Vzdělávání

Zvýšíme vaši odbornost a dovednosti v podnikání a sociální činnosti.

Akademie sociálního bankovnictví

Přinášíme speciální péči - poradenství, vzdělávání a výhodnější financování neziskovým organizacím a sociálním podnikům.

Umožníme jim tak růst, profesionalizovat se a v ideálním případě si zajistit alespoň částečně nezávislost na dotacích z veřejných zdrojů. 


Co mohou organizace se sociálním přesahem využít?

Individuální konzultace

Každá nezisková organizace nebo sociální podnik má své specifické potřeby
a požadavky. Proto Vám nabízíme možnost osobního setkání ve vaší organizaci. Naši specialisté se orientují ve fundraisingu, PR
a marketingu, v oblasti sociálních služeb i tvorbě podnikatelských plánů.

Tematické workshopy

Ve spolupráci s externími odborníky pořádáme pravidelná setkání orientovaná na témata, která jsou dle našeho průzkumu mezi NNO nejvíce poptávaná. Máte zájem se takových akcí zúčastnit? Ozvěte se nám a my vás pozveme.  Aktuálně připravujeme:
On-line marketing, Budování značky, Jak získat google grant, Storytelling, Sledování dopadu, Firemní fundraising a mnoho dalšího.

Mentoring  a Koučink

Potřebujete specialistu na PR, legislativu, online marketing či sociální podnikání? Máme síť externích mentorů, které vám můžeme doporučit. Kromě toho již několik let spolupracujeme se špičkovými a certifikovanými kouči. Nabízíme vám možnost se nechat koučovat a posunout své řídicí či osobní dovednosti dále. 

Akcelerační a vzdělávací programy

Silnější hybatelé

Akcelerátor díky vzdělávání a několikaměsíční důsledné práci s mentory a kouči posiluje hybatele komunit a pomáhá jim prototypovat nebo rozvíjet jejich prospěšné podnikání. Každý rok se vypisují dva běhy – na jaře a na podzim. Program je výběrový, ročně se jej může zúčastnit maximálně 20 účastníků. Akcelerátor od roku 2015 absolvovalo více než 100 neziskových organizací a sociálních podniků. Pomohli jsme jim posunout jejich prospěšné podnikání k udržitelnosti. V roce 2021 jsme se po dvanácti bězích rozhodli zaměřit se na lokální hybatele.

Fundraisingový akcelerátor FRIN

Snižte svou závislost na dotacích.Jste nezisková organizace a chcete zvýšit svůj příjem z fundraisingu? Zmenšit svou závislost na dotacích a naučit se vytvořit dobrou fundraisingovou kampaň? Pak pro vás máme náš rozvojový program - akcelerátor FRIN.

FRIN je šestiměsíční program pro neziskové organizace ve kterém senaučíte získávat finance pro svou činnost z různých zdrojů a lépe
s nimi hospodařit. Inspirace není nikdy dost. Obzvlášť ve fundraisingu. Nejlepší kampaně jsou finančně i nefinančně oceňovány.

Ozvěte se nám a společně najdeme individuální možnosti přímo pro vás

Online

Zavoláme vám

Zavolejte nám