Mobilní aplikace

Usnadněte si život a ovládejte svou banku rovnou z mobilního telefonu. Stačí si vybrat některou z aplikací a stáhnout ji zdarma do mobilu.

Mobilní George

GEORGE V MOBILU

Aplikace, se kterou máte banku v kapse

S aplikací George v mobilu teď můžete mít banku i správu svých financí pořád při ruce. Cestou do práce, na dovolené, zkrátka kdekoli. Zkontrolujete si účet a pošlete úhrady, ať jste kdekoli. Už první verze George v mobilu nabízí všechny základní funkce, které od mobilní aplikace čekáte, a postupně budeme přidávat další.

> 900 tisíc

z vás již aplikaci používá

680 milionů Kč 

pošlete měsíčně z mobilu

                  QR ód pro George

Hodnocení aplikace George Go

„Supr mít takovou pojistku v kapse, když na něco zapomenu. Třeba školku, tu platím furt na poslední chvíli cestou do práce.“ Petr Š.

George klíč

GEORGE KLÍČ

Nejbezpečnější přihlašování a potvrzování plateb

Mobilní aplikace George klíč je bezpečnější a pohodlnější náhradou tradičních ověřovacích SMS. Přihlašování a potvrzování můžete provést i pomocí prstu a rozpoznání tváře přímo v aplikaci, ale potvrzujte jen to, co sami provádíte a čemu rozumíte.

  • nejvyšší úroveň zabezpečení
  • funkční pro webové i mobilní aplikace
  • nemusíte přepisovat kódy z SMS
> 1,9 milionu

z vás již aplikaci používá

Hodnocení 4,7 

(z 5,0) na Google Play i App Store

                  QR ód pro George klíč

Hodnocení aplikace George Go

„Aplikace funguje jak má. Doručuji... Bezpečnostní klíč, který sdružuje akce. Za mě: dobrá práce, jen tak dál. Děkuji za novou funkci zobrazení PINu... ;-) Nitram 28"

Investiční centrum

INVESTIČNÍ CENTRUM

Vaše brána do světa investic!

Nabídne vám okamžitý přístup k informacím o investování. Podívejte se na aktuální kurzy a výkonnosti fondů, ceny dluhopisů, akcií, indexů a měn nebo si přečtěte nejnovější analýzy. Z nabídky produktů už vám nic neunikne a k rychlé kontrole toho, co vás zajímá, se bude hodit Watchlist.

Hodnocení aplikace

„Praktická app na ceny podílových listů, dobře udělaný watchlist.“ Petr K.