Česká spořitelna výrazně zjednodušila celý proces sjednání pojištění domácnosti nebo nemovitosti. Svůj byt nebo dům mohou klienti nově pojistit na pár kliknutí přímo v mobilním bankovnictví George. Uzavření pojištění probíhá výhradně on-line a bez nutnosti návštěvy pobočky nebo finančního poradce.

"Naše nové digitální řešení výrazně zjednodušuje a zkracuje celý proces uzavření pojištění. Díky detailní znalosti klienta nám stačí vyplnit pár údajů, zbývající informace o klientovi si již automaticky doplníme," říká Jan Bojko, product owner squadu Pojistné potřeby-neživotní rizika.

Co vše přináší klientům sjednání pojištění nemovitosti v mobilním bankovnictví:

  • Cenové mapy - díky napojení na cenové mapy klientovi zjistíme reálnou hodnotu jeho bytu; 
  • Možnost telefonické konzultace s našimi specialisty v Klientském centru - v průběhu procesu sjednání online kdykoliv; 
  • Pomoc při výpovědi aktuální pojistné smlouvy - klientovi pošleme do e-mailu formulář k výpovědi, který vyplní, podepíše a pošle do stávající pojišťovny; 
  • Rekapitulace a návrh pojistné smlouvy v mobilním Georgi - klient do e-mailu dostane návrh smlouvy, která se uzavře zaplacením; 
  • Revizi ostatních pojistných smluv klienta - naším specialistou v Klientském centru. 

Z průzkumu České spořitelny, který proběhl letos v létě mezi českými domácnostmi, vyplynulo, že pojištění si většina z nás spojuje s lepší náladou, jistotou do budoucna a možností užívat si života beze strachu. "Chceme, aby naši klienti věděli, že se jim staráme o jejich finanční stabilitu a zároveň pokryjeme i možná rizika, která tuto stabilitu mohou ohrozit. V dnešní době je pro klienty možnost řešit co nejvíc těchto záležitostí online cestou klíčová," doplnil Jan Bojko.

Více informací naleznete stránce o pojištění domácnosti a nemovitosti.

Pojištění nemovitosti a domácnosti