Mobilní aplikace

Usnadněte si život a ovládejte svou banku rovnou z mobilního telefonu. Stačí si vybrat některou z aplikací a stáhnout ji zdarma do mobilu.

Mobilní George

GEORGE V MOBILU

Aplikace, se kterou máte banku v kapse

S aplikací George v mobilu teď můžete mít banku i správu svých financí pořád při ruce. Cestou do práce, na dovolené, zkrátka kdekoli. Zkontrolujete si účet a pošlete úhrady, ať jste kdekoli. Už první verze George v mobilu nabízí všechny základní funkce, které od mobilní aplikace čekáte, a postupně budeme přidávat další.

> 125 tisíc

z vás již aplikaci používá

680 milionů Kč 

pošlete měsíčně z mobilu

                  QR ód pro George

Hodnocení aplikace George Go

„Supr mít takovou pojistku v kapse, když na něco zapomenu. Třeba školku, tu platím furt na poslední chvíli cestou do práce.“ Petr Š.

George klíč

GEORGE KLÍČ

Nejbezpečnější přihlašování a potvrzování plateb

Mobilní aplikace George klíč je bezpečnější a pohodlnější náhradou tradičních ověřovacích SMS. Přihlašování a potvrzování můžete provést i pomocí prstu a rozpoznání tváře přímo v aplikaci.

  • nejvyšší úroveň zabezpečení
  • funkční pro webové i mobilní aplikace
  • nemusíte přepisovat kódy z SMS
> 700 tisíc

z vás již aplikaci používá

Hodnocení 4,7 

(z 5,0) na Google Play i App Store

                  QR ód pro George klíč

Hodnocení aplikace George Go

„Aplikace funguje jak má. Doručuji... Bezpečnostní klíč, který sdružuje akce. Za mě: dobrá práce, jen tak dál. Děkuji za novou funkci zobrazení PINu... ;-) Nitram 28"

SERVIS 24 Mobilní banka

SERVIS 24 MOBILNÍ BANKA

Celá banka všude s vámi

Zaplatíte fakturu i složenku jedinou fotkou, zvýšíte limit na kartě, když si chcete udělat větší radost, nebo ji zablokujete, když je karta náhodou nezvěstná. Najdete nejbližší pobočku a bankomat, anebo si na pár kliknutí půjčíte. Nemusíte ani vylézt z postele.

Hodnocení aplikace

„Používám už bezmála 5 let a na několika zařízeních. Je stabilní, intuitivní a už s sebou nemusím nosit větší hotovost, klientům obvykle stačí potvrzení transakce.“ Evžen V.

Saifu aplikace pro bezpečné platby na internetu

POKETKA

Vyzkoušejte nové funkce a získejte spoustu výhod

Jste fanouškem digitálních vychytávek a baví vás zkoušet nové věci? Objevujte nejnovější funkce a podílejte se s námi na inovaci mobilní aplikace největší české banky.

  • Inovace z první ruky
  • Odměny a výhody, které jinde nezískáte
  • Komunikujte s námí a podílejte se na podobě nových funkcí
Stars

“I když je Spořitelna největší tradiční banka, tak dává prostor inovacím a testuje nové funkce a vylepšení. V Poketce je můžu všechny vyzkoušet.” Tomáš N.

Můj stav

MŮJ STAV

Aplikace Můj stav končí k 16. 9. 2019

Kontrolu vašich financí můžete nadále provádět prostřednictvím aplikace George, která nahrazuje aplikaci Můj stav. A to včetně zasílání mobilních oznámení o provedených platbách. Aplikaci George si můžete stáhnout prostřednictvím Google Play nebo App Store.

Zde najdete návod, jak aplikaci jednoduše a rychle nainstalovat.

Chcete vědět více? Podívejte se na nejčastější otázky a odpovědi, věnující se např. nastavení zabezpečení a limitů.

Friends 24

FRIENDS 24

Posílejte peníze rychle a jednoduše bez znalosti čísla účtu

Poslat peníze kolegovi za oběd, paní za hlídání, prostě za cokoliv je otázkou pár vteřin a stačí vám libovolný kontakt - telefon, e-mail, Facebook nebo třeba WhatsApp. Zaplatíte komukoliv do libovolné banky, i když neznáte číslo účtu. 

Hodnocení aplikace

„Nenapadlo by mě, že se takhle dá vůbec platit. Každopádně super věc. Osobně jsem s tímhle teď platil třeba za spolujízdu... Všichni v autě byli vyjevení :D“ David V.

Investiční centrum

INVESTIČNÍ CENTRUM

Vaše brána do světa investic!

Nabídne vám okamžitý přístup k informacím o investování. Podívejte se na aktuální kurzy a výkonnosti fondů, ceny dluhopisů, akcií, indexů a měn nebo si přečtěte nejnovější analýzy. Z nabídky produktů už vám nic neunikne a k rychlé kontrole toho, co vás zajímá, se bude hodit Watchlist.

Hodnocení aplikace

„Praktická app na ceny podílových listů, dobře udělaný watchlist.“ Petr K.

×
George
Česká spořitelna
Bankovnictví budoucnosti.
Stáhnout