Žižkovské pavlače

Identifikační údaje projektu

Developer, investor

Termíny a ceníky

Ceny jednotlivých bytů naleznete na webových stránkách www.zizkovskepavlace.cz

Popis lokality

Unikátní projekt Žižkovské pavlače představuje nové byty v rezidenčním komplexu na pražském Žižkově. Projekt, který sousedí s Parkem Vítkov, je výjimečný neobvyklou kombinací historické a novodobé architektury, která citlivě zapadá do stávající zástavby klasických pražských činžovních domů z konce 19. století. Nově vznikající komplex nabízí bydlení v pulzující pražské čtvrti s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností, ale také s přírodou na dosah ruky. Na Park Vítkov se můžete dívat přímo z oken vašeho bytu!

Díky svému umístění nabízí projekt Žižkovské pavlače kompletní občanskou vybavenost. Naleznete zde supermarkety i tradiční obchůdky, obchodní centrum Flora či Eden, školy i školky, gymnázia i vysoké školy, poštu, veškeré služby, úřad MČ Prahy 3, lékárny, polikliniky a nemocnice. V místě je také množství vyhlášených restaurací, hospůdek a kaváren. Podíváme-li se dnes na mapu Žižkova, zjistíme, že velkou část území tvoří množství parků. Za zmínku stojí také Žižkovská televizní věž s dechberoucí panoramatickou vyhlídkou, která je nejvyšší stavbou Prahy, nebo Národní památník na Vítkově, jehož součástí je třetí největší bronzová jezdecká socha na světě, socha Jana Žižky. 

Žižkov nabízí také nepřeberně možností trávení volného času - Divadlo Járy Cimrmana, Ponec či Divadlo Komedie, Palác Akropolis s koncertní scénou, kina, kulturní kluby. V blízkosti se nachází cyklostezka, nedaleko jsou sportovní a fitness centra, fotbalový stadion Viktorie Žižkov, tenisové kurty, plavecké bazény, motokárová dráha, multisportovní centrum Sokol v Riegrových sadech, sportovní areál Pražačka nebo Olšanka. Velkou předností je množství zeleně. Sousední park Vítkov, Parukářka nebo nedaleké Mahlerovy a Riegrovy sady s dětskými hřišti, zimním otevřeným kluzištěm a dalšími atrakcemi jsou jako stvořené pro relaxaci i aktivní odpočinek.

Lokalita Prahy 3 je specifická především výbornou dopravní dostupností. Žižkov je v dnešní době vnímán jako širší centrum Prahy a díky tramvajovému a autobusovému spojení se dostanete za necelých 8 minut do centra města na metro Muzeum či Staroměstská. 250 m od výstavby se nachází autobusová zastávka Černínova s přímým spojením na všechny trasy metra. Autem se do centra města dostanete do 10 minut.

Popis projektu

Projekt nabízí celkem 141 bytů nebo ateliérů s dispozicemi od 1+kk až po 4+kk, situovaných od 1.NP do 8.NP. V cenách jednotek je sklepní kóje. V projektu se nezapomnělo ani na obchodní a nebytové prostory, které budou umístěné převážně v přízemí domu. Dvě podzemní patra jsou vyhrazena pro parkování.

Financování

Na rozdíl od jiných developerských společností, my za vaše sny o bydlení nevybíráme peníze průběžně. Jediná záloha je na počátku, a to pouze 15 %. Zbytek se hradí až po kolaudaci.

Další projekty