Zahrady Roztoky

Identifikační údaje projektu

Developer, investor

Termíny a ceníky

Ceny jednotlivých rodinných domů naleznete na webových stránkách http://www.zahrady-roztoky.cz/

Popis lokality

Obec Roztoky, která se rozkládá severně od Prahy na levém břehu Vltavy, disponuje plnou občanskou vybaveností a poskytuje tak plnohodnotné zázemí pro rodinné bydlení. V blízkosti rodinných domů Praha – západ naleznete kvalitní školu, školku a kulturní nebo sportovní vyžití. Oblast je řazena k nejmalebnějším místům okolí Prahy. Roztoky poskytují mnoho ideálních míst k trávení volného času, ať už v Roztockém háji či v údolí Únětického potoka, které přímo zve k procházkám.

Z Roztok je skvělá dostupnost Prahy autem i výborné spojení autobusem či vlakem. Autem se během 15 minut dostanete na metro A – Dejvická, za pouhých 20 minut na Letiště Václava Havla. Pro cestování hromadnou dopravou přímo z Roztok můžete využít vlak, kterým končí ve stanici Praha – Libeň, o víkendech jezdí až do Hostivaře.

Rodinné domy Praha – západ zaujímají strategickou polohu, která je skvělou kombinací výborné dopravní dostupnosti a plné občanské vybavenosti a to vše jen pár metrů od přírody.

Zahrady Roztoky
Zahrady Roztoky

Popis projektu

Rodinné domy Praha – západ jsou novým developerským projektem, který vyrůstá v klidném prostředí obce Roztoky u Prahy. Zahrady Roztoky je soubor rodinných domů s nadčasovou architekturou a promyšleným dispozičním řešením. Rodinné domy Praha – západ budou realizovány v několika etapách.

Třetí etapa projektu Zahrady Roztoky nabízí větší výběr z jednotlivých typů rodinných domů o dispozicích 4+kk a 5+kk. V nabídce naleznete dvojdomy, řadové i samostatné rodinné domy o výměrách 150 m² až 177 m². Garáž a samostatné stání před domem je samozřejmostí. Výstavba nových rodinných domů bude probíhat na pozemcích o velikostech 256 m² až 574 m².

Energetická náročnost: B
Dokončení: podzim 2018

 

Zahrady Roztoky

Čtvrtá etapa projektu Zahrady Roztoky představuje nové rodinné domy o dispozicích 5+kk a stejně jako předchozí fáze nabízí dvojdomy, řadové i samostatné rodinné domy. Domy k prodeji budou vystavěny na pozemcích o rozloze 279 m2 až 553 m2. Pohodlné parkování je zajištěno vlastním garážovým stání a samostatným stáním před domem.

Energetická náročnost: B
Dokončení: podzim 2019

Další projekty