Rodinné domy Plesná

Identifikační údaje projektu

Developer, investor

Termíny a ceníky

Popis lokality

Naše luxusní domy se nacházejí hned za objektem obchodního domu Globus v žádané lokalitě Ostravy Plesné. Vybraná oblast kromě standardní vybavenosti (úřad, pošta, obchod), nabízí i velmi dobrou dostupnost do centra města Ostravy, které svým nově pojatým řešením nabízí dostatek kulturního vyžití.

Plesná

Popis domu

Naše nadčasové rodinné domy vynikají moderním provedením konstrukcí zahrnující nejnovější materiály a postupy. Spolupracujeme s předními výrobci stavebních materiálů. Domy jsou celozděné ze systému Porotherm, vodorovné konstrukce jsou železobetonové, hladké sádrové omítky, okna jsou s izolačními trojskly a venkovními žaluziemi. Domy jsou vybaveny luxusními zařizovacími předměty, dlažbami a dřevěnými podlahami.

Za bezkonkurenční nabídku, kterou pro Vás máme, je zajištění vytápění vč. ohřevu teplé vody a chlazení v letních měsících pomocí tepelného čerpadla. Toto nadstandardní vybavení řadí naše domy do nízkoenergetického standardu a výsledkem je moderní řešení domu s maximálním využitím vnitřního prostoru spolu s bezstarostným provozem a minimálními náklady.

Další projekty