Rodinné domy Želešice

Identifikační údaje projektu

Developer, investor

Termíny a ceníky

Popis projektu

Projekt Rodinné domy Želešice nabízí na výběr z 10 dvoupodlažních rodinných domů v nízkoenergetickém standardu s garáží a dispozicí 4+kk a 5+kk o užitné ploše 168 m2 a 176 m2.

Projekt klade důraz na ekologii a udržitelnost, s použitím energeticky úsporných materiálů a technologií. Součástí standardu domu je například vytápění tepelným čerpadlem a zelená střecha s extenzivní zelení.

Želešice se nachází v malebném prostředí jižně od Brna, které je ideální pro rodiny hledající klid a bezpečí. Pozemky pro výstavbu rodinných domů se nachází v západní části Želešic, jedná se o lokalitu ve svahu s krásným výhledem na obec.

Velkou výhodou je velikost jednotlivých pozemků, která se pohybuje kolem 740 m², dále umístění na kopci s nově vybudovanou komunikací a s přímým vstupem do okolní přírody. Jedná se o specifický projekt řešený tak, aby měl každý z budoucích obyvatel dostatek soukromí a zároveň výhled do okolní krajiny. Výstavbou vzniká slepá ulice s minimálním provozem a potřebným klidem pro bydlení.

Další projekty