požádat opakovaně, bez zbytečného papírování. Splátky jsou vždy stejně vysoké, a to 3-10 %z celkového úvěrového limitu. Klient tedy přesně ví, kolik bude měsíčně platit, a může s tím počítat i ve svém rodinném rozpočtu. Kdykoliv také může zdarma vložit mimořádnou splátku nebo celou vyčerpanou částku doplatit.

Více podrobností na www.penizenaklik.cz

linka

Pro další informace prosím kontaktujte Tiskové centrum Finanční skupiny České spořitelny:

Filip Hrubý
Tiskový mluvčí ČS 
Tel.: +420 775 011 550
E-mail: fhruby@csas.cz
E-mail: tiskovecentrum@csas.cz    
                                                                    

Profil České spořitelny

Jsme nejstarší českou bankou, naše kořeny sahají až do roku 1825. Naším cílem je vést jednotlivce, firmy a celou společnost k prosperitě. Jsme největší bankou v České republice s více než 4,6 miliónu klientů a zároveň bankou nejdostupnější - disponujeme největší sítí poboček a bankomatů. Máme relevantní nabídku pro všechny typy zákazníků od individuálních klientů a malých a středních firem až po velké korporace a veřejný sektor. Máme významnou roli v poskytování služeb v oblasti finančních trhů. Od roku 2000 jsme součástí evropské bankovní skupiny Erste. Naše postavení nám dovoluje udávat trend v technologických a digitálních inovacích a zavádění nových služeb a produktů.

  • Zaujímáme vedoucí tržní pozici v oblasti klientských i firemních úvěrů, hypoték i v celkových vkladech. Našich služeb využívá každá druhá municipalita v České republice.
  • Jsme jedinou bankou na trhu, která umožňuje získat půjčku zcela online, aniž by žadatel musel být naším klientem.
  • Naše internetové a mobilní bankovnictví George je nejvyužívanější bankovní digitální službou na trhu.
  • Nadace České spořitelny je největší bankovní nadací v ČR. Zaměřuje se především na systémové změny ve vzdělávání a v sociálním podnikání. Do podpory projektů v těchto oblastech a dalších obecně prospěšných programů investuje každý rok v průměru 60 miliónů korun.