Pomáháme dobrým myšlenkám

Fandíme mladým a nadaným lidem, kteří mají jasnou vizi a chtějí přijít s něčím novým a neotřelým.

Nalaďte si náš podcast

Sledujte Pomáháme dobrým myšlenkám, podcast o inovacích, podnikání a startupech. Co znamená být influencer? Zaměstnávají bezpečnostní firmy hackry? Odpad jako zdroj - utopie, nebo realita? A proč je budoucnost v hlasu?! Sledujte sérii MeltingPOTcast s inspirativními řečníky George stage, scény diskusního fóra Meltingpot 2019.

Ve StartUPcast, první sérii podcastu produkovaného Českou spořitelnou, vás do světa podnikání a startupů zve Dan Tržil. Nalaďte si iTunes, Spotify, Google Podcasts nebo Soundcloud.

Vzdělání

Spolupráce s univerzitami

Jsme generálním partnerem Vysoké školy ekonomické v Praze, Univerzity Hradec Králové, České zemědělské univerzity v Praze a partnerem Karlovy univerzity, Univerzity Palackého v Olomouci, Univerzity J. A. Purkyně v Ústí nad Labem, VŠ Škoda Auto a fakultou Ekonomicko správní na Univerzitě v Pardubicích. Strategické partnerství jsme uzavřeli i s oborem Eurospráva na Vysoké škole báňské v Ostravě. Studenti a pedagogové univerzit s námi spolupracují na řešení našich byznysových a inovačních projektů, naopak odborníci z ČS vedou na školách workshopy a přednášky nejen z oblasti financí.

Podnikatelské inkubátory

Chceš začít podnikat, ale chybí ti dostatek financí nebo zázemí? Opři se o inkubátory, které na vysokých školách podporujeme:  xPORT na VŠE, Point One na ČZU a ICUK na UJEP. Nebo zkus další akcelerátory, u nichž jsme i my: Social Impact Award nebo Impact First.

Ambasadorský program

Střihni si netradiční roční rozvojovou stáž - buď naším ambasadorem. Kromě spolupráce s ostatními abasadory našich partnerských vysokých škol si sám vybereš, které oddělení tě v bance nejvíc zajímá a kde chceš zanechat svou stopu. Sleduj náš facebook.

Aliance pro mladé

Spolu s dalšími firmami odkrýváme mladým taje práce (nejen) v korporaci, ať už prostřednicvím programu Big Step, nebo dalšími aktivitami.

IT Resource Pool

Studuješ, baví tě IT a máš volných alespoň 25 hodin týdně? Přidej se do našeho IT inkubátoru. Hledáme asistenty projektových týmů!

Trainee program

Máš hotovou školu a nevíš, kam dál? Zkus náš placený roční Trainee program. Nabízí perfektní spojení profesního vzdělání a rozvoje s prací na projektech, které hýbou bankou.

Kam dále

×
George
Česká spořitelna
Bankovnictví budoucnosti.
Stáhnout