Zpět na časté dotazy

Které aplikace podporuje Bankovní IDentita?

Bankovní IDentita podporuje následující aplikace.

George

Nová tvář do digitálního světa, který umí víc než jen běžné internetové bankovnictví. Nejlepší nástroj pro inteligentní správu vašich financí. Více na www.csas.cz/george.

George v mobilu

Mobilní aplikace, díky které budete mít svého George vždy po ruce. Bližší informace o tom, co umí a kde ji získat, najdete na www.csas.cz/george.

Správa IDentity

Webová aplikace, ve které si můžete spravovat vaši Bankovní IDentitu a nastavit vše potřebné k bezpečnému přihlašování a potvrzování v online světě.

PLATBA 24

PLATBA 24 je platební metoda určena pro úhrady za zboží nebo služby v prostředí internetového obchodu. PLATBA 24 je automaticky k dispozici pro všechny nakupující uživatele internetového bankovnictví George.

Partner24

Partner24 je platforma, která umožňuje přístup externím partnerům banky do aplikací České spořitelny.

Friends 24

Jednoduchá mobilní aplikace pro drobné platby, kdy odesílatel zasílá zprávu s odkazem na vyzvednutí peněz příjemci buď SMSkou, e-mailem nebo přes Facebook Messenger či jinou komunikační aplikaci.

Telebanking 

Služba Telebanking vám umožňuje obsluhovat účty pomocí telefonu a je poskytována v rámci služeb Klientského centra České spořitelny.

Aplikace e-identita.cz

Aplikace provozovaná státem - jejím prostřednictvím je možné použít Bankovní IDentitu k ověření totožnosti fyzické osoby vůči službám státní správy a samosprávy.

BankID

Služba, která využívá Bankovní IDentitu pro přihlášení vůči soukromým společnostem. Je provozována společností Bankovní identita a.s.

Moje Buřinka

Aplikace pro zobrazení informací o účtech stavebního spoření a úvěrových účtech klientů u Stavební spořitelny České spořitelny (Buřinky).

we-trade

we.trade je mezinárodní platforma Evropských bank, na které mohou naši klienti elektronicky uzavírat obchody s klienty připojených evropských bank. Typicky se jedná o mezinárodní obchodní kontrakty, ve kterých je i prostřednictvím platformy we.trade možné sjednat produkty zajištění či financování obchodů.