Andrea Hurychová: Influencer už dávno není jen youtuber

Andrea Hurychová

29. září 2018

7 minut

Nalaďte se na naši novou sérii podcastů MeltingPOTcast s inspirativními řečníky. Hostem prvního dílu je Andrea Hurychová. "Influencer už dávno není jen youtuber," vysvětluje hned na úvod Andrea a objasňuje, na jakých platformách lze v současnosti influencery potkat.

V rozhovoru vylíčí také, jak její firma WeDigital s takovými lidmi pracuje, podporuje je a co obvykle řeší. Navede vás, jak poznat dobrého člověka, který může na sociálních sítích posílit vaši značku a na jaké typy si dát naopak pozor.

Jako odbornice si pro sebe nenechá ani konkrétní rady, jak mají rodiče reagovat, když zjistí, že influencer je vysněné povolání jejich dítěte. "Zajímejte se o to, co vaše děti tvoří," vzkazuje Hurychová všem, jejichž děti objevily kouzlo sociálních sítích, fotoaparátu, webkamery, či mikrofonu.

Poslechněte si podcast s Andreou na našich stránkách, nebo ve svých mobilech

Poslouchejte podcasty ve vašem oblíbeném přehrávači

Sledujte Pomáháme dobrým myšlenkám, podcast o inovacích, podnikání a startupech

Co znamená být influencer? Zaměstnávají bezpečnostní firmy hackry? Odpad jako zdroj - utopie, nebo realita? A proč je budoucnost v hlasu?! Sledujte sérii MeltingPOTcast s inspirativními řečníky George stage, scény diskusního fóra Meltingpot 2019, jehož jsme partnery.

Kdo je Andrea Hurychová

Česká odbornice na influencer marketing, zakladatelka WeDigital, digitální agentury se specializací v online videu a kreativních kampaních se zapojením influencerů a celebrit. Svou kariéru začala v českém Googlu, kde měla také na starost marketing sítě YouTube. Poté byla výkonnou ředitelkou festivalu Utubering. Pod hlavičkou své agentury WeDigital vedla úspěšné kampaně pro Český olympijský tým, Frisco nebo značku Excellent. Jako Google Certified Trainer vzdělávala kreativní agentury jak tvořit poutavý videoobsah a využívat platformu YouTube. Ráda cestuje, chodí na koncerty a tancuje, její slabostí jsou francouzští buldočci.

Pokračujte dále