Platba 24

Online platba prostřednictvím přímého bankovnictví České spořitelny umožňuje výhodné bezhotovostní platby při nákupech na internetu.

Jednoduché ovládání

Plaťte za své nákupy na internetu bezpečně z pohodlí domova.

Bezpečí pro vaše peníze

Platba je k dispozici každému uživateli  se soukromým nebo firemním účtem v SERVIS 24 Internetbanking  bez nutnosti jakékoli aktivace.

Ušetříte čas i peníze

Okamžité připsání urychlí proces doručení zboží.

Jak funguje Platba 24

Po zvolení platební metody PLATBA 24 budete přesměrováni do internetového bankovnictví České spořitelny SERVIS 24, které vás po autorizaci platby přesměruje zpět na stránky internetového obchodu.

Nabídka akcí

Vyberte si zboží, zaplaťte s PLATBA 24 a získejte slevu až 400 Kč na jakýkoliv produkt z nabídky na ePROTON.cz. Pro získání slevy stačí v průběhu objednávky zadat slevový kód.

Sleva pro zákazníka ČS 100 Kč

Kód pro získání slevy: L4-CFDF-13G1-1128
Nakupte na ePROTON.cz jakýkoliv produkt v minimální hodnotě 2 500 Kč a získáte slevu 100 Kč. Pro získání slevy je zapotřebí ve 4. kroku objednávky na ePROTON.cz zadat slevový kód do pole Uplatnit kupon.

Sleva pro zákazníka ČS 200 Kč

Kód pro získání slevy: L4-8F42-1195-1X79Nakupte na ePROTON.cz jakýkoliv produkt v minimální hodnotě 5 000 Kč a získáte slevu 200 Kč. Pro získání slevy je zapotřebí ve 4. kroku objednávky na ePROTON.cz zadat slevový kód do pole Uplatnit kupon.

Sleva pro zákazníka ČS 400 Kč

Kód pro získání slevy: L4-DFA5-1G69-1C56Nakupte na ePROTON.cz jakýkoliv produkt v minimální hodnotě 10 000 Kč a získáte slevu 400 Kč. Pro získání slevy je zapotřebí ve 4. kroku objednávky na ePROTON.cz zadat slevový kód do pole Uplatnit kupon.

Seznam e-shopů

DATART

DATART - síť 31 prodejen se spotřební elektronikou (pračky, ledničky, LED TV ..) a internetový obchod DATART.cz, oficiální prodejce produktů Apple

KASA

Internetový obchod nabízející široký sortiment spotřební elektroniky, foto techniky, výpočetní techniky, zahradní techniky, sportovního zboží, kosmetiky, atd.

TICKETPRO

Provozovatel největší počítačové sítě v České republice pro prodej vstupenek na kulturní, společenské a sportovní akce.

UrbanStore

UrbanStore.cz je předním prodejcem značkového oblečení v České republice. Kolekce dámské a pánské módy, obuvi a módních doplňků jsou určeny převážně pro mladší generaci.