Park Tower

Identifikační údaje projektu

Developer, investor

Realizace a termíny

Realizaci projektu zajišťuje NWT a.s., společnost s mnohaletými zkušenostmi v oblasti energetických staveb, fotovoltaiky a pasivních domů, která se pravidelně umisťuje v žebříčku 100 nejlepších firem ČR.

Popis lokality

Zázemí Lorencovy ulice nabízí nevyčerpatelný zdroj klidu v samotném srdci města s přímým napojením na hlavní třídu Tomáše Bati. Díky této strategické poloze budete mít perfektní přístup ke všemu, co město červených cihel nabízí. Přímo naproti PARK TOWERU se nachází park s nově zrekonstruovaným dětským hřištěm vybaveným nejmodernějšími herními prvky. V těsné blízkosti najdete také mateřskou školku, školu, Centrum regenerace, Městské divadlo, Městské lázně, nákupní centrum Zlaté jablko i oblíbenou zlínskou restauraci s typickým anglickým interiérem Chelsea Pub.

Klidná lokalita – jedinečné umístění zajišťující maximální soukromí, klid a pohodlí Výborná dostupnost občanské vybavenosti – v bezprostřední blízkosti se nachází školy i školky.

Blízkost zeleně – přímo naproti PARK TOWERU se nachází zmodernizovaný park Nákupy a zábava – do nákupního centra Zlaté Jablko se dostanete za 5 minut pěší chůze.

Hromadná doprava – nejbližší zastávka MHD je vzdálena 1 minutu pěší chůze.

Sportovní a kulturní vyžití – v blízkosti se nachází lyžařský svah, Městské lázně, Městské divadlo i Kongresové centrum.

Perfektní dostupnost do centra – náměstí Míru je vzdáleno pouhých 350 m.

Regionální potraviny – pouhých 7 minut pěší chůze vás dělí od poctivých farmářských produktů obchodu Dary kraje

developerský projekt Park Tower
developerský projekt Park Tower

Popis budovy

Bydlení s nádechem Ameriky
Za pohodlím, komfortem, volností a nekonečnými možnostmi nemusíte až za velkou louži. Zlín má s Amerikou společného víc, než se zdá. Prosperující dynamické město s nádechem metropole tepe životem. Univerzita láká mladé vizionáře a průmyslové, obchodní a kulturní zázemí zase businessmany a rodiny s dětmi. PARK TOWER nabízí nadčasové zázemí pro všechny. Na jednom místě na vás čekají garsonky, rodinné byty i luxusní vzdušné apartmány promyšlené do těch nejmenších detailů.

Místo, kde sny předchází v realitu
Unikátní bytový komplex spojuje americký vysoce komfortní styl bydlení spolu s nadčasovou baťovskou architekturou. Nejmodernější technologie, prvotřídní materiály, designové vybavení a nevšední výhledy na Zlín – to vše s širokým spektrem doplňkových služeb na úrovni newyorských standardů. Potřebujete vyvenčit domácího mazlíčka, přebrat důležitou poštovní zásilku, anebo zajistit špičkové úklidové služby? Nic není problém. PARK TOWER je místem, kde sny přecházejí v realitu…

developerský projekt Park Tower
developerský projekt Park Tower

Nejlepší panoramatický výhled ve Zlíně
PARK TOWER je stejně výjimečný a osobitý jako jeho rezidenti. Pozorujte, jak se vaše město probouzí k životu a mění spolu s každým dalším ročním obdobím. Odstartujte nový den aktivně ve fitness centru na střeše. Vychutnejte si po náročném dni steak na odpočinkové terase. Pozvěte významného business partnera na večírek na vyhlídkové terase s městem zeleně na dlani. Anebo si jen užívejte nadstandardních výhod bydlení ve vlastním vzdušném apartmá inspirovaném jednou z deseti amerických osobností. Opravdového pocitu výjimečnosti a zároveň nejlepšího panoramatického výhledu na Zlín se vám dostane v luxusním apartmá v samotném Toweru.

Další projekty