Abeceda peněz dává teenagerům
rady, které mají cenu

Interaktivní hrou ukazujeme teenagerům, co obnáší výlet do cizí země

Zapoj se také

Soutěž o zájezd do Londýna pro celou svoji třídní partu a další skvělé ceny.

Jak to funguje

Může tě zajímat

Ozvěte se nám prosím na email maduchkova@csas.cz, kde vám zodpovíme všechny dotazy, případně nám v mailu nechte svůj telefon a my vám zavoláme a všechno si vysvětlíme.
 

Ano, soutěžní skupina musí ale splnit podmínky soutěže, viz pravidla. V případě výhry jededo Londýna pouze výherní skupina.
 

Pokud hraje např. 10 hráčů ve skupině a všichni dohrají hru do konce, sečteme procenta úspěšnosti všech hráčů skupiny a vydělíme je počtem hráčů ve skupině. Tím získáme průměrnou úspěšnost skupiny v kvízech. Pokud bude nad 70 % a skupina splní všechny další podmínky hry, soutěží o zájezd do Londýna!
 

Šéf skupiny má možnost odebrat konkrétní členy ze skupiny, a to za pomoci speciálníholinku, který obdržel při registraci do emailu. Může případně přidat i nové členy tak, aby splnil podmínku, že hru z jeho skupiny dohraje minimálně 10 členů.
 

Prostřednictvím speciálního linku, který obdrží šéf skupiny při registraci skupiny. Tam lze hráče libovolně přidávat i odebírat.
 

Ano, hru můžete hrát, kolikrát chcete, a při restartování hry se odpovědi v kvízech automaticky vymažou. Vy tak můžete odpovídat znovu a skóre si vylepšit. Jediné, co změnitnejde, je první odpověď na soutěžní otázku. Ta se zaznamená a už ji změnit nelze. Může se tak stát, že dokončíte hru s 75% úspěšností v kvízech, tipnete si odpověď na soutěžní otázku a pak se rozhodnete zahrát si hru znovu a zvýšit si skóre úspěšnosti nad poprvé dosažených 75 %. To samozřejmě můžete, ale vaše odpověď na soutěžní otázku zůstane zaznamenána a už se měnit nebude.
 

Jde to pomocí linku, který obdrží hráč při registraci do hry. Díky tomuto linku se může hráč sám odhlásit ze skupiny, například když nesouhlasí se svou registrací do skupiny.
 

Naše další programy

Logo Česká spořitelna

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. 

×
George
Česká spořitelna
Bankovnictví budoucnosti.
Stáhnout