Pojďme letos společně nakoupit dárky u českých výrobců a udělat tak radost na dvakrát. Tak zní hlavní motto letošní on-line vánoční kampaně, kterou začátkem listopadu spustila Česká spořitelna. Jejím hlavním cílem je podpořit české výrobce, podnikatele a firmy.

"V kampani inspirujeme a vyzýváme: Pojďme společně podporovat a nakupovat vánoční dárky u českých výrobců a dělejme radost na dvakrát – našim nejbližším i českým firmám. Kromě toho, že jsme letos nakoupili vánoční dárky pro klienty a zaměstnance výhradně u českých výrobců, propojili jsme tuto myšlenku a projekt i s nově vzniklou iniciativou Darujeme české Vánoce," říká Monika Hovorková, šéfka brandu České spořitelny.

Inspirace na dárky přímo od českých výrobců #darujemeceskevanoce průběžně zveřejňujeme a aktualizujeme na webové stránce k letošním Vánocům. Další tipy a náměty na dárky od českých výrobců sdílíme rovněž na našich profilech na sociálních sítích Facebook či Instagram.

Na přípravě kampaně pro Spořitelnu se podílela kreativní agentura VMLY&R, reklamní spot natočil režisér Adam Vopička.

Podívejte se na náš vánoční spot.

 

Pro další informace prosím kontaktujte Tiskové centrum Finanční skupiny České spořitelny:

Filip Hrubý
Tiskový mluvčí ČS 
Tel.: +420 775 011 550
E-mail: fhruby@csas.cz
E-mail: tiskovecentrum@csas.cz    
                                                                    

Profil České spořitelny

Jsme nejstarší českou bankou, naše kořeny sahají až do roku 1825. Naším cílem je vést jednotlivce, firmy a celou společnost k prosperitě. Jsme největší bankou v České republice s více než 4,6 miliónu klientů a zároveň bankou nejdostupnější - disponujeme největší sítí poboček a bankomatů. Máme relevantní nabídku pro všechny typy zákazníků od individuálních klientů a malých a středních firem až po velké korporace a veřejný sektor. Máme významnou roli v poskytování služeb v oblasti finančních trhů. Od roku 2000 jsme součástí evropské bankovní skupiny Erste. Naše postavení nám dovoluje udávat trend v technologických a digitálních inovacích a zavádění nových služeb a produktů.

  • Zaujímáme vedoucí tržní pozici v oblasti klientských i firemních úvěrů, hypoték i v celkových vkladech. Našich služeb využívá každá druhá municipalita v České republice.
  • Jsme jedinou bankou na trhu, která umožňuje získat půjčku zcela online, aniž by žadatel musel být naším klientem.
  • Naše internetové a mobilní bankovnictví George je nejvyužívanější bankovní digitální službou na trhu.
  • Nadace České spořitelny je největší bankovní nadací v ČR. Zaměřuje se především na systémové změny ve vzdělávání a v sociálním podnikání. Do podpory projektů v těchto oblastech a dalších obecně prospěšných programů investuje každý rok v průměru 60 miliónů korun.