Mobilní aplikace

Usnadněte si život a ovládejte svou banku rovnou z mobilního telefonu. Stačí si vybrat některou z aplikací a stáhnout ji zdarma do mobilu.

Mobilní George

GEORGE GO

Aplikace, se kterou máte banku v kapse

S aplikací George v mobilu teď můžete mít banku i správu svých financí pořád při ruce. Cestou do práce, na dovolené, zkrátka kdekoli. Zkontrolujete si účet a pošlete platby, ať jste kdekoli. Už první verze George v mobilu nabízí všechny základní funkce, které od mobilní aplikace čekáte, a postupně budeme přidávat další.

> 125 tisíc

z vás již aplikaci používá

680 milionů Kč 

pošlete měsíčně z mobilu

Hodnocení aplikace George Go

„Supr mít takovou pojistku v kapse, když na něco zapomenu. Třeba školku, tu platím furt na poslední chvíli cestou do práce.“ Petr Š.

George klíč

GEORGE KLÍČ

Nejbezpečnější přihlašování a potvrzování plateb

Mobilní aplikace George klíč je bezpečnější a pohodlnější náhradou tradičních ověřovacích SMS. Vše potvrzujete šestimístným kódem PIN nebo otiskem prstu přímo v aplikaci.

  • nejvyšší úroveň zabezpečení
  • funkční pro webové i mobilní aplikace
  • nemusíte přepisovat kódy z SMS
SERVIS 24 Mobilní banka

SERVIS 24 MOBILNÍ BANKA

Celá banka všude s vámi

Zaplatíte fakturu i složenku jedinou fotkou, zvýšíte limit na kartě, když si chcete udělat větší radost, nebo ji zablokujete, když je karta náhodou nezvěstná. Dobijete kredit v mobilu, najdete nejbližší pobočku a bankomat, anebo si na pár kliknutí půjčíte. Nemusíte ani vylézt z postele.

> 250 000

z vás již aplikaci používá

1,3 miliardy Kč

pošlete měsíčně z mobilu

Hodnocení aplikace

„Používám už bezmála 5 let a na několika zařízeních. Je stabilní, intuitivní a už s sebou nemusím nosit větší hotovost, klientům obvykle stačí potvrzení transakce.“ Evžen V.

Můj stav

MŮJ STAV

Nejbezpečnější kapesní pomocník

Nepostradatelný přehled máte kdekoliv s sebou. Kolik vám přesně zbývá, přišla výplata, odešla splátka, kolik zbývá na hypotéce a na kolik máte pojistku? Vše se dozvíte nonstop na pár ťuknutí. Navíc naprosto bezpečně - z aplikace nelze vůbec platit.

20x měsíčně

koukáte průměrně na zůstatek

> 5 milionů

dotazů na zůstatek měsíčně

Hodnocení aplikace

„Kdykoliv vezmu telefon do ruky, tak stav svého účtu kontroluju přímo na ploše :) Za mě super appka.“ Hanka S.

Friends 24

FRIENDS 24

Posílejte peníze rychle a jednoduše bez znalosti čísla účtu

Poslat peníze kolegovi za oběd, paní za hlídání, prostě za cokoliv je otázkou pár vteřin a stačí vám libovolný kontakt - telefon, e-mail, Facebook nebo třeba WhatsApp. Zaplatíte komukoliv do libovolné banky, i když neznáte číslo účtu. 

3 miliony Kč

rozešlete měsíčně svým známým

Hodnocení aplikace

„Nenapadlo by mě, že se takhle dá vůbec platit. Každopádně super věc. Osobně jsem s tímhle teď platil třeba za spolujízdu... Všichni v autě byli vyjevení :D“ David V.

Investiční centrum

INVESTIČNÍ CENTRUM

Vaše brána do světa investic!

Nabídne vám okamžitý přístup k informacím o investování. Podívejte se na aktuální kurzy a výkonnosti fondů, ceny dluhopisů, akcií, indexů a měn nebo si přečtěte nejnovější analýzy. Z nabídky produktů už vám nic neunikne a k rychlé kontrole toho, co vás zajímá, se bude hodit Watchlist.

121,5 miliardy Kč

investovaných do podílových fondů prostřednictvím České spořitelny

> 500 000

aktivních investorů

Hodnocení aplikace

„Praktická app na ceny podílových listů, dobře udělaný watchlist.“ Petr K.