Česká spořitelna nabízí ve spolupráci s Global Payments drobným a malým podnikatelům na 8 měsíců zdarma platební terminály pro rychlý a bezkontaktní příjem plateb. Platební terminál rovněž umožňuje aktivaci EET, kterou mohou v případě zájmu podnikatelé využít. Zařízení lze jednoduše objednat bez osobní návštěvy na pobočce banky nebo prostřednictvím stránky o platebních terminálech.

"Naším cílem je v těchto náročných dnech maximálně chránit zdraví našich klientů, jejich zaměstnanců a zákazníků. Jsem proto rád, že se nám podařilo ve spolupráci s naším partnerem, Global Payments, přichystat nabídku platebních terminálů, které od nás získají živnostníci, podnikatelé a malé firmy na 8 měsíců zdarma," říká Petr Vostrý, Engagement tribe lead pro firemní klienty v České spořitelně.

Nabídka samoinstalačního platebního terminálu je určena pro podnikatele a malé firmy s ročním obratem do 60 milionů korun, a trvá do konce dubna 2020.

Výhody pořízení terminálu:

  • Terminál umožňuje rychle přijímat bezhotovostní platby a nepřicházet tak do kontaktu s hotovostí. 
  • Pořízení terminálu lze vyřídit z bezpečí domova. Pro sjednání terminálu už není třeba chodit do banky. 
  • Klienti si mohou vybrat ze dvou terminálů umožňujících samoinstalaci. 

Po uplynutí zvýhodněného období je za provoz terminálu účtován poplatek 0,99 % z výše každé transakce a fixní částka od 249 Kč do 399 Kč měsíčně, podle typu terminálu. Akční nabídka i cena za službu po skončení akce platí pro transakce realizované prostřednictvím platebních karet Visa a Mastercard.

Více podrobností najdete na stránce o platebních terminálech.

linka