ZaBAVTE SE!

Svět peněz není nuda. Nakoukni do něj, zjisti, co a jak, a vyhraj.

Peníze jsou vážná věc, tedy většinou…

Kde se doma vlastně berou peníze? Proč jsou některé v peněžence a jiné tak trochu neviditelné na účtu? Jak peníze rozdělit tak, aby zbylo třeba i na hračky? Svět peněz je složitý, a proto patří spíš dospělým. Ale s námi do něj nahlédneš i ty. Budeš koukat, jak zábavný může být! Máme pro tebe hry a soutěže, u kterých se pobaví celá rodina.

Ukaž, co umíš

Učení nemusí být nuda. Vyraz na průzkum do světa peněz, ať jsi finanční zelenáč, nebo ostřílený boss. Ověř si, kolik toho o penězích vlastně víš a kde máš přece jen trochu mezery. Zvol si hru, která ti nejvíc sedne, a do toho! 

Vyhraj si!

Svět peněz je plný zábavy. Přesvědč se o tom v našich soutěžích a hraj s námi o super ceny. Stačí splnit zadaný úkol a výhru můžeš mít v kapse. Klidně zapoj své sourozence, kamarády nebo třeba rodiče. Pusť se do toho, a odzbroj nás svou originalitou!

Tajemství podnikání
25. 5.–21. 6.

Jako podnikatel by ses ve světě financí a originálních nápadů bezesporu cítil jako ryba ve vodě. Vžij se do role podnikatele, splň dva úkoly a soutěž o nový iPhone SE 2020 a další super ceny. 

Jak na to?

Zahraj si některou z našich her a vytvoř křížovku z informací, které se v ní dozvíš. Do tajenky ukryj název své vlastní firmy, kterou bys jako podnikatel vybudoval. Název firmy pak originálně zpracuj. Naaranžuj, poskládej, klidně vytvoř firemní logo nebo reklamní plakát. Podívej se, jak může taková křížovka vypadat.

Pošli nám foto křížovky i svého výtvoru. Na splnění úkolu máš čas až do 21. 6.! 

Soutěže, které už proběhly a znají své vítěze

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si pravidla soutěže zde.

Výherci jsou kontaktováni bezprostředně po vyhodnocení soutěže. Seznam výherců zveřejňujeme na webu www.abecedapenez.cz nejpozději do 7 pracovních dnů od ukončení soutěže. Naleznete jej vždy v zadání konkrétní soutěže pod odkazem Kdo vyhrál?.

Věkové rozpětí soutěžících, kteří se mohou zapojit, je veliké (6–18 let). Abychom všem měřili stejným metrem, rozhodli jsme se výherce losovat z vašich děl pomocí náhodného generátoru.

Všechny zaslané výtvory bohužel nemůžeme z kapacitních důvodů do galerie zařadit. Budeme se však do ní snažit přidávat ty nejoriginálnější a nejhezčí díla pro inspiraci dalších soutěžících.

Soutěže se může účastnit kdokoliv ve věku 6-18 let.
 

Výherce kontaktujeme vždy neprodleně po vyhodnocení soutěže a cenu mu pošleme přímo do domu.
 

Maximální velikost příloh (v součtu) je 7 MB. V případě technických potíží se na nás neváhejte obrátit: abeceda-souteze@csas.cz.

 

Své dotazy směřujte na náš tým, email: abeceda-souteze@csas.cz
 

Logo Česká spořitelna

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. 

×
George
Česká spořitelna
Bankovnictví budoucnosti.
Stáhnout