Marina Boulevard

Identifikační údaje projektu

Developer, investor

Termíny a ceníky

Ceny jednotlivých bytů naleznete na webových stránkách http://www.dock.cz/cs/nemovitosti/cenik?stage=MB

Bydlení v přístavu

Marina Boulevard je součástí mezinárodně uznávaného a oceňovaného projektu DOCK. Koncept harmonického přístavního bydlení, které je projektováno s respektem k okolní přírodě, čerpá benefity díky svému umístění, vytříbenému nadčasovému stylu a perfektnímu zázemí. Metro Palmovka a tramvajové zastávky jsou v docházkové vzdálenosti a centrum města pouhých 10 minut jízdy autem.

developerský projekt prosek park XII
developerský projekt prosek park XII

Dokonalé bydlení

Na poloostrově obklopeném dvěma říčními rameny řeky Vltavy panuje pohoda, za kterou mnozí ujíždějí z Prahy na venkov. Okolní zeleň a rozlehlé parky vás navrátí do náruče přírody. Sen o spokojeném životě nabývá v Marina Boulevard konkrétních obrysů. Součástí rezidence je přístavní molo, kde je možné parkovat lodě až do délky 12 metrů. Plovoucí restaurace s čarokrásným výhledem představuje ideální místo pro setkávání s přáteli a potěší milovníky vytříbených chutí. Bohaté možnosti sportovního vyžití jsou další velkou přidanou hodnotou této oblasti. Běhat můžete v přilehlých Thomayerových sadech, hrát tenis na nedalekých kurtech, navštěvovat místní golfové odpaliště či vyhlášený bikepark. Součástí areálu je pak outdoorové i kryté fitness centrum s jóga studiem.

DOCK se tak stává inspirativním, pohodlným, otevřeným a přitom bezpečným místem, kde se bude bavit celá rodina a kde každý její člen najde to, co ho naplňuje a baví.

Dokonalý domov

Vzdušnost, světlo, prostor i propojení s přírodou zajišťují velká okna a přilehlé terasy a balkony. Nadčasové a umělecky pojaté interiéry nezapřou spolupráci s renomovanými architekty. Splňují tak požadavky na komfortní a přitom plně funkční bydlení.

developerský projekt prosek park XII
developerský projekt prosek park XII

Standardy - inteligentní domácnost

  • designové a kvalitní vybavení
  • nejlepší přírodní materiály
  • dřevěné podlahy a okna
  • inteligentní ovládání domácnosti
  • prostorné terasy
  • nejnovější technologie
  • bezpečnostní vstupní dveře
  • domácí videotelefon

Další projekty