Abeceda peněz dává teenagerům
rady, které mají cenu

Interaktivní hrou ukazujeme teenagerům, co obnáší výlet do cizí země

Když chcete teenagery něco naučit, musí dopředu vědět, k čemu jim to v životě bude. Proto je vedeme k finanční gramotnosti pomocí interaktivní detektivky, při které plní praktické úkoly v potemnělém Londýně. 

Skupinová cena nemá své vítěze. Žádný z přihlášených
týmů bohužel nesplnil podmínky soutěže. 

Zažij dobrodružství a nauč se něco nového.

Jak to funguje

Může tě zajímat

Soutěž je určena pro žáky 2. stupně základních škol a pro studenty středních škol a učilišť. Neváže se tedy k věku, ale ke třídě.

Soutěž probíhá v období od 3. 2. do 22. 6. 2020 (dále jen „soutěžní období“). Vyhlášení vítězů soutěže a jejich třídy proběhne do 26. 6. 2020, a to prostřednictvím facebookové stránky: https://www.facebook.com/ceskasporitelna/. Vítěze budeme rovněž kontaktovat e-mailem na jím uvedené adrese, a to v týdnu od 22. 6. do 26. 6. 2020.

Zájezd do Londýna vyhrála parta Ajťáci z 9. třídy ZŠ Lidická v Bílině, iPhone XR Aleš Bařtipán z 9. třídy ZŠ Lidická v Bílině, iPad Air Veronika Veselá z 8. třídy ZŠ Kamenice nad Lipou a iPod Jan Urban z 1. ročníku Gymnázia Benešov. Všem výhercům gratulujeme.

Nejprve je potřeba zaregistrovat sebe jakožto normálního individuálního hráče. Jakmile se dostanete do hry, kliknete vpravo nahoře na obrázek Bruna, hlavního hrdiny. Následně se vám otevře menu, kde jednou z možností je založit tým. Po kliknutí na „založit tým“ vepíšete název skupiny, e-mail šéfa skupiny, který bude skupinu spravovat, a e-mail pedagoga, který s vámi bude hru hrát (pedagog už musí být zaregistrovaný jako individuální hráč, aby byla e-mailová adresa přijata). Dále vyplníte e-mailové adresy spoluhráčů a dole na stránce kliknete na „založit tým“.

Pravidla soutěže najdete na www.tajuplnacesta.cz.

 

Zájezd do Vídně trvá 2 dny a uskuteční se v říjnu nebo v listopadu 2020. Přesné datum bude na dohodě se školou a žáky.

Ano, soutěžní skupina musí ale splnit podmínky soutěže, viz pravidla. V případě výhry jede do Vídně pouze vítězná skupina.

Ano, může. Musí splnit všechny podmínky soutěže, odhadnout nejlépe počet hráčů, kteří si zahrají hru Tajuplná cesta v soutěžním období, a zároveň musí být registrovaný ve skupině. Výherce 1. ceny – pokud je registrovaný ve skupině – vyhrává zároveň pro svou skupinu zájezd do Vídně. Ten zahrnuje úhradu cestovních nákladů, ubytování, stravného a návštěvu Erste Financial Life Parku pro každého člena skupiny včetně doprovodu skupiny za školu (maximálně 2 osoby). U druhé a třetí výhry je to za stejných podmínek, pouze se liší ceny.

Maximálně dva.

Ano, kdykoliv v průběhu hry prostřednictvím odeslání žádosti na emailovou adresu maduchkova@csas.cz. Ukončení zpracování osobních údajů proběhne do 7 pracovních dní od přijetí žádosti.

Ano, může, v tomto ohledu neexistuje žádné omezení počtu skupin, u kterých bude pedagog garantem.

Naše další programy

Logo Česká spořitelna

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. 

×
George
Česká spořitelna
Bankovnictví budoucnosti.
Stáhnout