Poketka

Inovace v kapse

Co všechno Poketka umí

Poketka

Cashback

Peníze zpět za vaše nákupy rovnou na účet.

Poketka

Karta na internet

Když nechcete zadávat svou platební kartu na e-shopu.

Poketka

Věrnostní karty

S Poketkou budete mít věrnostní karty pohromadě v mobilu.

Poketka

Laboratoř

Používáním Poketky tvoříte podobu
mobilního bankovnictví.

Poketka

Zůstatek na účtu

Mějte stálý přehled o svém účtu
a mobilních platbách.

OMV akce s Českou spořitelnou

Natankujte si odměny u OMV

Soutěž s OMV a Českou spořitelnou

S Poketkou si  teď můžete natankovat odměnu u čerpacích stanic OMV. Sbírejte v Poketce razítka za platby s Google Pay. Razítko dostanete automaticky za každých 250 Kč, které zaplatíte s Google Pay. Pokud například natankujete za 1250 Kč, získáte ihned ledovou kávu a sendvič.

Jak na to?

Číslo 1

 Plaťte na čerpacích stanicích OMV mobilem s Google Pay.

Číslo 2

Sbírejte v Poketce razítka za každý nákup nad 250 Kč.

Číslo 3

Už za 2 razítka si užijete odměnu na čerpacích stanicích OMV.

Pojďte tvořit mobilní bankovnictví

Sdílejte s námi vaše zkušenosti s Poketkou, mějte novinky ze světa Poketky z první ruky, hlasujte pro nové funkce, soutěžte a tvořte podobu mobilního bankovnictví.

Proč vyzkoušet Poketku

Poketka

Inovace do telefonu máte jako první

V Poketce vyvíjíme nové mobilní funkce. V Poketce je máte k dispozici jako první, můžete je vyzkoušet a dát nám vědět. Používáním Poketky můžete ovlivnit podobu mobilního bankovnictví, které používají miliony klientů.

Poketka

Praktické funkce pro vaše pohodlí

Víme, že vaše pohodlí a čas jsou důležité. Připravili jsme do Poketky funkce, které vám usnadní život. A další stále přibývají.

Poketka

Odměny za používání Poketky

Za nákupy s Poketkou získáte u vybraných partnerů slevy a ušetřené peníze vám pošleme zpět rovnou na váš účet.

Jak Poketka funguje

Cashback vrací peníze

Při platbě Google Pay získáte ve vybraných obchodech slevu a ušetřené peníze vám vrátíme rovnou na účet.

Nyní na Google Play

Bezpečná karta na internet

Máme pro vás řešení, když nakupujete na internetu a nechcete zadávat údaje své platební karty. V Poketce si vytvořte jednorázovou platební kartu.

Nyní na Google Play

Věrnostní karty

Uložte si všechny věrnostní karty do mobilu. Budete je mít stále po ruce a peněženka vám nebude trhat kapsu.

Nyní na Google Play

Co potřebujete k používání Poketky

Česká spořitelna

Účet

Osobní účet u České spořitelny.

George

George

Přihlašovací údaje do George nebo SERVIS 24.

Android

Android

Mobilní telefon se systémem Android 4.4 a vyšším.

Důležité informace

Poketka všeobecné podmínky

Rušíme Obchodní podmínky aplikace Poketka

K 1. 12. 2019 rušíme Obchodní podmínky aplikace Poketka. Smluvní vztah se bude dále řídit již jen Všeobecnými podmínkami České spořitelny, a.s. Soukromá klientela.

Časté dotazy k Poketce

Cílem Poketky je vyvíjet nové mobilní funkce pro největší českou banku. Ty nejlepší funkce, které u klientů obstojí, Česká spořitelna zařadí například do mobilního bankovnictví George. 

 

Aktivace i používání aplikace Poketka je zcela zdarma.

Ano. Při prvním přihlášení do aplikace použijete svoje přihlašovací údaje stejné jako do internetového bankovnictví a pak už můžete využívat všechny funkce, které Poketka nabízí.

Stačí si stáhnout mobilní aplikaci Poketka v obchodě Google Play a přihlásit se Vašimi údaji, které používáte pro vstup do internetového bankovnictví. 

Ano, na výběr máte jednoduchý přehled nazvaný Akvárium, na kterém uvidíte hladinu zůstatku a poslední transakce, nebo si můžete zvolit přehled Dlaždice, na kterém si sami určíte, co chcete vidět. Změnu přehledu v Poketce nastavíte ve Více / Nastavení / Přehled.

Ano, je to možné. 

Pro bezpečné platby na internetu využijte možnost vytvoření jednorázové Karty na internet zdarma. Tuto virtuální kartu využijte ve chvíli, kdy platíte na nějakém e-shopu, který neznáte, ještě mu nedůvěřujete a nechcete zadávat číslo své originální karty. Kartu na internet lze vytvořit, pokud Váš telefon disponuje operačním systémem Android 5.0 a vyšším.

Poketka vám nabízí dvě možnosti, jak snadno ušetřit. Nabízíme vám Cashback program, díky kterému můžete u několika desítek obchodníků získat peníze zpět na Váš účet. A využít můžete i speciální slevy do různých obchodů, které pro vás vyhledáváme každý den.

Vlastníte-li věrnostní karty, které vždy u obchodníků dlouho hledáte po kapsách nebo v peněžence, funkce věrnostních karet v Poketce se vám jistě zalíbí. Stačí v seznamu věrnostních karet vybrat tu vaši a nahrát čárový kód či opsat zákaznické číslo. Máte kartu, která v našem seznamu není? Nevadí, i takovou lze přidat, jen si ji musíte pojmenovat. U obchodníka pak jen stačí ukázat na displeji telefonu čárový kód karty, který obsluha pokladny naskenuje, nebo sdělit zákaznické číslo. 

V Poketce je nutné souhlasit s obchodními podmínkami akce Natankujte si odměny u OMV. Za vaše nákupy u čerpacích stanic OMV získáváte razítka, za ně následně odměny. Všechny nákupy ovšem musí být placené pouze telefonem přes Google Pay, jiný způsob platby neumožňuje získání razítek.

Razítka sbíráte do virtuální karty, nasbírat na jednu kartu můžete až 12 razítek. Při nasbírání určitého počtu razítek získáte kupón na ledovou kávu, velké espresso, sendvič nebo dokonce i na mycí program pro vaše auto, a to vše zcela zdarma. První odměnu získáte už za 2 razítka.

V detailu vašeho kuponu je uveden seznam čerpacích stanic OMV, na kterých lze kupón uplatnit. Ne všechny kupóny lze uplatnit na všech čerpacích stanicích OMV.

×
George
Česká spořitelna
Bankovnictví budoucnosti.
Stáhnout