Aplikace

Zde najdete aplikace, které získaly licenci České národní banky (případně regulačních orgánů EU) pro přístup k osobním bankovním údajům a které si klienti mohou bezpečně propojit se svým bankovním účtem, respektive internetovým bankovnictvím. Zároveň jsou zde uvedeny i aplikace smluvních partnerů České spořitelny se stejným účelem. Jsou zde také vyjmenovány aplikace našich partnerů, díky kterým naši klienti mohou využívat služeb online ověření identity.

Aplikace pro spojení s bankovním účtem

Logo Air Bank

Československá obchodní banka, a.s.

Tato aplikace umožňuje klientům ČSOB připojit a kontrolovat své účty u České spořitelny v rámci internetového bankovnictví ČSOB.
 

Logo Air Bank

Air Bank a.s.

Testovací aplikace od developerů Air Bank. Účel: Snaha připojit vaši API na testovací a produkční prostředí.
 

Air Bank AISP aplikace.

Logo Air Bank

Moneta Money Bank

Toto je aplikace Monety, která se pokusí připojit PSD 2 API České spořitelny.
 

Logo Air Bank

Komerční banka, a.s.

Moje a Mobilní banka jsou přímé kanály Komerční banky (KB) pro retailové klienty. Uživatelé mohou sledovat informace o svém bankovním účtu (zůstatky, apod.) a transakční historii. Tyto účty by měly být vidět vedle účtů od KB a umožňovat klientům vidět celkový přehled o jejich financích.
 

KB Mobilní banka poskytuje funkčnost zobrazení bankomatů v mapách a vyhledání nejbližšího bankomatu. K bankomatům KB přidáváme i bankomaty jiných bank, které publikují api pro jejich získání.
 

Platební aplikace Komerční banky, umožňující rychlé a jednoduché platby přes internet.

Logo Banka Creidtas

Banka CREDITAS a.s.

Internetové bankovnictví Banky CREDITAS, a.s. Prostřednictvím internetového bankovnictví je možná obsluha účtů v různých bankách.
 

Multibankovní aplikace Richee. Prostřednictvím aplikace je možná obsluha účtů v různých bankách. Aplikaci Richee provozuje Banka CREDITAS a.s.
 

Prostředí je použito pro produkční propojení s internetovým bankovnictvím Banky CREDITAS a.s., využívá jej celý segment klientů internetového bankovnictví.

Logo SLSP

Slovenská sporiteľňa, a. s.

Univerzální internetové bankovnictví pro korporátní klienty s funkcionalitou MultiBank.

Trustly Group AB

Trustly Group AB

Trustly nabízí možnost bankovních plateb v jednoduché, zabezpečené a rychlé podobě mezi zákazníky a e-obchodníky. Platby přes Trustly jsou uskutečňovány ihned. Trustly je pro používání vždy zdarma a nevyžaduje od svých uživatelů žádnou registraci.

finAPI

finAPI GmbH

finAPI Access je platforma pro agregaci jednotlivých bankovních účtů.

Trustly Group AB

Spendee s. r. o. 

Aplikace pro stahování transakcí z bankovních účtů.

Salt Edge LTE

Salt Edge Limited

Aplikace zobrazuje transakční historii v jednoduchém a přehledném formátu.

Salt Edge LTE

Budgetbakers s.r.o.

Wallet je váš osobní finanční plánovač, který vám pomáhá ušetřit peníze, naplánovat rozpočet a hlídat výdaje. Díky Wallet se stanete svým vlastním finančním manažerem. Aktivně plánujte / kontrolujte peníze. Získejte reporty ohledně vašich financí v různých měnách, z různých bank a finančních institucí. Také si sem můžete nahrát vaše věrnostní karty. Získejte a udržte si plnou kontrolu nad vašimi financemi. Hlídání vašich peněz nebylo nikdy snazší.

Salt Edge LTE

Wüstenrot hypoteční banka a.s.

Wüstenrot online aplikace pro vyřizování úvěrů

Salt Edge LTE

Kontomatik UAB

Aplikace, umožňující službu informování o platebním účtu pro žadatele o půjčku

Salt Edge LTE

Zonky s.r.o.

Zonky PSD2 aplikace

Salt Edge LTE

Raiffeisenbank a.s.

Internetové a mobilní bankovnictví Raiffeisenbank Česká republika

Crif

CRIF REALTIME IRELAND LIMITED

Platforma, agregující data bankovních účtů v rámci služeb CRIF. Službu NEOS je možné využít díky integraci do portálu Kolikmam.cz.

NEOS produkční prostředí

PayU

PayU S.A.

PSD2 API pro PayU

PSD2 API pro PayU

Platební příkazy

PayU

Transaction Connect

Věrnostní program obchodního centra.

PayU

eos media s.r.o.

Online platforma pro efektivní správu sportovního klubu nebo jiného spolku. Jedno místo pro veškerou komunikaci, řešení administrativních záležitostí, evidenci členů, správu událostí nebo plateb. Aplikaci je možné propojit s vaším internetovým bankovnictvím u České spořitelny pro automatické stahování historie příchozích transakcí. Ty se pak sami spárují s vytvořenými platbami v platformě eos club zone.

Aplikace pro online ověření identity

Logo Synot Tip

SYNOT TIP, a.s.

Propojením aplikace SYNOT TIP s internetovým bankovnictvím České spořitelny získávají zájemci o registraci u SYNOT TIPu možnost online ověřit svou identitu a bankovní účet.

Logo Tipsport

Tipsport.net a.s.

Klienti sázkové kanceláře Tipsport mohou prostřednictvím České spořitelny ověřit online svoji totožnost a platební prostředky.

Logo Chance

CHANCE a.s.

Klienti sázkové kanceláře Chance mohou prostřednictvím České spořitelny ověřit online svoji identitu a platební prostředky.

Logo Sazka

SAZKA a.s.

Klienti sázkové kanceláře Sazka mohou prostřednictvím České spořitelny ověřit online svoji identitu.

×
George
Česká spořitelna
Bankovnictví budoucnosti.
Stáhnout