Podporujeme kulturu i sport

Naše jméno je spojeno s významnými kulturními i sportovními počiny. Jejich organizátory podporujeme zejména ve snaze zaujmout pro kulturu a pohyb děti a mládež. Na akce, které podporujeme, můžete jako klienti ČS získat různé slevy.

Přinášíme jedinečné kulturní zážitky

Ať už pro vás kultura znamená důstojný obdiv v umělecké galerii nebo bláznivé taneční variace na fesťáku, potřebujeme ji všichni. Proto podporujeme široké spektrum kulturních aktivit s cílem udělat je co nejpřístupnější a zároveň je zachovat pro další generace.

Česká filharmonie

V září 2015 jsme společně s Českou filharmonií oslavili 190. výročí České spořitelny a slavnostně zahájili spolupráci, jejíž podstatou je naše generální partnerství. Díky němu mohou klienti České spořitelny získat 10% slevu na koncerty České filharmonie a jejích komorních uskupení. Slevu lze nyní získat i on-line. Klientům ČS nabízíme také slevu 70 % při nákupu vstupenek na komorní koncerty v Sukově síni. Tuto sleva lze uplatnit pouze přímo v pokladně ČF v Rudolfinu nebo na prodejním pultu ve dvoraně Rudolfina.

Smetanova Litomyšl

Smetanova Litomyšl patří k největším festivalům klasické hudby a Česká spořitelna ho podporuje od roku 1992. V roce 2012 jsme se stali jeho generálním partnerem a od roku 2017 nově i patronem Smetanova víkendu s Českou spořitelnou. Víkendový program 14.-16. června 2019, určený zejména rodinám s dětmi, nabízí kromě koncertů i pohádky, soutěže a je přístupný všem zdarma. Letos jsme také patronem koncertu Hvězdy operního nebe. Klienti ČS mají na tento koncert 15. června 2019 20% slevu na vstupenky, členové programu Premier Benefit Club 25%.

Colours of Ostrava

Colours of Ostrava je multižánrový mezinárodní hudební festival každoročně pořádaný v Ostravě. Od svého vzniku v roce 2002 se významně rozrostl a v současnosti nabízí návštěvníkům pestrý čtyřdenní program na různých scénách rozmístěných v areálu Dolních Vítkovic. Česká spořitelna je generálním partnerem festivalu. Od roku 2017 jsme také partnerem Meltingpotu, diskusní platformy, která je nedílnou součástí festivalu. I letos jsme našim klientům zajistili 20% slevu na vstupenky z aktuální prodejní ceny. Počet vstupenek je omezen na nákup 2 ks na osobu.

Colours of Ostrava

Bejbypankový festival Kefír je mezinárodní festival pro rodiče a děti pod širým nebem, zaměřený na výrazné kulturní projekty a počiny napříč žánry z domova i ze světa. Jeho jedinečnost spočívá v zapojení diváků s cílem vyvolání touhy po zábavě a tvůrčím procesu, kterou má každý člověk v sobě.

Metronome festival

Pražské výstaviště Holešovice i letos v červnu přivítá mezinárodní multi žánrový hudební Metronome Festival Prague, a to i díky našemu partnerství. Naši klienti mají možnost získat vstupenky s 15% slevou.

Galerie České spořitelny

Obrazový fond České spořitelny obsahuje na 6000 hodnotných obrazů z 19. a první poloviny 20. století, které byly shromážděny z původního vybavení spořitelen a záložen na území celé země. Od roku 2009 věnuje Česká spořitelna velkou pozornost jejich restaurování a badatelskému zpracování, aby s nimi následně mohla seznamovat širokou veřejnost prostřednictvím výstav. Podporu umění jsme neopustili ani dnes, naše značka Erste Premier je partnerem Cen Czech Grand Design a Designbloku.

Jsme s vámi na startu i v cíli

Každý sportovní výkon si zaslouží uznání bez ohledu na výsledek. Proto podporujeme nejen vrcholové sportovní akce a organizace, ale zejména nám záleží na tom, aby si cestu k pohybu našly i děti. Sportovní týmy máme i ve vlastních řadách a naši zaměstnanci se z turnajů a utkání jen málokdy vracejí bez medaile. Hip hip hurá!

Česká filharmonie

Oblíbený seriál amatérských závodů na horských kolech, z něhož se stal největší seriál horských kol na světě s účastí více než 20 000 cyklistů. Česká spořitelna podporuje Kolo pro život od jeho založení v roce 2000 a dodnes je jeho generálním partnerem s řadou účastnických výhod pro své klienty.

Česká filharmonie

Populární seriál závodů v běhu na lyžích probíhá od ledna do března na Vysočině, na Šumavě, v Krkonoších a v Krušných horách. Seriál je zaměřen nejen na aktivní běžkaře, ale i na děti a celé rodiny. Kromě závodu mužů a žen je připravený atraktivní program pro všechny návštěvníky. Česká spořitelna je hlavním partnerem Stopy pro život.

Česká filharmonie

Česká spořitelna je generálním partnerem Českého atletického svazu už od roku 2001. Od roku 2010 Česká spořitelna podporuje také projekt Atletika pro děti. Cílem je nabídnout rodičům a jejich dětem kvalitní volnočasovou aktivitu v podobě pravidelných atletických kroužků a zároveň podpořit sportovní přípravu nejmladších dětí v oddílech a klubech.

Česká filharmonie

Český olympijský výbor byl založen 18. května 1899 s cílem rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast sportovců České republiky na olympijských hrách. Pro roky 2016–2018 se Česká spořitelna stává jeho oficiálním partnerem.

Často se nás ptáte

Slevu získáte pouze při nákupu vstupenek v pokladně Rudolfina. Stačí se prokázat debetní nebo kreditní kartou České spořitelny.

Organizujete zajímavou akci?

Rádi jsme součástí projektů a akcí, které lidem přinášejí radost a zábavu. Pokud organizujete zajímavou sportovní či kulturní akci, budeme rádi, když nás oslovíte se svou nabídkou.

Napište nám na csas@csas.cz.

×
George
Česká spořitelna
Bankovnictví budoucnosti.
Stáhnout