Abeceda peněz dává teenagerům
rady, které mají cenu

Interaktivní hrou ukazujeme teenagerům, co obnáší výlet do cizí země a jak hospodařit s penězi

Když chcete teenagery něco naučit, musí dopředu vědět, k čemu jim to v životě bude. Proto je vedeme k finanční gramotnosti pomocí interaktivní detektivky, při které plní praktické úkoly a musí hospodařit s kapesným až v dalekém Londýně.

abeceda peněz

Soutěžíme od 1. 9. 2020 do 22. 1. 2021.

Zažij dobrodružství
a nauč se něco nového!

Jak to funguje

Může tě zajímat

To se bohužel stává, nejčastější příčina je, že email spadne do spamu v poště. Koukněte se, prosím tam a vylovte ho :-) Kdyby ani tam email nebyl, ozvěte se nám, prosím na email: maduchkova@csas.cz a my vše vyřešíme.

Tohle místo ve hře je oříšek. Stává se to často a chce to zkusit dostat se zpět a koupit Hannah květinu, kterou jí dáte právě v Sea Life a tím se dostanete dál. Pokud se vám již nejde vrátit zpět, musíte hru bohužel restartovat a začít hrát znovu a květinu do Sea Life koupit.

Šéf skupiny má možnost odebrat konkrétní členy ze skupiny, a to za pomoci speciálního linku, který obdržel při registraci do emailu. Může případně přidat i nové členy tak, aby splnil podmínku, že hru z jeho skupiny dohraje minimálně 10 členů.

Ano, hru můžete hrát, kolikrát chcete, a při restartování hry se odpovědi v kvízech automaticky vymažou. Vy tak můžete odpovídat znovu a skóre si vylepšit. Jediné, co změnit nejde, je první odpověď na soutěžní otázku. Ta se zaznamená a už ji změnit nelze. Může se tak stát, že dokončíte hru s 75% úspěšností v kvízech, tipnete si odpověď na soutěžní otázku a pak se rozhodnete zahrát si hru znovu a zvýšit si skóre úspěšnosti nad poprvé dosažených 75 %. To samozřejmě můžete, ale vaše odpověď na soutěžní otázku zůstane zaznamenána a už se měnit nebude.

Soutěž probíhá v období od 1. 9. 2020 do 22. 1. 2021 (dále jen „soutěžní období“). Vyhlášení vítězů individuální i skupinové soutěže proběhne do 25.1.2021 a to prostřednictvím facebookové stránky: https://www.facebook.com/ceskasporitelna/. Vítěze budeme rovněž kontaktovat emailem a telefonem na jím uvedené kontakty.

Soutěž je určená pro žáky druhého stupně ZŠ a pro studenty středních škol a učilišť. Neváže se tedy k věku, ale ke třídě.

Pravidla soutěže najdete na www.tajuplnacesta.cz.

 

Ano, soutěžní skupina musí ale splnit podmínky soutěže, viz pravidla. V případě výhry jede na výlet celá třída výherce.  

Maximálně 2.

Ano, kdykoliv v průběhu hry prostřednictvím odeslání žádosti na emailovou adresu maduchkova@csas.cz. Ukončení zpracování osobních údajů proběhne do 7 pracovních dní od přijetí žádosti.

Naše další programy

Logo Česká spořitelna

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. 

×
George
Česká spořitelna
Bankovnictví budoucnosti.
Stáhnout