Můj stav

Můj stav

MŮJ STAV

Aplikace Můj stav končí k 16. 9. 2019

Kontrolu vašich financí můžete nadále provádět prostřednictvím mobilní aplikace George, která nahrazuje aplikaci Můj stav. A to včetně zasílání mobilních oznámení o provedených platbách.

Aplikaci George si můžete stáhnout zde:

Bližší informace například o tom, jak si mobilní George jednoduše nainstalovat a nastavit tak, aby vyhovoval vašim potřebám naleznete v otázkách a odpovědích níže.

V případě jakýchkoliv nejasností či dotazů se prosím obraťte na naše klientské centrum nebo na Vaši pobočku.

Často se ptáte

Aplikace Můj stav již neodpovídá nárokům trhu a klientů na moderní bankovní aplikaci. Naše nové a bezpečné mobilní bankovnictví George nabízí všechny zásadní funkce, jako jsou například Informační zprávy o pohybech na účtu nebo rychlý přehled zůstatků na účtech a může tak aplikaci Můj stav nahradit.

Náhradou za aplikaci Můj stav je mobilní bankovnictví George. George nabízí nejen přehled zůstatků na vašich účtech, transakční historii a informační zprávy, ale mnohem víc. Jak si stáhnout George naleznete zde.

Aplikaci Můj stav můžete jednoduše odinstalovat z vašeho mobilního telefonu. Nic víc není potřeba dělat.

George do mobilu si můžete stáhnout z Google PlayHUAWEI  App Gallery (pro telefon s operačním systémem Android) nebo App Store (pro telefon s operačním systémem iOS). Pro první přihlášení postupujte dle návodu níže.

Otevřete aplikaci z plochy telefonu a zadejte vaše klientské číslo nebo uživatelské jméno a heslo. Poté vyberte, jakou bezpečnostní metodou se chcete přihlašovat do aplikace. A je hotovo. Příště už jen aplikaci otevřete a jednoduše se přihlásíte pomocí PIN kódu nebo třeba otisku prstu.

Do George v mobilu se můžete přihlásit stejnými přihlašovacími údaji, jakými jste se přihlašovali do Servis24 nebo do aplikace Můj stav. Pokud jste je zapomněli a nemůžete je dohledat ani v dokumentech k vašemu účtu u České spořitelny, obraťte se prosím na naše klientské centrum na čísle 800 207 207.

Pokud chcete pomoci s instalací a nastavením aplikace George, tak aby byl dokonale bezpečný, nebo aby např. prostřednictvím aplikace nebylo možné posílat žádné platby, obraťte se prosím na svou pobočku. Naši poradci vám s Georgem rádi pomohou.

Pro maximalizaci bezpečnosti používání mobilního bankovnictví si můžete ve Správě IDentity v Georgi na počítači nastavit nutnost manuálního potvrzení každé transakce. V Georgi na počítači klikněte na ikonu ozubeného kolečka Nastavení a v nabídce na položku Profil. Tam v sekci Bezpečnostní metody klikněte na tlačítko “Změnit”. Dostanete se do Správy IDentity, kde si můžete vypnout transakce bez potvrzení.

Pokud nechcete využívat internetové ani mobilní bankovnictví George, můžete si nastavit limit pro potvrzování plateb bezpečnostní metodou George klíč na 0 Kč. Jak si nulový limit nastavíte?

V Georgi na počítači klikněte na ikonu ozubeného kolečka Nastavení a v nabídce na položku Profil. Tam v sekci Bezpečnostní metody klikněte na tlačítko “Změnit”. Dostanete se do Správy IDentity, kde si u metody George klíč můžete změnit limit.

Návod na zakázání posílání plateb přes George

Chcete mít celkový přehled o vašich financích? Pak si nastavte v Georgi Informační zprávy. Informační zprávy jsou upozornění, které vám mohou chodit ve formě e-mailu, sms (zpoplatněno) nebo mobilního oznámení do aplikace George v mobilu.
Informační zprávy je možné si nastavit pro každou příchozí nebo odchozí transakci, platbu kartou nebo i dostávat denní rekapitulaci zůstatku na účtu.

Nároky na bezpečnost a ověřování plateb se stále zvyšují. Místo snadno zneužitelného SMS kódu je lepší stáhnout si naši aplikaci George klíč. Ta vás na vašem telefonu upozorní na jakoukoliv akci na vašem účtu a vyžádá si potvrzení PINem nebo třeba otiskem prstu/skenem. Vy tuto akci můžete potvrdit nebo zamítnout. Více informací o George klíči naleznete zde.

Pro vaši bezpečnost

×
George
Česká spořitelna
Bankovnictví budoucnosti.
Stáhnout