Jak platit kartou

Jak platit kartou

25.6. 2018 Facebook Twitter Google+

Plaťte kreditkou Mastercard a vyhrajte rodinné SUV na prodloužený víkend!

Od 1. července do 31. srpna můžete soutěžit například o vůz Škoda Kodiaq na prodloužený víkend a získat 10 % zpět z každé platby v autopůjčovně Hertz.

Blíží se prázdniny a všichni už se těšíme, až si vezmeme dovolenou a odpočineme si od každodenního shonu. Proto jsme exkluzivně pro naše klienty připravili akce, které by vám během letního putování mohly přijít vhod. Jestli se chystáte někam vyrazit, levnější půjčení auta či dodávky se vám bude hodit. V autopůjčovně Hertz se přes léto procenta získaná zpět z každé platby kreditkou nebo nálepkou Mastercard zdvojnásobují! Z původních 5 % se vyšplhají až na letních 10 %.

Ve stejném prázdninovém období můžete soutěžit o rodinný SUV vůz na prodloužený víkend. Ve hře je například i Škoda Kodiaq a vzhledem k tomu, že vůz dostanete s plnou nádrží zdarma a můžete ujet neomezený počet kilometrů, užijete si s ním určitě spousty zábavy! Vůz si navíc můžete vyzvednout už v pátek po 12:00 a vrátit až v pondělí do 12:00, takže se nabízí vskutku parádní výlet. A stačí jediné - zaplatit kreditní kartou nebo nálepkou Mastercard u jakéhokoli obchodníka programu Priceless Specials, čímž se automaticky zařadíte do slosování. Seznam aktuálních obchodníků/partnerů programu Priceless Specials naleznete zde. V polovině září budeme losovat čtyři výherce, kteří si na projížďku budou moct vybrat kterýkoli víkend až do 28. února 2019!

Kompletní pravidla soutěže najdete zde.

Plánujete dovolenou v zahraničí? Pak si kreditku rozhodně přibalte s sebou!

  • Že si bez kreditní karty např. v USA nebo Austrálii nepůjčíte auto a někdy ani nezaplatíte hotel, je poměrně známá věc. Ale víte, že tohle platí i v řadě Evropských destinací?
  • Pokud byste náhodou na svých cestách kreditku ztratili, nepřijdete o údaje k osobnímu účtu a peníze, které na něm máte, tak zůstanou v bezpečí.
  • S kreditkou budete s sebou mít vždy rezervu i druhou kartu, takže vás nepřekvapí žádná nečekaná situace.

Pokud se vám však soutěžit nechce, zašlete nám e-mail na adresu csas@csas.cz s předmětem „Soutěž Priceless Specials“. Ale věříme, že se zapojíte – třeba se poštěstí právě vám.

Zpět

Zpět nahoru
Zavřít

Rádi vám poradíme

Zanechte nám své telefonní číslo nebo e-mail
a my se vám ozveme zpět co nejdříve!

Zadejte prosím telefonní číslo nebo váš e-mail.
Zadejte prosím telefonní číslo (alespoň 9 číslic).
Zadejte prosím e-mail ve správném formátu.
NEBO

Zadejte prosím text vašeho vzkazu (alespoň 10 znaků).

Omlouváme se, formulář se nepodařilo odeslat, zkuste to prosím později.