Abeceda peněz dává teenagerům
rady, které mají cenu

Interaktivní hrou ukazujeme teenagerům, co obnáší výlet do cizí země

Když chcete teenagery něco naučit, musí dopředu vědět, k čemu jim to v životě bude. Proto je vedeme k finanční gramotnosti pomocí interaktivní detektivky, při které plní praktické úkoly v potemnělém Londýně. Ti nejúspěšnější vyhrají zájezd do dalšího evropského města – do Vídně. Nejen pro sebe, ale pro celou soutěžní partu.

Výhra v Tajuplně cestě

V soutěžním období si hru zahrálo celkem 5 122 hráčů!

Výhra v Tajuplně cestě

Přihlas se do soutěže

Soutěž o zájezd do Vídně pro tvoji třídní partu a další skvělé ceny.

Jak to funguje

Může tě zajímat

Zájezd do Vídně trvá 2 dny a uskuteční se v říjnu nebo v listopadu 2020. Přesné datum bude na dohodě se školou a žáky.

Soutěž je určená pro žáky 8.–9. tříd, případně pro studenty 1.–2. ročníků středních škol a učilišť. Neváže se tedy k věku, ale ke třídě.

Soutěž probíhá v období od 3. 2. do 22. 6. 2020 (dále jen „soutěžní období“). Vyhlášení vítězů soutěže a jejich třídy proběhne do 26. 6. 2020, a to prostřednictvím facebookové stránky: https://www.facebook.com/ceskasporitelna/. Vítěze budeme rovněž kontaktovat e-mailem na jím uvedené adrese, a to v týdnu od 22. 6. do 26. 6. 2020.

Pravidla soutěže najdete na www.tajuplnacesta.cz.

 

Ozvěte se nám prosím na email maduchkova@csas.cz, kde vám zodpovíme všechny dotazy, případně nám v mailu nechte svůj telefon a my vám zavoláme a všechno si vysvětlíme.

Ano, soutěžní skupina musí ale splnit podmínky soutěže, viz pravidla. V případě výhry jede do Vídně pouze vítězná skupina.

Ano, může. Musí splnit všechny podmínky soutěže, odhadnout nejlépe počet hráčů, kteří si zahrají hru Tajuplná cesta v soutěžním období, a zároveň musí být registrovaný ve skupině. Výherce 1. ceny – pokud je registrovaný ve skupině – vyhrává zároveň pro svou skupinu zájezd do Vídně s úhradou cestovních nákladů, ubytování, stravného a s návštěvou Erste Financial Life Parku pro každého člena jeho skupiny včetně doprovodu skupiny za školu (maximálně 2 osoby). U druhé a třetí výhry je to za stejných podmínek, pouze se liší ceny.

Maximálně 2.

Ano, kdykoliv v průběhu hry prostřednictvím odeslání žádosti na emailovou adresu maduchkova@csas.cz. Ukončení zpracování osobních údajů proběhne do 7 pracovních dní od přijetí žádosti.

Ano, může, v tomto ohledu neexistuje žádné omezení počtu skupin, u kterých bude pedagog garantem.

Nejprve je potřeba zaregistrovat sebe jakožto normálního individuálního hráče. Jakmile se dostanete do hry, kliknete vpravo nahoře na obrázek Bruna, hlavního hrdiny. Následně se vám otevře menu, kde jednou z možností je založit tým. Po kliknutí na „založit tým“ vepíšete název skupiny, e-mail šéfa skupiny, který bude skupinu spravovat, a e-mail pedagoga, který s vámi bude hru hrát (pedagog již musí být zaregistrovaný jako individuální hráč, aby byla e-mailová adresa přijata). Dále vyplníte e-mailové adresy spoluhráčů a dole na stránce kliknete na „založit tým“.

Naše další programy

Logo Česká spořitelna

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. 

×
George
Česká spořitelna
Bankovnictví budoucnosti.
Stáhnout