Silnější v gamingu,
#silnější i v životě

Víme, že hraní her vás posouvá na další level i v reálném světě

A protože nám vždycky záleželo na prosperitě a finančním zdraví celé společnosti, mají všichni gameři náš respekt a podporu. Ať už jde o množství finančních transakcí, které jsou s hraním spojené, nebo vlastnosti a dovednosti, které rozvíjí. Naše role je jasná - pomůžeme vám se neustále zlepšovat. 

Next level po všech stránkách

Záleží nám na tom, abyste se mohli neustále posouvat v gamingu i mimo něj. Proto jsme všem hráčům ušili na míru produktové nabídky, které se vám budou hodit. S programem Moneyback vám třeba vrátíme část peněz zpět za nákup herního příslušenství nebo vzdělávacích kurzů, které vás naučí programování v Minecraftu nebo Unreal Engine. A upgradovat si můžete i svou virtuální kartu. V aplikaci George si vyberete originální design hned z několika motivů.

 
Nové odměny v programu Moneyback? Coming soon

Proplouvat životem na základní obtížnost je pro vás nuda? Chcete neustále zlepšovat svoje skills? Za to si zasloužíte odměnu. Aktivujte si slevový program Moneyback v aplikaci George a těšte se na nabídky výhod, které pro vás s našimi partnery připravujeme.
Stay tuned!

Česká spořitelna feat. Xnapy

Na spolupráci v oblasti gamingu jsme si nemohli vybrat nikoho povolanějšího. S pomocí našeho ambasadora Xnapyho budeme vytvářet pravidelný gamingový seriál na Twitchi, kde spolu s ním otevřeme zajímavá gamingová témata, na která se hodláme dlouhodobě zaměřit – finanční zdraví v herní oblasti, podpora #silnější a sebevědomí i v gaming komunitě nebo třeba online bezpečnost. Těšit se můžete i na soutěže během streamů anebo eventy po celé republice, na kterých se budete moci s Xnapym potkat. Víc informací už brzy. 

„S Českou spořitelnou jsme se dali dohromady, abychom podpořili hráčskou komunitu v rozvíjení v oblastech finančního, mentálního i fyzického zdraví.“

Xnapy

 
#LevelUpYourCard

Rádi si ve hrách upravujete nastavení podle svých preferencí? A co byste řekli na to, kdybyste si stejně mohli upravit i design vaší virtuální karty? Právě teď pro vás chystáme nový výběr originálních herních motivů, které si už brzy jednoduše nastavíte v aplikaci George.

Vyvracíme hejty o gamingu 

I když je dnes gaming uznávaný celosvětový fenomén, pořád kolem něj existuje mezi lidmi spousta předsudků a mýtů, které jsme se rozhodli uvést na pravou míru.

Studovat gaming, to je sen!

Počítačové hry mají pořádně vychytanou grafiku, jsou perfektně naprogramované, aby všechno šlapalo, a mají skvěle doladěný design. Za tím stojí celá armáda profíků, kteří nemají gaming jen jako koníček, ale dokonce se jím živí. Všechno museli pořádně nastudovat a získat praxi. Dneska už jsou ale přímo obory, kde jde oblasti z herního průmyslu studovat. Některé obory jsou technicky zaměřené a učí se na nich programování a vývoj her. Jiné se zaměřují na grafiku a design. Záleží, co si vyberete a která oblast vás zajímá. 

Silnější v gamingu, #silnější i v životě.