Poketka

Pohodlné placení mobilem

Co všechno Poketka umí

Poketka

Platby mobilem

S Poketkou zaplatíte mobilem jako s platební kartou.

Poketka

Zůstatek na účtu

Mějte stálý přehled o svém účtu a mobilních platbách.

Poketka

Karta na internet

Když nechcete zadávat svou platební kartu na e-shopu.

Poketka

Rozdělení plateb

Zjednodušte si vyřizování plateb mezi přáteli.

Poketka

Cashback

Peníze zpět za vaše nákupy rovnou na účet.

Poketka

Věrnostní karty

S Poketkou budete mít věrnostní karty pohromadě v mobilu.

Proč vyzkoušet Poketku

Poketka

Telefon máte stále při ruce

Jednoduše a rychle zaplatíte telefonem, který máte stále při ruce. A peněženku nechte klidně v kapse.

Poketka

Praktické funkce pro vaše pohodlí

Víme, že vaše pohodlí a čas jsou důležité. Připravili jsme do Poketky funkce, které vám usnadní život. A další stále přibývají.

Poketka

Odměny za používání Poketky

Za nákupy s Poketkou získáte u vybraných partnerů slevy a ušetřené peníze vám pošleme zpět rovnou na váš účet.

Jak Poketka funguje

Platby mobilem

S Poketkou zaplatíte mobilem stejně jako platební kartou. Platby fungují i bez signálu a připojení na internet.

Nyní na Google Play

Zůstatek na účtu

Na mobilu přehledně vidíte zůstatek na účtu a historii provedených transakcí.

Nyní na Google Play

Bezpečná karta na internet

Máme pro vás řešení, když nakupujete na internetu a nechcete zadávat údaje své platební karty. V Poketce si vytvořte jednorázovou platební kartu.

Nyní na Google Play

Rozdělení plateb s přáteli

Společnou útratu si jednoduše s přáteli rozdělíte a pošlete jim žádost o platbu. Nemusíte už řešit čísla účtu nebo vybírat hotovost. A funguje to i pro ty, kdo ještě Poketku nemají.

Nyní na Google Play

Cashback vrací peníze

Při platbě Poketkou získáte ve vybraných obchodech slevu a ušetřené peníze vám vrátíme rovnou na účet.

Nyní na Google Play

Věrnostní karty

Uložte si všechny věrnostní karty do mobilu. Budete je mít stále po ruce a peněženka vám nebude trhat kapsu.

Nyní na Google Play

Co potřebujete k používání Poketky

Česká spořitelna

Účet

Osobní účet u České spořitelny.

Karta

Kartu

Aktivní debetní nebo kreditní kartu VISA.

George

George

Přihlašovací údaje do George nebo SERVIS 24.

Android

Android

Mobilní telefon se systémem Android 4.4 a vyšším.

Časté dotazy k Poketce

S Poketkou můžete platit mobilem na bezkontaktních terminálech stejně jako svou bezkontaktní kartou nebo nálepkou. Vedle placení mobilem umožňuje aplikace také vytvořit jednorázovou kartu pro bezpečné nákupy na internetu, zobrazit zůstatek a historii transakcí provedených telefonem, rozdělit platbu mezi své přátele, využívat cashbackový program nebo přidat věrnostní karty vašich oblíbených obchodů.

Aktivace i používání aplikace Poketka je zcela zdarma.

Ano. Při prvním přihlášení do aplikace použijete svoje přihlašovací údaje stejné jako do internetového bankovnictví a při nahrání platební karty do mobilu navíc ověříme, jestli jste to opravdu vy. Pokud budete využívat Poketku i k placení, stejně jako u bezkontaktní karty, bude třeba všechny transakce nad 500 Kč ověřovat. Ověření provedete přímo v telefonu prostřednictvím PIN kódu, gesta nebo otisku prstu dle vaší volby.
Poketku mohou používat všichni naši klienti s internetovým bankovnictvím a aktivní debetní nebo kreditní kartou Visa od České spořitelny (Visa Classic, Visa Gold a Visa Infinite). Je možné využívat i karty, které mají vypnutou bezkontaktní funkci.
Ano, Poketku lze využívat i bez přidané platební karty, stačí po instalaci kliknout na Nechci používat kartu. Pokud nemáte platební kartu VISA a chcete využívat ostatní funkce, které Poketka kromě placení telefonem nabízí, stačí při instalaci kliknout na tlačítko Pokračovat.
Ano, na výběr máte jednoduchý přehled nazvaný Akvárium, na kterém uvidíte hladinu zůstatku a poslední transakce, nebo si můžete zvolit přehled Dlaždice, na kterém si sami určíte, co chcete vidět. Změnu přehledu v Poketce nastavíte ve Více / Nastavení / Přehled.
Ano, je to možné. Zařízení však mějte pod kontrolou a dobře zabezpečená.

Pokud používáte NFC platby, doporučujeme nálepku odstranit. Platební terminál potom nepozná, kterou kartu má přečíst, a zpravidla zahlásí chybu.

Ano, prostřednictvím Poketky je možné vybírat hotovost, ovšem pouze z bezkontaktních bankomatů.

Poketku není možné používat v chytrých hodinkách.

Pro bezpečné platby na internetu využijte možnost vytvoření jednorázové Karty na internet zdarma. Tuto virtuální kartu využijte ve chvíli, kdy platíte na nějakém e-shopu, který neznáte, ještě mu nedůvěřujete a nechcete zadávat číslo své originální karty. Kartu na internet lze vytvořit, pokud váš telefon disponuje operačním systémem Android 5.0 a vyšším.

Poketka vám nabízí dvě možnosti, jak snadno ušetřit. Nabízíme vám Cashback program, díky kterému můžete u několika desítek obchodníků získat peníze zpět na váš účet. A využít můžete i speciální slevy do různých obchodů, které pro vás vyhledáváme každý den.

Vlastníte-li věrnostní karty, které vždy u obchodníků dlouho hledáte po kapsách nebo v peněžence, funkce věrnostních karet v Poketce se vám jistě zalíbí. Stačí v seznamu věrnostních karet vybrat tu vaši a nahrát čárový kód či opsat zákaznické číslo. Máte kartu, která v našem seznamu není? Nevadí, i takovou lze přidat, jen si ji musíte pojmenovat. U obchodníka pak jen stačí ukázat na displeji telefonu čárový kód karty, který obsluha pokladny naskenuje, nebo sdělit zákaznické číslo. 

Zaplatili jste za své přátele útratu, kterou složitě rozpočítáváte mezi ostatní a pak zdlouhavě hledáte a předáváte si čísla účtů? Funkce rozdělení a vyžádání platby vám celý tento proces usnadní. Stačí napsat částku, specifikovat za co peníze žádáte a vybrat přátele z vašeho seznamu kontaktů. Pak už jen čekáte, až vám peníze přijdou na účet. Nemají vaši přátelé Poketku? Nevadí, protože to funguje pro všechny.
×
George
Česká spořitelna
Bankovnictví budoucnosti.
Stáhnout