Aplikace

Zde najdete aplikace, které získaly licenci České národní banky (případně regulačních orgánů EU) pro přístup k osobním bankovním údajům a které si klienti mohou bezpečně propojit se svým bankovním účtem, respektive internetovým bankovnictvím. Jsou zde také vyjmenovány aplikace našich partnerů, díky kterým naši klienti mohou využívat služeb online ověření identity.

Aplikace pro spojení s bankovním účtem

Logo Air Bank

Československá obchodní banka, a.s.

Tato aplikace umožňuje klientům ČSOB připojit a kontrolovat své účty u České spořitelny v rámci internetového bankovnictví ČSOB.
 

Logo Air Bank

Air Bank a.s.

Testovací aplikace od developerů Air Bank. Účel: Snaha připojit vaši API na testovací a produkční prostředí.
 

Logo Air Bank

Moneta Money Bank

Toto je aplikace Monety, která se pokusí připojit PSD 2 API České spořitelny.
 

Logo Air Bank

Komerční banka, a.s.

Moje a Mobilní banka jsou přímé kanály Komerční banky (KB) pro retailové klienty. Uživatelé mohou sledovat informace o svém bankovním účtu (zůstatky, apod.) a transakční historii. Tyto účty by měly být vidět vedle účtů od KB a umožňovat klientům vidět celkový přehled o jejich financích.
 

KB Mobilní banka poskytuje funkčnost zobrazení bankomatů v mapách a vyhledání nejbližšího bankomatu. K bankomatům KB přidáváme i bankomaty jiných bank, které publikují api pro jejich získání.
 

Logo Banka Creidtas

Banka CREDITAS a.s.

Internetové bankovnictví Banky CREDITAS, a.s. Prostřednictvím internetového bankovnictví je možná obsluha účtů v různých bankách.
 

Multibankovní aplikace Richee. Prostřednictvím aplikace je možná obsluha účtů v různých bankách. Aplikaci Richee provozuje Banka CREDITAS a.s.
 

Logo SLSP

Slovenská sporiteľňa, a. s.

Univerzální internetové bankovnictví pro korporátní klienty s funkcionalitou MultiBank.

Trustly Group AB

Trustly Group AB

Trusty nabízí možnost bankovních plateb v jednoduché, zabezpečené a rychlé podobě mezi zákazníky a e-obchodníky. Platby přes Trustly jsou uskutečňovány ihned. Trustly je pro používání vždy zdarma a nevyžaduje od svých uživatelů žádnou registraci.

Aplikace pro online ověření identity

Logo Synot Tip

SYNOT TIP, a.s.

Propojením aplikace SYNOT TIP s internetovým bankovnictvím České spořitelny získávají zájemci o registraci u SYNOT TIPu možnost online ověřit svou identitu a bankovní účet.

Logo Tipsport

Tipsport.net a.s.

Klienti sázkové kanceláře Tipsport mohou prostřednictvím České spořitelny ověřit online svoji totožnost a platební prostředky.

Logo Chance

CHANCE a.s.

Klienti sázkové kanceláře Chance mohou prostřednictvím České spořitelny ověřit online svoji identitu a platební prostředky.

Logo Sazka

SAZKA a.s.

Klienti sázkové kanceláře Sazka mohou prostřednictvím České spořitelny ověřit online svoji identitu.

×
George
Česká spořitelna
Bankovnictví budoucnosti.
Stáhnout