Poketka

Inovace v kapse

BLÍŽÍ SE KONEC PODPORY APLIKACE

VYKŘiČNÍK

Poketka bude fungovat do 17. 4. 2021,
kdy bude její provoz ukončen.

Co všechno Poketka umí

Poketka

Moneyback

Peníze zpět za vaše nákupy rovnou na účet.

Poketka

Karta na internet

Když nechcete zadávat svou platební kartu na e-shopu.

Poketka

Věrnostní karty

S Poketkou budete mít věrnostní karty pohromadě v mobilu.

Poketka

Laboratoř

Používáním Poketky tvoříte podobu
mobilního bankovnictví.

Poketka

Zůstatek na účtu

Mějte stálý přehled o svém účtu
a mobilních platbách.

Pojďte tvořit mobilní bankovnictví

Sdílejte s námi vaše zkušenosti s Poketkou, mějte novinky ze světa Poketky z první ruky, hlasujte pro nové funkce, soutěžte a tvořte podobu mobilního bankovnictví.

Proč vyzkoušet Poketku

Poketka

Inovace do telefonu máte jako první

V Poketce vyvíjíme nové mobilní funkce. V Poketce je máte k dispozici jako první, můžete je vyzkoušet a dát nám vědět. Používáním Poketky můžete ovlivnit podobu mobilního bankovnictví, které používají miliony klientů.

Poketka

Praktické funkce pro vaše pohodlí

Víme, že vaše pohodlí a čas jsou důležité. Připravili jsme do Poketky funkce, které vám usnadní život. A další stále přibývají.

Poketka

Odměny za používání Poketky

Za nákupy s Poketkou získáte u vybraných partnerů slevy a ušetřené peníze vám pošleme zpět rovnou na váš účet.

Jak Poketka funguje

Moneyback vrací peníze

Při platbě Google Pay získáte ve vybraných obchodech slevu a ušetřené peníze vám vrátíme rovnou na účet.

Nyní na Google Play Nyní na AppGallery

Bezpečná karta na internet

Máme pro vás řešení, když nakupujete na internetu a nechcete zadávat údaje své platební karty. V Poketce si vytvořte jednorázovou platební kartu.

Nyní na Google Play Nyní na AppGallery

Věrnostní karty

Uložte si všechny věrnostní karty do mobilu. Budete je mít stále po ruce a peněženka vám nebude trhat kapsu.

Nyní na Google Play Nyní na AppGallery

Co potřebujete k používání Poketky

Česká spořitelna

Účet

Osobní účet u České spořitelny.

George

George

Přihlašovací údaje do George nebo SERVIS 24.

Android

Android

Mobilní telefon se systémem Android 5.0 a vyšším.

Časté dotazy k Poketce

Cílem Poketky je vyvíjet nové mobilní funkce pro největší českou banku. Ty nejlepší funkce, které u klientů obstojí, Česká spořitelna zařadí například do mobilního bankovnictví George. 

Aktivace i používání aplikace Poketka je zcela zdarma.

Ano. Při prvním přihlášení do aplikace použijete svoje přihlašovací údaje stejné jako do internetového bankovnictví a pak už můžete využívat všechny funkce, které Poketka nabízí.

Stačí si stáhnout mobilní aplikaci Poketka v obchodě Google Play a zadat své přihlašovací údaje, které používáte pro vstup do internetového bankovnictví. 

Ano, na výběr máte jednoduchý přehled nazvaný Akvárium, na kterém uvidíte hladinu zůstatku a poslední transakce, nebo si můžete zvolit přehled Dlaždice, na kterém si sami určíte, co chcete vidět. Změnu přehledu v Poketce nastavíte ve Více / Nastavení / Přehled.

Ano, je to možné. 

Pro bezpečné platby na internetu využijte možnost vytvoření jednorázové Karty na internet zdarma. Tuto virtuální kartu využijte ve chvíli, kdy platíte na nějakém e-shopu, který neznáte, ještě mu nedůvěřujete a nechcete zadávat číslo své originální karty. Kartu na internet lze vytvořit, pokud váš telefon disponuje operačním systémem Android 5.0 a vyšším.

Poketka nabízí hned několik možností, jak snadno ušetřit. Nabízíme vám Slevový program Moneyback, díky kterému můžete za nákupy u několika desítek obchodníků získat peníze zpět na váš účet. V Odměnách zase můžete získat třeba burger, kávu nebo kupón na levnější nákup zcela zdarma. A využít můžete i speciální slevy do různých obchodů, které pro vás vyhledáváme každý den.

Ano, připravili jsme pro vás spoustu skvělých odměn, které získáte díky tomu, že používáte Poketku a nakupujete u vybraných obchodníků.

Vlastníte-li věrnostní karty, které vždy u obchodníků dlouho hledáte po kapsách nebo v peněžence, funkce věrnostních karet v Poketce se vám jistě zalíbí. Stačí v seznamu věrnostních karet vybrat tu vaši a nahrát čárový kód či opsat zákaznické číslo. Máte kartu, která v našem seznamu není? Nevadí, i takovou lze přidat, jen si ji musíte pojmenovat. U obchodníka pak jen stačí ukázat na displeji telefonu čárový kód karty, který obsluha pokladny naskenuje, nebo sdělit zákaznické číslo. 

Díky nákupnímu seznamu v Poketce se už nestane, že zapomenete něco koupit. Nákupní seznam si napíšete přímo do aplikace v telefonu a máte ho tak stále u sebe. Nákupní seznam můžete poslat někomu dalšímu, anebo můžete seznam sdílet s dalším uživatelem Poketky a online sledovat, co už ten druhý nakoupil a co je potřeba ještě koupit.