Příběh Evy

Eva u nás vyřešila svoje hospodaření díky službě Moje zdravé finance a osobní bankéřce. Přečtěte si její příběh. 

U České spořitelny jsem dlouho, moc ráda chodím na pobočku, jsou tam velmi příjemné paní.

Když jsem tam byla asi před rokem, tak se mě paní poradkyně zeptala, jestli bych s ní nechtěla projít, zda mám všechny svoje produkty správně nastavené. Podívaly bychom se přitom, kde najdeme nějaký prostor k úsporám, prostě nějaké peníze navíc. To se vždy hodí, to víte žiji sama a každá koruna se hodí.

Prošly jsme spolu všechny moje produkty, měla jsme totiž ještě půjčku na ojeté auto v jiné bance, kde jsme kdysi měli účet s bývalým manželem. Pak jsem si po rozvodu vzala na splátky vybavení kuchyně, když jsem se přestěhovala do bytu po rodičích. No daly jsme všechny tyto půjčky do jedné, nemusím tak platit několik poplatků a i splátku mám nižší a to měsíčně o několik stovek. To jsem byla moc ráda.

Pozvala mě na další návštěvu a tam jsme změnily trochu můj účet, abych tam měla to, co používám a potřebuji. Paní poradkyně mi zařídila, že mi někdo zavolal a já jsem lehce změnila dodavatele elektřiny a plynu a ušetřila. Bylo to super jednoduché, všechno vyřídili za mě. Na plynu, na kterém jen vařím, to sice bylo jen pár desítek korun, ale každá koruna se počítá.

Také mi ukazovala jejich internetové bankovnictví, já jej do té doby nepoužívala. Platby tam jsou moc jednoduché. Co mě ale nadchlo, jsou obálky, stejné jako měla moje maminka doma, jen je nemám doma, ale v tom internetbankingu. Posílám si tam ty ušetřené peníze, chci jet další rok s vnučkou do Chorvatska.

Díky Mým zdravým financím získala Eva  za rok navíc:

10 920 Kč

  • 1 440 Kč na poplatcích za účet a platby
  • 1 320 Kč na platbách za elektřinu
  • 360 Kč na platbách za plyn
  • 7 800 Kč na splátkách díky konsolidaci půjček

Přečtěte si i další příběhy