Lubo Smid: Pomalu a vydržet

Lubo Smid

26. září 2019

6 minut

Nalaďte se na naši novou sérii podcastů MeltingPOTcast s inspirativními řečníky. Hostem druhého dílu je Lubo Smid. „Pomalu a vydržet,“ říká Lubo o procesu, jakým do svého života zakomponovává nové rutiny, které mu pomáhají myslet pozitivněji, ale také být efektivnější. Na pomoc si nezřídka bere i moderní technologie, na které je odborník.

Lidé nesmí zůstat v myšlenkách na to, co nemohou změnit. To se bohužel často děje,“ popisuje Lubo častý problém lidí, kteří se příliš soustředí nesprávným směrem. On i jeho kolegové v STRV měli mnohdy dobrý nápad, který jen nepřišel ve vhodnou chvíli. To jsou ovšem věci, na které se Lubo nesoustředí. Místo toho raději stále poznává nové věci, které mu moderní technologie dovolují.

Andrea Studihradová se svého hosta zeptá také na mobilní aplikace obecně a jestli je možné vůbec najít nějakou opravdu kvalitní. Řeč bude také o programech, které lidem pomáhají s rodinným a partnerským život a dozvíte se, kolik mobilních aplikací na celém světě vznikne za týden.

Poslechněte si podcast s Lubem na našich stránkách, nebo ve svých mobilech

Poslouchejte podcasty ve vašem oblíbeném přehrávači

Sledujte Pomáháme dobrým myšlenkám, podcast o inovacích, podnikání a startupech

Co znamená být influencer? Zaměstnávají bezpečnostní firmy hackry? Odpad jako zdroj - utopie, nebo realita? A proč je budoucnost v hlasu?! Sledujte sérii MeltingPOTcast s inspirativními řečníky George stage, scény diskusního fóra Meltingpot 2019, jehož jsme partnery.

Kdo je Lubo Smid 

Podnikatel, spoluzakladatel a CEO technologické společnosti STRV a člen Forbes 30 pod 30 se startupovým duchem, vášní pro moderní technologie, netradiční cestování a životní styl, který je založený na neustálém posouvání vlastní komfortní zóny.

Pokračujte dále