Rezidence Popovice

Identifikační údaje projektu

Developer, investor

Prodejce a marketing

Popis lokality

Město Přerov leží v srdci Moravy a rozkládá se na obou březích řeky Bečvy. Má přibližně čtyřicet sedm tisíc obyvatel a nabízí možnosti jak kulturního, tak i sportovního vyžití. Je společenským, administrativním a kulturním centrem přerovského okresu. Nachází se pouze 21 km jihovýchodně od Olomouce.

Nová zástavba nabízí bydlení nejen pro rodiny s dětmi. V dosahu je veškerá občanská vybavenost s výhodami okrajové části města – příroda, klid.

Popis projektu

Rezidence Popovice je developerský projekt pro bydlení v Přerově, který zastřešuje společnost S.O.K. real, a.s. Lokalita navazuje svojí polohou na stávající zástavbu rodinných domů na ulici Hanácká a severozápadní částí pak lokalita přiléhá k ulici Kočíře. Okrajem lokality protéká Vinarský potok. V blízkosti se nachází veškerá občanská a technická vybavenost (škola, pošta, MHD, lékař, nákupní středisko). Budoucím majitelům nabízí bydlení v bezprostředním dosahu přírody ale také dobrou dopravní obslužnost směrem na Olomouc nebo na Hranice na Moravě.

V rámci první etapy bude postaveno 12 rodinných domů v ulici U Cihelny. Domy budou montované z železobetonových dílců. K prodeji nabízíme domy na klíč včetně pozemku o rozloze 214 m2 až 492 m2. V nabídce najdete moderní patrové trojdomy kategorie 3+kk a 4+kk, o podlahové ploše 95 m2 až 109 m2. Krajové domy je možné doplnit o garáž.

Přehled rodinných domů

T95P

Rodinný dům T95P je dvoupodlažní dům zastřešený plochou střechou. Moderním vzhledem a minimalizovanou zastavěnou plochou je vhodný zejména do městské zástavby. V rámci projektu Rezidence Popovice je koncipován jako trojdům. Dům nabízí pohodlné bydlení až čtyřčlenné rodině. Velký důraz je kladen na maximální využití prostoru.

Dispozičně dům spadá do velikostní kategorie 3+kk. Hlavní obytná část zaujímá prakticky celou část 1.NP vyjma vstupní haly, WC a schodiště. V rámci eliminace chodby je vstup ze zádveří přímo do obytného prostoru, odkud je přístupné po schodišti 2. nadzemní podlaží. Ve 2.NP jsou umístěny dva pokoje, koupelna a pracovní kout.

T109P

Rodinný dům T109P je dvoupodlažní dům zastřešený plochou střechou. Moderním vzhledem a minimalizovanou zastavěnou plochou je vhodný zejména do městské zástavby. V rámci projektu Rezidence Popovice je koncipován jako trojdům. Dům nabízí pohodlné bydlení čtyřčlenné rodině. Velký důraz je kladen na maximální využití prostoru.

Dispozičně dům spadá do velikostní kategorie 4+KK. Hlavní obytná část zaujímá prakticky celou část 1.NP vyjma vstupní haly, technické místnosti s WC a schodiště. V rámci eliminace chodby je vstup ze zádveří přímo do obytného prostoru, odkud je přístupné po schodišti 2. nadzemní podlaží. Zde jsou umístěny 3 pokoje a koupelna. Zdroj tepla je situován v 1.NP v prostoru technické místnosti a WC. Zde se předpokládá také umístění pračky, případně sušičky.

K domu lze za příplatek umístit garáž.

Další projekty