Rezidence Chodovec

Identifikační údaje projektu

Developer, investor

Termíny a ceníky

Popis projektu

V Rezidenci Chodovec si můžete sami vybrat, zda si pro život zvolíte jeden z 8 rodinných domů či se usadíte v některém ze 3 bytových domů. Rodinné domy mají dispozici 5+kk, disponují dvojgaráží, zázemím a užitnou plochou 289 m². Celkem 90 bytových jednotek různých velikostí, od útulných jednopokojových až po prostorné rodinné byty. V přízemí domu se nachází komerční prostor, v podzemním podlaží budou umístěna garážová stání pro rezidenty.

Projekt Rezidence Chodovec zaujme moderní architekturou, prvotřídními materiály a vysokým standardem vybavení, splňuje tak potřeby všech obyvatel, kteří touží po komfortním bydlení. Prostorné balkony či terasy nabídnou krásný výhled na okolní krajinu.

Rezidenci Chodovec naleznete při ulici Blažimská v pražské městské části Chodov, v blízkosti vyhledávané přírodní lokality Trojmezí. Tato lokalita nabízí bydlení v blízkosti přírody, ale současně má výborné dopravní spojení jak MHD, tak automobilem, a to díky blízkosti stanice metra C Chodov a snadnému napojení na D 1 a Městský okruh.

Další projekty