Abeceda peněz dává teenagerům
rady, které mají cenu

Interaktivní hrou ukazujeme teenagerům, co obnáší výlet do cizí země

Přihlas se do soutěže

Soutěž o zájezd do Londýna pro celou svoji třídní partu a další skvělé ceny.

Jak to funguje

Může tě zajímat

To není problém, spoluhráče můžete hledat po celé vaší škole, jen musí splnit podmínky (8.–9. třída základní školy, nebo 1.–2. ročník středního vzdělání).

V případě, že chce skupina soutěžit o zájezd od Londýna, tak musí. Navíc je to užitečné i pro pedagoga, dozví se, jaké kvízy a témata o financích se ve hře objevují, a může tak s žáky navázat na témata ve výuce.

Ano, soutěžní skupina musí ale splnit podmínky soutěže, viz pravidla. V případě výhry jededo Londýna pouze výherní skupina.
 

Ano, hru můžete hrát, kolikrát chcete, a při restartování hry se odpovědi v kvízech automaticky vymažou. Vy tak můžete odpovídat znovu a skóre si vylepšit. Jediné, co změnitnejde, je první odpověď na soutěžní otázku. Ta se zaznamená a už ji změnit nelze. Může se tak stát, že dokončíte hru s 75% úspěšností v kvízech, tipnete si odpověď na soutěžní otázku a pak se rozhodnete zahrát si hru znovu a zvýšit si skóre úspěšnosti nad poprvé dosažených 75 %. To samozřejmě můžete, ale vaše odpověď na soutěžní otázku zůstane zaznamenána a už se měnit nebude.
 

Kurz ve hře je stanoven jako fixní, aby všichni měli stejné podmínky bez ohledu na to, kdy do hry vstoupili. Výhra zájezdu ani dalších cen není nicméně vázána na finanční výsledek na konci hry.

Ano, může, neexistuje v tomto ohledu žádné omezení počtu skupin, u kterých bude pedagog garantem.

Jako první je potřeba registrovat sebe, jakožto normálního individuálního hráče. Jakmile se dostanete do hry, kliknete vpravo nahoře na obrázek Bruna, hlavního hrdiny. Následně se vám otevře menu, kde jednou z možností je založit tým. Po kliknutí na “založit tým”, vepíšete název skupiny, email na šéfa skupiny, který bude skupinu spravovat a email pedagoga, který s vámi bude hru hrát (pedagog již musí být registrovaný jako individuální hráč, aby emailová adresa byla přijata). Dále vyplníte emailové adresy spoluhráčů a dole na stránce kliknete na “založit tým”.  

Zájezd do Londýna trvá 3 dny a uskuteční se v dubnu, nebo květnu 2020. Přesné datum bude na dohodě se školou a žáky.

Naše další programy

Logo Česká spořitelna

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. 

×
George
Česká spořitelna
Bankovnictví budoucnosti.
Stáhnout