Načítání aplikace

Pobočky pro klienty s tělesným handicapem

Česká spořitelna je v rámci ČR největší bankou s největším počtem poboček a bankomatů. Bohužel ne všechny pobočky a bankomaty jsou přístupné všem. Spousta našich poboček sídlí v historických centrech měst, kde se stavební úpravy často mění v lítý boj s památkáři. Přesto se snažíme počet bezbariérových poboček soustavně navyšovat.

Vyhledejte si pobočku vhodnou pro osoby s tělesným handicapem:

Abyste měli přehled o tom, která pobočka a bankomat je opravdu bez bariér, a které jsou bezbariérové částečně, zmapovali jsme společně s Pražskou organizací vozíčkářů celou naši síť. Přehled o naší bezbariérovosti najdete nejen na těchto stránkách v adresáři, ale s detailním popisem také na stránkách www.presbariery.cz.

Zaskočily vás někde v pobočce nečekané překážky? Máte pro nás radu, jak být v některém místě přístupnější? Nebojte se nám o tom dát vědět. Neslibujeme, že váš podnět vyřešíme ihned, ale slibujeme, že se jím budeme zabývat. Pište nám na adresu naší bezbariérové banky - bb@csas.cz.

 
© 2024 Česká spořitelna, a. s.
Tato stránka není návrhem na uzavření smlouvy. Poskytnutí uvedených služeb může být vázáno na splnění dalších podmínek, které vám ochotně sdělíme na kterékoliv naší pobočce.
Podmínky užívání | Ochrana osobních údajů | Jak pracujeme s cookies