Program Podnikání s přesahem

Podnikatelský akcelerátor Impact First pro firmy se sociálním přesahem

Myslíte to vážně, máte dost energie a chcete se rychle posunout vpřed? Pak pro vás máme urychlovač Impact First.

Program Impact First je akcelerátor vhodný pro ty, kteří chtějí rozjet, nebo rozšířit svoje podnikání se sociálním přesahem.

Realizujeme jej spolu se společností Impact Hub. Díky workshopům, finančnímu grantu a mentoringu můžete svůj projekt otestovat a svoji energii, peníze a čas jasně nasměrovat do aktivit, které jsou pro budoucí fungování projektu přínosné.

Social Impact Award

 

Ještě studujete? Nebo alespoň polovinu vašeho týmu tvoří studenti? Pak jste ti praví pro náš další rozvojový program - Social Impact Award.

Chcete se nejprve sami zorientovat, jak podnikání postavit, na co nezapomenout a čeho se vyvarovat? Abyste nemuseli složitě hledat na internetu, udělali jsme to za vás a máme pro vás přehledné a užitečné rady i workshopy. A domluvili jsme slevy například u kvalitních mentorů, pokud se rozhodnete zkusit placené části služby. 

Užitečné zdroje z internetu

iPodnikatel.cz je partnerská platforma pro začínající podnikatele. Nabízí e-learning, e-shop, video instruktáže, časopis, blog a mnoho dalšího. Využijte slevu na přístup do placené části portálu pro klienty Krok za krokem. Využít ji můžete, pokud jste našimi klienty, tzn. máte svůj firemní účet u České spořitelny (číslo účtu využijtete pro registraci na portálu věrnostního programu ČS iBOD Podnikání). Využít můžete i další zajímavé služby portálu iPodnikatele, které vám pomohou posunout vaše podnikání o krok dál.

Vzdělávání

Potřebujete poradit? Ozvěte se nám.