Mentoring

Zkušený mentor vám pomůže s rozvojem podnikání

Mentoring je účinný způsob rozvoje, kdy kompetentní osoba poskytuje profesní i osobnostní podporu mentorovanému s cílem usnadnit mu profesní i osobnostní rozvoj.

Naším cílem je, abyste co nejlépe dělali to, co jste si předsevzali, a neztráceli čas a energii řešením chyb, kterým se dalo předejít. Proto vám nabízíme mentoring.

Jak to funguje?

Najdeme pro vás vhodného mentora, s nímž si domluvíte podmínky spolupráce. Stanovíte si předpokládaný počet sezení a jejich formu. Spojíme vás s odborníkem, který má všeobecný přehled o podnikání, nebo naopak s tím, kdo je úzce zaměřený na některou z jeho problematických oblastí – marketing, HR, IT, finance, právo, daně, logistika a podobně.

Setkávat se můžete osobně, na Skypu nebo třeba přes telefon. Mentor vám bude předávat své znalosti a pomůže vám řešit konkrétní úkoly a situace. První setkání od nás máte zdarma. Konečná cena se odvíjí od hodinové ceny mentora.

Kdo jsou naši mentoři?

Nezávislí a objektivní odborníci z nejrůznějších oborů. Lidé, kteří díky svým životním a pracovním zkušenostem poradí, co dělat a čemu se vyhnout. Úspěšně vedou nebo vedli vlastní firmu, neziskovku nebo jsou manažery z velkých korporací.

Vzdělávání

Potřebujete poradit? Ozvěte se nám.